Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Ne, 10. 2. 2019 - 08:02)

Příště se už nesmí tak unáhlit, aby si ty doktory z Ruska nevyplýtvala :-)

Návštěvník (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

Nebyli jste ve stejné situaci a nejste. Řekni mu to,protože jestli zajede na orál a zjistí to, budeš i podle něj hovado.

Miluna (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

Ještě mi orál nedělal ale kdyby ho to mělo napadnout tak to bych mu řekla.Tak já mu to teda asi naznačim že to ještě nemusí být uplně čistý,takhle nějak to řeknu.No Radka to měla trochu jiný,byla by v roli milenky ale když nechtěl tak má aspoň manžela.

Miluna (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

Proč jí nadáváte?!! Je to moje nová kamarádka a já sem za ní ráda že mi píše.Byli jsme ve stejnej situaci akorát rozdíl že ten její doktor jí nepíše.

jediná (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

tvoje starost sex,sex,sex. Kdy jsi naposledy viděla Milánka?

Miluna (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

No mam ho teď vidět koncem února že ho prý přiveze a viděla sem ho u Štefana na fb,tam na něj občas koukam když tam dá video.

Miluna (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

Místama už to jde do šeda.Tak Radko ty mi radíš to někdo zase opak,tak já se rozhodnu podle čichu až se osprchuju.

XY (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

každá rada marná. Jen abys tady pak zase nenaříkala.

Návštěvník (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

Miluno řekni mu to, aby si nemyslel že je to hovno, že jsi se posrala.

Miluna (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

No to mi taky trochu napadalo ale on ví že sem to měla ale jak píšu já se rozhodnu podle čichu a když se mi to nebude líbit tak mu to řeknu ale obávam se že zase bude po sexu:-( / to už sem psala výš ale upravovala sem překlep a skočilo to sem dolu.

Radka (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

Já bych mu nic Milčo neříkala.Na co? Vždyť je to jen končící menzes.Jen si ho pěkně užij;) nech tmu a užívej,když zítra zase jdete do práce.Já sedím s manželem a oba si čteme,taky jsme nikde nebyli.

Návštěvník (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

jsi stejné hovado jako ona

Radka (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

A proč bych měla být hovado? Já na tom nic špatnýho nevidím a ptala se na můj názor tak jsem odpověděla.On se pak umyje,nevidím v tom problém.

XY (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

taky jsem toho názoru, že jsi hovado a co je nejhorší - hloupý hovado.

Návštěvník (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

To vychází z tebe ta největší menzes špína, ale určitě mu to řekni, tu další špínu se doví později. Když je chytrý.

Radka (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

Jakou další špínu by se měl dovědět? Tmavá menzes už je u konce.

Miluna (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

Ale já za to přece nemůžu:-( mam to pátej den a už to bude končit,už to neni přímo červený ale jako spíš tmavý jako hovno:-( ženský ví určitě co myslim.Jedinej volnej večer a pak zas šichty a tak se mi nechce zase být bez sexu ale nevim jestli mu to říct.Hladil mi po hlavě a říkal že dneska už budu konečne spokojená,tak je vidět že sám chce asi taky hodně.

? (So, 9. 2. 2019 - 20:02)

Ty se díváš jen na sebe, co když on do nečisté ženy nejde?

Miluna (So, 9. 2. 2019 - 20:02)

Co děláš Radko? Tak sem s nim strávila celej den ale jen jsme ho prováleli doma,jemu samotnýmu se nikam nechtělo ale teď večer jak má být sex tak mě ještě ta mens uplně nezmizela a co myslíš mam mu to říct nebo nic neříkat??? Já jen že abych zase kvuli tomu neměla nic to by mi mrzelo:-( co bys dělala ty být na mem místě?

to (So, 9. 2. 2019 - 20:02)

se ptáš té pravé. Vypadá to, že je stejně blbá jako ty.

Reklama

Přidat komentář