Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Fanda (So, 16. 2. 2019 - 14:02)

No ty vole Miluno tak ty jsi nastříklá? Co na to Jirko říkáš?

a co by (So, 16. 2. 2019 - 14:02)

na to měl Jirka říkat? Už mu to může být jedno.

-Aleš- (So, 16. 2. 2019 - 15:02)

Proč by Jirka na to neměl nic říkat, když se k tomu vyjadřují lidi kteří Milunu nikdy neviděli?

hmm (So, 16. 2. 2019 - 13:02)

nepotřebuje on trvalý pobyt, není to nějaká taktika?

Návštěvník (So, 16. 2. 2019 - 13:02)

i lékaři jsou hovada

Návštěvník (So, 16. 2. 2019 - 13:02)

Jediné co budu litovat, bude to dítě, jestli se narodí.

nojo1 (So, 16. 2. 2019 - 14:02)

nejsem lékař, ale jaksi mám pochybnosti o tom mimi, není to nějak brzy po menstruaci? Doktor není na hlavu, je jen mazanej, bude to do Miluny hustit v neplodný dny.

? (So, 16. 2. 2019 - 13:02)

Ale proč litovat dítě lékaře?

Miluna (So, 16. 2. 2019 - 13:02)

No to sem mu taky říkala že se po něm nemá co válet a že jí měl schodit sám a řekl že tam nechtěl dělat scény ale že ho ona nezajímá a že proto jí řekl výmysl o manželce i když je rozvedený přes půl roku a že si myslel že to bude respektovat že už takhle jde po něm delší dobu a ne jen ona jediná:-( No člověk by se z těch slepic fakt zbláznil,jen teda na obhajobu musim říct že občas jsou jako pacientky lepší ženský než chlapi ale to je teď jedno,to mi vztah nezachrání.Ale dneska máme zasebou první pokus o mimi,takže to myslel vážně a to mi teď pomáhá se odpoutat od těch užírajících myšlenek.Mam tak zvláštní pocit když je to plánovaný a takovou novou naději protože on zná moje pocity a jak to semnou bylo a je v jeho přítomnosti a jak si ho vážim a uctívam,tak mi řekl že tohle mu nikdy žádná neřekla a že proto si mi vybral vzhledem k tomu jak se k němu umim chovat i když žárlim ale to prý žárlila i ta jeho doktorka.Mě totiž baví ho i hodně obskakovat,nutí mi to samo aby byl spokojenej, jenže on mi to taky oplácí,tohle je tak hezký oboustranný.A pak v noci chudák usnul s notebookem na sobě.Oči zavřený,hlavu padlou k rameni a monitor svítil.Vstala sem a šla sem mu notebook odendat a trochu se bála co tam má na monitoru- to mi asi zůstalo od Jirky,kterýmu se tam někdy mihla nějaká coura.A jaký bylo milý zjištění když Denisek měl na monitoru kostru:D

. (Pá, 15. 2. 2019 - 22:02)

Co to znamená vytříská i s drcem? A jak by se dalo mlžit s dítětem? Miluna se mu roztáhne a bude čekat až ji napustí:)

nojo 2 (Pá, 15. 2. 2019 - 22:02)

si myslím, že má někde takových levobočků víc a Milunu oblbuje, ta sestra si mu nesedla na klín jen tak náhodou, ale má k ním uvolnější vztah, kdyby nebyl takový povolnější, tak si mu na klín sednout nedovolí. Miluna to tam vytříská všechno, jestli ji včas nevyhodí i s drcem. Ale jestli si doopravdy přeje dítě s Milunou, je magor a nechtěl bych ho mít nad sebou se skalpelem.

nojo1 (Pá, 15. 2. 2019 - 22:02)

sestra má mít před doktorem respekt a ne se po něm válet a olizovat ho. Pokud je on k něčemu takovýmu svolný, tak to taky o něčem vypovídá. Nejspíš taky testuje každý nový maso, co nastoupí do nemocnice. Nevím jak s tím dítětem, ale spíš mlží, nemyslím, že by si až tak chtěl komplikovat život. Nevěřím, že je to čestný člověk a Miluna si zase nabije hubu.

anebo (Pá, 15. 2. 2019 - 23:02)

je pan doktor masochista - rád se podvoluje tlaku, nebo sadista - vyvolává utrpení a pak ho léčí, nebo obojí :)

;) (Pá, 15. 2. 2019 - 23:02)

tak to je dost zajímavý postřeh.líbí se mi ta věta "sadista - vyvolává utrpení a pak ho léčí" :) no co my víme,jen abychom se nedivili.třeba jsi na to kápl/a. vzpomínám si na horor Dentista,takovej Dr.psycho.

Návštěvník (Pá, 15. 2. 2019 - 21:02)

nadřazenej byl pro tebe i Fanda takový jemný a hodný a voňavý že

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 22:02)

To jo ale zase jinak nadřazenej,nadřazenej nad těma bývalýma určitě jo ale ne až takhle aby zachraňoval životy a uměl operovat a tak všechno co k tomu patří.Já mam pak pocit že sem opravdu s polobohem protože nikdy v životě se mi to nestalo,mít u sebe někoho takovýho a mluvit s nim,hladit ho a všechno co k tomu patří.Jak se mi minule udělalo mdlo jak mi pak poslouchal a měřil tlak tak sem měla pocit že člověk praskne pýchou,vidět ho jak poslouchá srdíčko atd..to ani nejde popsat co já cítim.A když si představim mimi a k němu takovýho tatínka kterej by si na něj tuplem jako doktor dal pozor tak asi to necháme na přírodě to vypadá.

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 21:02)

No jo ale k čemu bych mu jinak byla když by semnou být nechtěl? K čemu by chtěl i to mimi zrovna semnou? Dává vám to smysl? Já se nějak vzhlídla v tom že mi dělá krásně pocit jak je doktor.Že k němu vzhlížim.Že prostě mi bere to že zachraňuje životy,že je v mých očích nadřazenej že jako respekt k němu cítim.Nevim ale je to krásnej pocit a vim že už by mi u nějakýho obyčejnýho tohle chybělo že obyčejnyho nemůžu obdivovat a vzhlížet k němu.Prý za hodinu že přijede psal.

nojo (Pá, 15. 2. 2019 - 22:02)

chce s tebou být, nyní asi jo, ale jak to bude dál? A to mimi, brnká ti na citlivou strunu. Nechci ti kazit radost, ale uber, asi nebude až tako pan dokonalý.

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 22:02)

To já to beru tak že pro mě je uplně pocta že vůbec ho to napadlo zkusit a že vůbec semnou.Já se rozhodla to nechat na tý přírodě a poddam se do jeho rukou ať si semnou dělá co chce já se přizpůsobim,hlavně ať ho mam.

Návštěvník (Pá, 15. 2. 2019 - 21:02)

Když chce mít ze života peklo a ty taky, tak pokračujte, ale s dítětem počkejte, pro jeho dobro.

Reklama

Přidat komentář