Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 13. 2. 2019 - 13:02)

No Miu zkus to ,byla bych ráda že zas uvidim to co chceš ukázat.Tak ještě že to synovi dopadlo takhle.Tady taky řešíme často kýly a slepáky takže mam představu co měl.Vidim toho tady hodně i s nádorama tu jsou.Ještě sem v práci a láska je tu taky.Dneska jsme spolu i ošetřovali že mi potřeboval po ruce,no je to skvělý když se to takhle povede a vidim jak si poradí,jak je schopný a zase tak jiný než semnou doma když se uvolní a dělá ty srandy.Tak ještě že to synkovi takhle dopadlo a bude z toho venku.Tak si sám teď užil nemocnice dost co.

Miluno (St, 13. 2. 2019 - 13:02)

ty si taky dávej pozor aby jsi se nezměnila v toho rapla co je v tobě

Miluna (St, 13. 2. 2019 - 13:02)

Ale na Jirku nemam kterej háže věci a občas něco rozbil a zlomil prst.Neumim si představit jak by se takhle Denisek proměnil.Já mam štěstí že on neni vážnej a má hodně smysl pro humor a to je pak tak skvělý když je spíš takový roztomilý sluníčko že si rád udělá srandu a kolikrat i blbne jako by se svezl na muj humor:-) a to je pak skvělý,možná i dělá víc srandy než já že já tak neblbnu a pak se na něj se smíchem tázavě podívam jako že bych neřekla že doktor takovou srandu udělá ale jo no a je to skvělý ale aby se změnil v to co Jirka tomu nevěřim.Ale s tim humorem fakt skvělý.Občas se taky zasměje tónem jak puberťáci a nebo vyplázne jazyk a já to nedělam před nim tak pak to vypadá že sem spíš vážnější doktorka já sama:-)

Miluna (St, 13. 2. 2019 - 13:02)

Jirko tak si dávej bacha ať se nezměníš zase v toho rapla jako semnou,ať si to nezkazíš.Víš jak to umíš.To já se u doktora takovýho chování nemusim bát a je pro mě on všechno.Jestli k ní něco cítíš časem zapomeneš na nás dva.A určitě si udělal líp než chodit do těch klubů,to je u chlapa pěknej hnus.Tak ti to s ní taky přeju.A Miu tak jestli sis to smazala sama ten profil tak škoda,byla si jediná kdo to tady z diskuze udělal a dal si fb,když ani Alešek se mi neukázal a to je mi líto že už Aleška nevidim protože sem byla zvyklá jak dával tady fotky a bavilo mi to a takhle už nemam šanci ho jinak vidět.Trochu sem to nečekala že na tom fb budu stejně sama,myslela sem že poznam třeba i anonymy a ono prd.No tak ho teď používam nejvíc pro lásku.

Mia (St, 13. 2. 2019 - 13:02)

Milu až budu mít trošku náladu, tak to zkusím znovu, moc ráda bych ti totiž ukázala nejstaršího vnuka, mám krásnou fotku. Obojí mladí jsou ted na horách, tak mě každý den podávají raport.

no Jirko (St, 13. 2. 2019 - 12:02)

to je fajn, přeju ti hodně štěstí v nové lásce

Jirka (St, 13. 2. 2019 - 11:02)

No lekarka to fakt neni:-) ale jsem ted spokojenejsi,uz Milunu pomalu zastinuje.Jen nekdy jeste,kdyz jsme byli v pritmi a obejmula me,tak takovej pocit obcas,ze je to zase Miluna,ale pak se z toho proberu.Nebo kdyz vidim ty cerny vlasy.Ale je to asi normalni.Ale jsem rad,ze ji mam.Ona je prvni s kterou to jde nejprirozeneji.Taky to bude lepsi asi tim,ze jsme se potkali osobne a ne pres inzerat.Mio tak to se mu asi ta jizva zanitila,ze mu delala problemy? Tak to zrovna nebere tak,ze by si odpocinul a chybi mu prace.Jo ono kdyz je to pak doma dlouhy a do toho ta zima,taky bych byl nervozni.Tak at je mu brzy jeste lip.Mozna je v podobnym veku jako ja,co si tak matne pamatuji.Konecne je tady dneska lepsi pocasi Mio.Ted jedu do Nemecka.

Mia (St, 13. 2. 2019 - 13:02)

Jirko můj mladší syn je starší než ty, letos mu bude 37 roků. No ona ta rána byla veliká a navíc ho šili i uvnitř. Měl pupeční kýlu, tříselnou kýlu a k tomu útvar na genitáliích. To nám dělalo největší starost, bohudíky se ukázalo, že to není to z čeho jsme měli strach. Jo on je děsnej poděs, který nevydrží sedět. Ty kýly si určitě udělala v lese. Mají veliký les a ted zde všude hodně řádí kůrovec, tak se kácelo a kácelo a sváželo, tak si myslím, že to je důsledek. On když normálně přijede z práce, tak jde hned do montérek, kolem baráku je pořád co dělat a on je po svým tatovi, všechno musí být o.k. Přeji ti tu novou lásku, není to nic proti Milči, ale bylo asi potřeba, aby ses odpoutal a zažil zase něco jiného. Počasí je pro kamiony ted dobrý, žádná námraza ani závěje, tak at se ti volant a kola točí.

Jirka (St, 13. 2. 2019 - 07:02)

Fanda ma pravdu.Zacal jsem chodit s Margitou asi je mi souzeny to pismeno M..akorat je naopak cernovlaska.Alice tak rovnou ti pisu,ze jestli mohu tak v patek k veceru se stavim pro Anetku.Zdravim i Miu.Co syn Mio,uz je v poradku? To je dobre,ze mas pritele.

Mia (St, 13. 2. 2019 - 10:02)

Jirko, to je dobře, že sis našel partnerku. Syn už v pořádku celkem je. Byla to složitější operace, po čtrnácti dnech potom doma mu bylo dost blbě, jizva se mu rozjela a vytekl z toho nějaký bordel a ulevilo se mu. Od té doby je to dobrý, ale pořád je na neschopence, do práce půjde až v březnu, pokud to bude o.k. Je nervozní jako sáně v létě, on je workoholik a ted nesmí nic dělat.

Návštěvník (St, 13. 2. 2019 - 09:02)

ale asi lékařka to není co Jirko? Že byste si byli s Milunou rovni:-)

Mia (Út, 12. 2. 2019 - 21:02)

Milu zdravím tě i všechny ostatní. Já to zde čtu, občas bych i něco podotkla, ale on to vždycky za mě někdo udělá a já bych jen opakovala. Žiju celkem poklidně, tak jak každou zimu, hodně spím, kouřím a piju kafe. Jsem taková zpomalená, ale jaro to jistí, to ožiju. Přemýšlela jsem o tom facebooku, jak jsem zmizela, no kdoví, jestli jsem na něco nehrábla a nevymazala to sama. Na to jsem bývala expert, vymazat nevymazatelné a programátor se v práci občas hodně divil slovy "ženská jak jste tohle dokázala ???" Jinak s přítelem zatím pořád dobrý, to víš, v našem věku už nic nehrotíme.

die (Út, 12. 2. 2019 - 18:02)

No jestli budeš takto pokračovat tak v důchodu už by jsi měl krásnou vilu:-) Ale zase by jsi neměl zážitky.

Radka (Út, 12. 2. 2019 - 20:02)

A co ty Die jsi spokojená v manželství nebo jak jsi na tom? Ráda tě tady taky čtu.Milčo tak to jsi šťastná viď,když se vám to takhle srovnalo.A nevíš co odepsal té pacientce?

-Aleš- (Út, 12. 2. 2019 - 17:02)

Tak barák asi ne, ale na malej byt by to mohlo stačit :-)

die (Út, 12. 2. 2019 - 17:02)

Aleši můžeš napsat kolik tě stálo to sponzorování cikánek?

-Aleš- (Út, 12. 2. 2019 - 17:02)

Die, já je budu sponzorovat dokud to půjde. Chodím s nimi od svých 19 let. To znamená 26 let. Spočítaný to nemám, ale určitě bych za to koupil slušnej barák a pořád to narůstá :-)

Radka (Út, 12. 2. 2019 - 14:02)

Ne Milčo já jsem Denisovi nic nepsala.Tak to bohužel vypadá na opravdovou pacientku?

Miluna (Út, 12. 2. 2019 - 16:02)

Tak asi jo protože já si neuvědomila že ty vlastně naznáš ten jeho originál profil a pry mu psala tam,takže to musela být opravdu pacientka:-( no ale teď právě je už semnou,rozhodl se přijet nečekaně tak mi to potěšilo a budem spolu i přes noc.

-Aleš- (Út, 12. 2. 2019 - 16:02)

Že by mu pacientka psala na profil, kterej vlastně známe jen my z diskuze?

Reklama

Přidat komentář