Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

O to hůř kdyby mu vadilo něco a nechtěl mi to říct.Ve vztahu se má mluvit a všechno řešit a ne mlčet.

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

Já už na to seru,musim se nějak uklidnit a on má na profilu přes 300 přátel,vesměs doktory.Tak sem přešla z jeho profilu na jinýho náhodnýho doktora a dostalo mi to zase k jinýmu až do jiných který už v přátelích nemá a našla sem tři a jdu jim psát.Jeden ukrajinec a dva taky ruský,tak jim jdu psát,maji tam že žijou v Čechách tak zkusim jestli mi něco napíšou.

Návštěvník (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

tebe nejde doopravdy ani politovat

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 11:02)

Doufam že kdyby to někdo udělal a poslal mu odkaz že by mi to aspoň napsal.Jinak i tak,dřív mi psal denně nebo volal a tohle já beru jako nezájem.Dusí mě to a mam vztek.To Fanda psal mě,ne já Fandovi a ani s Fandou nemam plán už.Odrazuje mi že nevysvětlil ani soukromě co přesně má s játrama,vypadá nějak sešleji najednou podle toho co si dává na profil co sem koukala.

Miluno (Čt, 7. 2. 2019 - 11:02)

i kdyby měl Fanda s játrama nevímco, nemůže to být horší, než to, co máš ty. Tak o co ti jde?

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 11:02)

Jde mi o to aby neměl třeba žloutenku B nebo C, jde o to že k tomuhle nemůžu dostat navíc další jinej sajrajt,to by byl pak pěknej průser:-( já chci už jen svýho čisťounkýho doktora:'(( já nechci už jen navždy pochybný chlapy:((

A (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

tos nevěděla dřív.To musel přijít doktor, který asi rád riskuje, abys ve svých 30 letech, nebo kolika, pochopila, jak se máš chovat. To ti přece určitě říkali i jiní doktoři, že máš být ze zásady opatrná. Když si jen vzpomenu na ty dva Rumuny nebo Bulhary s bonboniérou, jak tě dojímalo, že ti papirovými kapesníky v kamionu utírají sperma z břicha nebo odkud......

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

No jo ale skombinujte ten život s tak vysokou potřebou sexu a s někym hodnym normálnim.Ale chci dát přednost hodnýmu normálnímu před sexem.Já mu to i psala že už mu to nebudu vyčítat ten sex že mi jde hlavně o něj jako osobu,hlavně ať mě neopouští ale neodpověděl vůbec nic!!! Psala sem mu tohle na messengra a dávno to přečetl a ignoruje mě i když tam svítim že tam sem taky.

A (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

ty sis fakt myslela, že s tebou zůstane až do konce vašich dnů? Co by si s tebou počal? On je mladý, má perspektivu, bude chtít třeba děti a solidní zázemí. Co ty mu můžeš nabídnout?
Ty neumíš vracet, ty jen požaduješ.

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

Já bych se nebránila s nim dítě ani svatbu.Svatbu sem chtěla určitě.On by mi naučil jak se chovat a to co chce tak bych se pokusila.No nic jdu psát jinym,kdyby se mi povedlo najít utěšovatele abych to líp zvládala.

no Miluno (Čt, 7. 2. 2019 - 13:02)

ty bys chtěla svatbu s Denisem, ale když teď nereaguje, tak se hned poohlížíš po dalším doktorovi, nejlépe Rusovi. Ztrapníš se ještě víc, svět je malej a ti dva se určitě budou znát, i když nejsou zrovna kamarádi

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 13:02)

Tak z důvodu co sem teď napsala si to fakt nevyčítam že sem napsala jinejm i kdyby se znali!!!!! Já sem si první nezačala,prostě mi ho nějaká pizda chce ukradnout!!!!!!!!!

jenže (Čt, 7. 2. 2019 - 11:02)

ty sama jsi pochybná.

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

Vždyť já už žiju hezky už přece nemůžu být pochybná:'( já strašně potřebuju aby mi nějakej doktor uklidnil.Aby mi obejmul a hladil a říkal že to bude dobrý:'(

Návštěvník (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

Uklidní tě jedině psycholog nebo psychiatr.Sezení, povídání s psychologem.I když to možná vzdá.

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

To by ale muselo být rande a ne pacientka.On mi naučil jaký to je krásný mít doktora a nechci to ztratit.

? (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

Můžeš skončit někde přikurtovaná.

Zase (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

já já já.....On ten doktoř třeba taky potřebuje, aby ho při jeho náročné práci někdo obejmul, uklidnil a upřímně se zajímal o jeho problémy a snažil se mu třeba i ulehčit život. A ne, aby mu někdo místo toho hrabal do slipů, když spí. Už skončila z jeho strany doba jakéhosi okouzlení a naivity, což se dalo čekat, že to bude poměrně brzo.

Miluna (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

To sem všechno dělala,pořád objímala uklidňovala a vždycky hezky držel a teď posledně když sem to udělala tak byl odtažitej že vždy začal dělat něco jinýho a proto všechno začlo tyhle moje pocity o odkopnutí ať už duševně tak tělesně,prostě byl jinej než jindy a víc se bavil s dětma.

tak (Čt, 7. 2. 2019 - 12:02)

asi jsi udělala něco, co mu vadilo, ale neřekl to, protože tě nechtěl ranit. Jenže tím chovánám potom jsi to dorazila.

Reklama

Přidat komentář