Reklama

Spartakiádní a gymnastické dresy - fetiš

Tulen (St, 22. 6. 2016 - 15:06)

Mám taky zálibu v gymnastický dresy... Koukám na oddili a stahují jsi jejich fotky krásné dresy na mladých dávkách

Alena (Út, 24. 5. 2016 - 13:05)

Jo to byly časy. Cvičila jsem s takovým kotoučem, modrý dres a červeno bílý kotouč, krásná hudba, úplně mrazilo v zádech. Pak oranžový dres a silonový žlutý šátek - úžas!

Jirka (Út, 24. 5. 2016 - 12:05)

Prosím víte někdo o...Zkuste tuto adresu: https://videa.seznam.cz/?q=%22spartaki%C3%A1da+1980%22&sgId=&thru=&sourceid=szn-HP
Na ní je videí ze spartakiády dost.

Hanka (Po, 16. 5. 2016 - 12:05)

Prosím víte někdo o nějakém videu mladší žákyně spartakiáda 1980. Chtěla bych to ukázat dceři a nemohu to nikde najít. Děkuji.

Eliška (Po, 16. 5. 2016 - 11:05)

Taky jsem tuhle skladbu nacvičovala a je to přesně tak, jak píše Alena, já tenkrát taky byla v sedmé třídě.
Dokonce jsem měla to štěstí, že jsem se dostala až do Prahy. Necvičilo se ale na Strahově, ale na menším stadionu Evžena Rošického a už to nebyla spartakiáda, ale tělovýchovné slavnosti.

Na YT je dokonce záznam celého vystoupení, v té skupině děvčat jsem i já a dodnes si to perfektně pamatuju. :)

https://www.youtube.com/watch?v=MteXGWpSH9k

Alena (Ne, 15. 5. 2016 - 16:05)

Jo a ještě jsem zapomněla dodat, že k tomu dresu bylo krom cviček taky ještě svihadlo s takovými dvěma míčky, ale to už nemám.

Alena (Ne, 15. 5. 2016 - 16:05)

ten první inzerát je...Ten dres s tím bílým véčkem na hrudníku byl pro skladbu holek 2. stupně ZŠ, takže je logické, že bude v dětské velikosti, nevím, do jaké velikosti se vyráběly, ale pamatuju si, že u nás cvičily tu skladbu i mnohem menší holky, než já, ale i vyšší a vyvinutější. Mě bylo tenkrát třináct a chodila jsem do sedmičky.

No a cenu jsem uvedla tuhle, když vidím, kolik si za to dneska jsou lidi schopní říct.
Nikoho nenutím, aby si ten dres ode mě kupoval, ležel mi doteď ve skříni a klidně tam může být dál. :)

Sběratel (Ne, 15. 5. 2016 - 15:05)

...které se ve své době vyhazovaly do popelnic...

Ale to nějaké ú nepochopí.

Sběratel (Ne, 15. 5. 2016 - 15:05)

tak je nenos ,nikdo tě...Jano, je povícero věcí, které se ve své době době vyhazovaly do popelnic a dneska jsou z nich značně ceněné sběratelské předměty, tzv. retro.

jana (Ne, 15. 5. 2016 - 15:05)

tak je nenos ,nikdo tě nenutí :-))) ale přečti si tohle vlákno ( a jemu podobná )od začátku a uvidíš kolik lidí tyhle věci shání . tahle diskuze je pro lidi které to zajímá , tak běž prudit jinam chytrolíne :-)

ú (Ne, 15. 5. 2016 - 15:05)

Všechny tyhle hadry skončily v kamnech,ostatně jako všechny starý hadry které už nikdo nenosí ani když jde vyhodit odpadky.

jana (Ne, 15. 5. 2016 - 15:05)

ten první inzerát je zajímavý a dres je dost velký . a ty modré gaťky jsou skvělá recese :-) je ještě na prodej ? ten inzerát od Aleny - velikost 158 je pro malé holky , bez trenýrek a ještě o korunu dražší ?

Sběratel (Ne, 15. 5. 2016 - 13:05)

Prodám červeno-bílý...Prosím o zaslání fota.

[email protected]

Alena (Ne, 15. 5. 2016 - 12:05)

Prodám červeno-bílý...Ten dres s bílým véčkem na předním díle, dlouhými červenými rukávy a červenou čelenkou mám taky, je to dres pro starší žákyně (děvčata 5.-8. třída ZŠ) na spartakiádu 1990, která se už nakonec nekonala.

V případě zájmu také prodám, je používaný, ale zachovalý, cvičila jsem v něm nácvik na spartakiádu a potom okresní a krajská vystoupení spartakiády v r. 1990.
Má pouze nepatrné vady, několik povylezlých nitek ve švu v podpaží a na boku.
Velikost 158.

Cena 1000 Kč.

R.R. (Ne, 15. 5. 2016 - 10:05)

Prodám červeno-bílý spartakiádní dres - na prsou bílé véčko + čelenka + 2 kusy modré dívčí - dámské trenýrky na tělocvik . Vše originály . Vše vypadá nové , raději však uvádím že použité , trenýrky mají vzadu kapsu a vevnitř všitý bílý klínek . Dres i trenýrky jsou velikostí spíše pro dospělé . Dres rozměry - délka od ramen po rozkrok 74 cm , šířka v podpaží 43 cm . Na štítku uvedeno 1 L 56 - Kčs 322 . Trenýrky 1. výška30 boky 37 , trenýrky 2. výška 28 boky 40 cm . Cena i s poštou 999 ,- kč . Pokud máte vážný zájem , tak zde zanechte email , budu vás kontaktovat . Foto zašlu . Prodám prvnímu zájemci a o ceně nebudu smlouvat . Přeji vám hezký den .

Jirka (Pá, 13. 5. 2016 - 10:05)

Mně se také gymnastické dresy na dívkách a ženách vždycky moc líbily, takže Vašek určitě není sám, kdo má tuto zálibu.Já např. velice rád nosím modré dámské trenýrky a vyměňuji si o tom zkušenosti, fotografie apod. s několika přáteli. Je mezi nimi i jedna žena. Na gymnastický dres sice nemám peníze, ale místo něj jsem si koupil u Vietnamců levné jednodílné plavky. Cítím se v nich moc dobře. Rád bych si na toto téma dopisoval nejlépe s nějakou svobodnou a nezadanou ženou. Má adresa je [email protected].

Richard (Pá, 13. 5. 2016 - 05:05)

nemáte někdo červené spartakiádní trenýrky????

Richard (Pá, 13. 5. 2016 - 05:05)

I ty červené chlapecké...jj pravda

H. (St, 4. 5. 2016 - 16:05)

Ten dres v aukci je pro...Přesně tak, cvičila jsem starší žákyně v 80. a tenhle dres jsem měla! Dokonce mám doma i fotky, kde v něm cvičím na okresní a krajské spartakiádě. Do Prahy jsem se bohužel nedostala, ale i tak moc ráda na to vzpomínám. To byly krásné časy.

Jindřiška (Po, 2. 5. 2016 - 09:05)

Mohlo by vás zajímat:
...Ten dres v aukci je pro skladbu starších žákyň spartakiády 1980. Cvičila jsem to tehdy na Strahově, dres ještě doma taky někde mám založený. Byly jsme vlastně přímé předchůdkyně poupat která cvičila o pět let později.

Reklama

Přidat komentář