Reklama

Incest

Návštěvník (St, 12. 12. 2018 - 15:12)

Ono taky záleží, co je to za rodinu. Dříve byly i u nás sňatky bratranců se sestřenicemi běžné. To proto že děti sourozenců se znaly odmalička, vyrůstaly spolu a byly přibližně stejně staré. Dneska se široká rodina sejde třeba jednou za rok, vztahy jsou formální, mezi dětma můžou být velké rozdíly, jak věkové, tak kulturní. To už pak je sestřenice/bratranec to samé, co někdo cizí a navíc tyhle sňatky společnost neschvaluje.

luci (St, 12. 12. 2018 - 17:12)

Ale ani nezakazuje . Pro některé lidi je to takzvaně společensky neúnosné , ale nic víc . Není to protizákonné.

Hanz (Út, 25. 12. 2018 - 01:12)

Já mám 3 sestřenice. Se všemi mám skvělý vztah, ale v životě by mně nenapadlo mít snima sex. Pro mne je to neomluvitelne

hve (So, 29. 12. 2018 - 15:12)

dřív na venkově se lidi brali obvykle v rámci vesnice, občas někdo z vesnice sousední, nebo nejbližšího městečka. To znamená, lidi v dané oblasti byli zcela příbuzní, ale fungovalo to bez problémů. Přitom svatbám mezi bratranci a sestřenicemi nic nebránilo, ani katolická církev (světská vrchnost toto neřešila vůbec).

Návštěvník (Po, 17. 12. 2018 - 02:12)

Vztah bratr sestra a syn matka protizákonné jsou. A to jsou zrovna ty vztahy které stále fungují díky blízkosti v jaké tyto osoby spolu žijí. Proto jsou drženy v naprosté tajnosti, aby se v tom nikdo nešťoural. Navíc tam, kde je matka rozvedená nebo ovdověná a syn jedináček jsou přímo ideální podmínky pro intimní vztah. Ale pokud jsou v rodině ještě další děti, tak je to dost ošemetné, protože se mohou cítit odstrčené a zbytečně žárlit. Není možné, aby matka milovala ostatní děti stejnou láskou jako syna, se kterým intimně žije. Tak to prostě je a je třeba se mít na pozoru, aby nikomu neublížili.

anonym (Ne, 23. 12. 2018 - 23:12)

by me zajimalo kolik lidi ta predstava vzrusuje ...

sardanapal* (St, 12. 12. 2018 - 18:12)

Co oči nevidí , to srdce nebolí ...

Návštěvník (Út, 11. 12. 2018 - 21:12)

Já jich znám několik, ale oni se nechlubí, že jsou bratranec a sestřenice. Co je komu do toho? Prozradí to jen nejlepším přátelům, ke kterým mají důvěru. Jinak na blízkém východě je to naprosto normální, bratranci a sestřenice se tam berou běžně, takových párů je v některých zemích i většina.

Jeden (Po, 3. 12. 2018 - 16:12)

Moje bývalá přítelkyně, která je po rozvodu sama se neustále navštěvuje s jejím o dva roky mladším bratrem (mají oba přes 40), který nikdy nežil s ženskou. Dost často u ní přespává, slaví spolu i svátky (což je pochopitelné). Myslím si, že tam je i víc....

luci (Út, 4. 12. 2018 - 10:12)

Zřejmě ano ,takových je víc . K mojí sousedce také chodí bratr , obvykle když je soused na směně. Někdy je to pokračování z mládí , je to o té staré lásce která nerezaví. Ale přej jim to a bude ti přáno.

darek (Ne, 2. 12. 2018 - 12:12)

Při souloži s přítelkyní si často představuji incestní situace. Nejčastěji třeba, že je to ségra po letech, s níž jsem jel jako náhradník na dovolenou k moři místo švagra nebo že jsem puberťák a ojedu svou matku. Když si představuji matku, nemohu se udělat a většinou mi klesne, ale u představ se ségrou to je rajcovní hodně a vrchol je hodně silný.

Láďa (Út, 27. 11. 2018 - 18:11)

koukal sem s mamou na můj fotr šílenec kde šukal bratr se sestrou a říkala že je to zvrácenost asi nemá cenu si to s ní představovat když řekla tohle :D

Chápu (Čt, 22. 11. 2018 - 20:11)

A rozumím všem co tady píší. Jistý vědecký výzkum dospěl k překvapivým závěrům, že nejtrvanlivější partnerské vztahy jsou
1. bratr se sestrou
2. matka se synem
1. bratranec se sestřenicí
Bohužel tento výzkum nebyl populární a do současného prostředí se nehodil. Přitom tyto vztahy nebyly v minulosti výjimkou. Za to teď se kolem toho dělá humbuk kvůli plození dětí, přitom dítě je snadné si adoptovat, nebo vytvořit z dárcovských pohlavních buněk. V budoucnu bude možné i mít dítě s příbuznými bez rizika poškození, pokud se trochu upraví genetický kód. Zákony tak brání lidskému štěstí. Podívejte se kolik manželství se rozvádí? Skoro dvě třetiny. A přitom rodinný příslušník je někdo, kdo je nám velmi blízký, daleko bližší než někdo cizí s kým se musíme poznávat a sžívat.

Eva (Út, 11. 12. 2018 - 16:12)

To je zajímavý, bratranec se sestřenicí zakázaní nejsou, a já přesto neznám žádný takový pár, ty ano?

luci (Čt, 22. 11. 2018 - 23:11)

V něčem máš sice pravdu , ale ta genetika je velice ošidná a pokud se nenajde skutečné inženýrské řešení tohoto problému, určitě bych pokrevním příbuzným nedoporučovala plodit děti.

Honza (Út, 20. 11. 2018 - 22:11)

Bude mi 30 matce 50 a bydlim ted na cas u ni .. mame spolu takovej docela dobrej vztah skoro jako kamaradi , kolikrat se za ni zastavim i v praci na cigo atd.. s otcem uz se davno rozvedli a tak o resi po svem ... s jejim soucasnym partnerem si docela rozumime a popravde na nej svym zpusobem i žarlím ... hlavne kdyz je rec o sexu a vubec debata o matce ... bydlim s ni sam a kdyz ma neco mamka za lubem tak mi narovinu v cas rekne at se vratim treba az vecer ze si s nim chce ... dal sem ji do loznice vebkamaru takze zas tak o moc neprichazim :) asi je to uchylny ale matka me hodne vzrusuje a mě dela dobre sledovat jak si to užívá ,nikdy sem si nic nedovolil spis ji jen tak provokuju a ona me , o vikendu u nas spala pritelkyne a matka mi rano az Terka odesla , taktne oznamila ze nemohla spat prez to vzdychani ... a škodolibě se pousmála . Nejvic co sem si kdy dovolil tak se vedle ní asi metr od ní vymočit tak aby bylo vše vydět .. aspon sem se oto snazil :) jinak me taky jak tu nekdo psal vyrusila pri masturbaci ale opet se jen pousmala omluvila se odesla .. umyslne v pc nemazu historii tak nevim jestli vi ze me pritahujou zensky jako je ona , nestydíme se pred sebou chodit ve spodnim pradle samozrejme hlavne v lete mě jeji zadek a nožky často nenechaj chladným,škoda že už nejsem malej a nemuzu se s ní pomazlit jako kluk :) sahat jí kam se mi zlíbí :) sem na ní pyšnej na svoje roky je stale atraktivní , udrzovana v praci uspesna a oblibena , lhal bych kdybych tvrdil ze me nepritahuje jako ženská , je mi jasny ze nejsem zdaleka jedinej chlap co by rád neco prozil se svojí maminou ...

darek (Po, 26. 11. 2018 - 10:11)

Trochu zvláštní šmírovat mámu webkou a ve 30....Takovou povídku ti nikdo nesežere.

Jindra (So, 27. 10. 2018 - 20:10)

Ahoj . Rád bych si pokecal ,...Hele,nemyslíš,že to stačí napsat jednou a nemusíš 4-krát?No,ale i tak je dost nepravděpodobné,že s tebou o tom bude nějaká mamina diskutovat,natož po telefonu.Nevím,jak jsi starý,ale očekáváš nereálné věci.Žádná taková to s tebou probírat nebude,i kdyby provozovala incest.

balon (So, 27. 10. 2018 - 17:10)

Rád bych si pokecal o tématu Máma a syn , tel 722 738 533

Andy (So, 27. 10. 2018 - 10:10)

Před několika lety jsem...sama s nadrzenym synem k mori ? pokud to neni vymyslene tak to ani jinak dopadnout nemohlo ,taky bych po par sklenickach dostal chut se pritulit a pak uz bych pokoj nedal ..

Reklama

Přidat komentář