Reklama

Můj brácha nosí moje oblečení

Luděk (Út, 2. 1. 2007 - 10:01)

Tak to máš bezva přítelkyni. Když tě chtěla nalíčit a není ani proti ostatnímu...
Na jednu stranu je to uvolňující, na druhou stranu zase obava z reakce okolí nebo setkání s někým známým.
Vůbec nejradši bych byl, kdybych mohl chodit veřejně v sukni či šatech a třeba i s vycpanou podprsenkou a okolí by prostě nic neříkalo ani nemělo nepřátelské pohledy, protože by bylo normální, aby si muž mohl vzít na sebe sukni, šaty, podprsenku atd.

Tomas (Po, 1. 1. 2007 - 17:01)

Jedná se o vesnici kousek za městem,ale skoro nikdo tam nechodí.Jak říkám bolest nohou byla ale ten slastný pocit z toho že mám dámské kozačky na podpadku je perfektní.Rifle mi sedly jako ulité a v kombinaci s těmi kozačkami něco božského.Krámy můžeš obejít i sám není to problém někde se sice na mě dívají blbě když chci něco odzkoušet ale jinak to jde.U mně je nejvetší problém z botama mám totiž velikost 45 a proto musím nakupovat ve spec.obchodě.I tam si namně už zvykli nejhorší to bylo poprvé když jsem si před prodavačkou zkoušel kozačky,ale už to jde.Já mám taky holku ona sice něco tuší,ale ještě jsem to na ni nevybalil.Toleruje mi pouze že při sexu mám na nohách obuté dámské kozačky a že nosím nalakované nechty na nohách a používám dámské prádlo.Mám pocit že ji to dokonce někdy vzrušuje a už se mně pokusila úplně celého nalíčít.Dokonce si s ní někdy vyrazím obutý v kozačkách na podpatku ale o těch mých výletech nic neví to je moje tajemství.Alespoň že mi ty kozačky toleruje to mi prozatím stačí.To víš že se nemohu dočkat až zase vyvětrám tu dámskou garderóbu asi zase o víkendu.Na zítra mám do práce nachystané nové prádylko tanga a krajkovou podprsenku dále bokovky rifle to nikdo nepozná košili a na nohy dámské kozačky bez podpatku.Do tašky si ovšem přibalím pořádné na podpatku a po práci se přezuju a pújdu v nich nakoupit.Zkus to taky a uvidíš jak se ti uleví a bude ti dobře.

abc (Po, 1. 1. 2007 - 13:01)

Fakt dobrý,Tome.To jsi chodil někde úplně za městem, na vesnici, nebo kde? To věřím, že tě z toho musely bolet nohy...Ale to je taková bolest,co vůbec nevadí,za ten pocit,viď.Jak jsem předtím psal,mám teď tu myšlenku hodně v hlavě.Je to zvláštní,jsem na baby,ale tohle mám tak:-)Klidně bych kvůli tomu obešel krámy,nakoupil to všechno,i s parukou,líčením,nějaký super kozačky,všechno,prachy bych do toho dal...Chtělo by to nějakou ženskou,která by byla ochotná tohle se mnou obejít,poradit mi,pak nalíčit...To by bylo něco,ale asi utopie...:-)Už se těšíš,až zas vyrazíš,co?

Gabin (So, 30. 12. 2006 - 19:12)

Tome, videt to mozna neni, ale klapot tvych kozacek musi byt slyset!

Návštěvník (Čt, 28. 12. 2006 - 11:12)

ahoj miso a nemas neakou jeho fotku v tom obleceni? prosim kdyztak úposli na lukas.san"seznam.cz

ludva (Čt, 28. 12. 2006 - 11:12)

Dělám to čistě z důvodu že ušetřím svoje věci.Nejsem žádný fetišišta,oblíknu si ségry věci a tahám ji to,hlavně aby mě neviděla.Ona to pozná,ale to už je pozdě.
Občas si taky ode mě něco půjčí a tak se to srovná.

Tom (Čt, 28. 12. 2006 - 10:12)

Lukáš má pravdu není nic lepšího než si obléct dámské tanga,podprdu nějaký super top a dámský jeansy. Na nohy kozačky s 10 cm podpatkem a hurá ven. Jen pozor rifle musí být až na zem nemusí každý vidět ty podpatky,ostatní se schová po bundou.Miluju když tak mohu chodit po městě.

lukas. (Čt, 28. 12. 2006 - 09:12)

ahoj ja taky moc rad nosim damske obleceni. je to skvelyp ocit. pokud nekdo chcetep okecat tak napiste na mail lukas.san"seznam.cz nebo na icq 267585024

Šárka (Út, 26. 12. 2006 - 22:12)

Otázkou je proč to skutečně dělá? Má problém s vlastní identifikací pohlaví a nebo to je pro něj fetish. V obou případech mu můžeš pomoci, ale můžeš mu i hodně ublížit. Tak pozor na to! ;-)

Milan (osobní a (Út, 26. 12. 2006 - 12:12)

Běžně se prodává pánský sil. punčocháče, není problém je objednat! Stačí zabrouzdat po netu...

Krtko (Út, 26. 12. 2006 - 02:12)

to ide do damskeho obchodu a si normalne vypyta ?

Krtko (Út, 26. 12. 2006 - 02:12)

to ide do damskeho obchodu a si normalne vypyta ?

Michala (Ne, 24. 12. 2006 - 20:12)

Kupuje si tanga vlastní

Krtko (Ne, 24. 12. 2006 - 02:12)

poziciavas mu svoje tanga alebo si mu kupila vlastne ??

Krtko (Ne, 24. 12. 2006 - 02:12)

poziciavas mu svoje tanga alebo si mu kupila vlastne ??

iza (So, 9. 12. 2006 - 22:12)

Zkušenosti mám. Je to parádní pocit.

Michala (So, 9. 12. 2006 - 22:12)

Tak co ?? co si o tom myslite poradte

anjelska prince (Ne, 29. 10. 2006 - 18:10)

ahojky fanda
pis na britney.angel"centrum.sk,dikkyyy surne

Nick (So, 28. 10. 2006 - 22:10)

Jaky koliv gay club te uvita a najdes tam tolik spriznenych dusi, ze i ty obtazene veci budou az prilis tesne. Uz predem doporucuji vystrihnout otvor na zadni casti nejakeho dressu. Urcite vis proc. Bude se to hodit.

Fanda (So, 28. 10. 2006 - 19:10)

Ja také nosím venku damské obtažene věci ale nemohu najít zpřízněnou duši v mém okolí tak pokud se najde osubka z plzně a okolí ktra by mě v tom podporovala ať se mi ozve na FandaPusec"seznam.cz

Reklama

Přidat komentář