Reklama

Harašení na pracovišti

Pavel (St, 14. 11. 2018 - 11:11)

Dnes byl někde rozhovor s nějakou paní, která ve firmách provádí "genderový audit". Její náplní práce je zjišťovat, zda ve firmách neprobíhá sexuální harašení. Prý kvůli tomu ve firmách i padají hlavy ( rozuměj mužské ). Tak jsem si v duchu říkal, jak veliká kráva ta paní musí být, když se k něčemu takovému propůjčí, a že musí být pro samotného chlapa velice nebezpečné být s ní o samotě v místnosti byť i jen několik sekund. Bez obvinění ze znásilnění z její strany by jistě nevyšel.

Petr K (St, 14. 11. 2018 - 15:11)

Tak tady je ten slavny rozhovor a je to opravdu masakr - https://xtv.cz/archiv/delam-genderove-audity-ve-firmach-kontroluji-dvojsmysly-sexismy-obtezovani-padaji-hlavy-rika-genderova-expertka-petra-kubalkova?fbclid=IwAR23aRArKWULKvMggUMgJInwlOgJj9f2TvNZbDBDCw3GEwnna-Tae2ozkso

Ouha (St, 14. 11. 2018 - 16:11)

Jo, bohužel je to téma zneužívané, ta paní je příšerná, což neznamená, že šikana nebo třeba gendrové problémy mladších a starších lidí neexistují

Magda (St, 14. 11. 2018 - 14:11)

To je hrozne. Nedovedu si predstavit pracovat ve firme, kde by se na mne bal kolega usmat, pochvalit mi novy uces ci podrzet dvere. Jsem rada, ze pracuji z domova. Nekdy mi chybi kontakt s lidmi, ale nez takoveto sterilni kontakty se strachem, taks i radeji vystazcim s rodinou a se zviraty.

Honza (Pá, 9. 11. 2018 - 13:11)

Za znásilnění nebo pokus o znásilnění je dnes bráno i to, když muž sáhne na zadek. Logicky proto bude počet těchto trestných činů stoupat. Do budoucna to tedy bude znamenat neúměrný počet stíhaných a odsouzených mužů za tento trestný čin. Ruku v ruce potom půjde i jejich i společenská dehonestace. No a nejlepší bude, jak potom budou různí sociologové a podobní budižkničemové hluboce hloubat ( jako děda Lebeda ) nad tím, jak je možné, že došlo k tak velkému nárůstu tohoto trestného činu.

Bedřich (Čt, 8. 11. 2018 - 14:11)

Nedávno dostal nějaký muž v ČR podmínku za "znásilnění", kterého se měl dopouštět po dobu čtyř! let na své kolegyni v práci. To "znásilnění" spočívalo v tom, že ji osahával. Ve skutečnosti to zřejmě bylo tak, že ti dva spolu čtyři roky chodili, nebo spolu alespoň spali. Poté se rozešli a ta paní toho chlapa potom obvinila ze "znásilnění". Ale to toho chlapa neomlouvá. V dnešní době si žádný muž žádné ženy nevšímá a pokud potřebuje sex, tak si jednou za čas zajde do bordelu. Já to tak praktikuji celý život. Jinou ženskou než v bordelu jsem nikdy neměl a mám svatý klid.

Milan (St, 31. 10. 2018 - 10:10)

jsem měl možnost se poznat...No o té debilitě a infantilitě současných mladých Američanů je to všeobecně známo. A tomu, že si udržovali nejméně metrový distanc od žen, tomu se nedivím. Mají strach, aby nebyli obviněni. Myslím, že to brzy přijde i k nám. Podle nějakých výzkumů se už současná generace dospívajících nechce seznamovat s osobami opačného pohlaví. Svůj volný čas raději tráví u počítače. Také asi vymizely takové ty předškolní hry "na doktory", takže dnešní děti zřejmě ani mezi sebou nezažívají přímý fyzický kontakt, takže jim ten kontakt asi nebude chybět ani v pubertě. A asi jim to ani nechybí, když to nikdy nezažily. Vyprávěj někomu, jak chutná hruška, když ji nikdy nejedl.

tom (Út, 30. 10. 2018 - 23:10)

Mě taky nasere,když chci v práci spát,začne někdo dělat bordel s vercajkem !!

V minulém roce (Út, 30. 10. 2018 - 16:10)

jsem měl možnost se poznat se 4 Američany. Navzdory svému vysokoškolskému vzdělání to byli neuvěřitelní blbci. Neustále jsem se divil. Manželka prohlásila, že jí připadají, jak náš, pětiletý vnuk.Co bylo nejhorší, neustále se "tlemili", asi, aby ukázali, jak jsou v pohodě., Věk něco mezi 25 a 30 léty.Legrační bylo, jak si neustále udržovali distanc před ženami.Nejméně metr.

Milan (Út, 30. 10. 2018 - 14:10)

Možná to jednou dojde tak daleko, že bude přímo zakázáno soužití muže a ženy. Třeba jednou budou chodit nějaké hlídky, které budou kontrolovat, jestli se v bytě nenachází osoba opačného pohlaví.

američani jsou tupá (St, 24. 10. 2018 - 16:10)

Včera jsem četl článek,...zmanipulovaná hovádka.

Honza (Út, 23. 10. 2018 - 21:10)

Venco, to je přece jasné. V...Jo jo, sme na tom líp, he he!

Karel (Út, 23. 10. 2018 - 13:10)

Včera jsem četl článek,...Venco, to je přece jasné. V USA to zřejmě došlo už tak daleko, že se možná chlapi bojí oslovit ženskou, aby nebyli nařčeni ze sexuálního harašení. No a paradoxně na to potom doplácí ty ženské, protože zůstanou sami. Chlap je na tom přece jenom lépe. pokud bude potřebovat sex, tak si zajde do bordelu a má vystaráno. A ženským zůstane jenom masturbace a pak taky ještě oči pro pláč.

Venca Konopník (St, 3. 10. 2018 - 12:10)

Včera jsem četl článek, kde se psalo, že řada američanek po třicítce si najímá "trenéry", kteří jim radí, jakým způsobem se seznámit s chlapem. To nechápu. Na jednu stranu ty ženy sexuálně haraší a jsou schopné obvinit chlapa ze znásilnění v podstatě kdykoliv, na druhou stranu tohle...Nechápu, co vlastně chtějí?

Venca Konopník (St, 3. 10. 2018 - 12:10)

Včera jsem četl článek, kde se psalo, že řada američanek po třicítce si najímá "trenéry", kteří jim radí, jakým způsobem se seznámit s chlapem. To nechápu. Na jednu stranu ty ženy sexuálně haraší a jsou schopné obvinit chlapa ze znásilnění v podstatě kdykoliv, na druhou stranu tohle...Nechápu, co vlastně chtějí?

luci (Po, 1. 10. 2018 - 23:10)

Uved priklady...Například Husajnovi zbraně hromadného ničení , které dodnes v Iráku nikdo nenašel a kvůli kterým rozpoutali válku v zálivu. Jejich termín umírněná opozice je také dobrý vynález mimo jinde i v Sýrii uplatněný. Pokud je opozice která s jejich výzbrojí zahrnující nejen dlouhé automatické pěchotní zbraně , ale i kanóny raketomety a tanky označována jako umírněná , jak potom vypadá ta neumírněná? Ta jejich myšárna je pořád stejná Utržení Kosova Pole od Srbska . Stejný scénář , vyzbrojení a vycvičení UCK , zločinecké albánské organizace která vraždila Srby na území osídleném převážně Albánci. Když proti nim srbská armáda zasáhla bylo Srbsko obviněno z genocidy Albánců a USA prosadily odtržení této enklávy od Srbska a už tam mají svojí vojenskou základnu. Ukrajinský Majdan také dobře zorganizovaly v UVN ve Střešovicích ošetřovali Ukrajince s kterými museli komunikovat pouze anglicky.

Demokrat (Po, 1. 10. 2018 - 16:10)

Je to v USA a tam jak vidno...Uved priklady "svinarenskych" produktu made in USA.

Karel (Po, 1. 10. 2018 - 13:10)

Je to v USA a tam jak vidno...No mě to připomíná hon na čarodějnice nebo politické procesy, které u nás probíhaly v padesátých letech. Já jenom nechápu, že to sexuální harašení může ještě dnes někdo brát vážně. je přece do očí bijící, že se jedná buď o vydírání, pomstu nebo politickou a společenskou likvidaci obviněného. Nic jiného v tom není.

luci (Čt, 27. 9. 2018 - 22:09)

Proč hehe?Je to v USA a tam jak vidno je možné všechno. Já osobně jako soudkyně bych s ženskou která přijde žalovat znásilnění po čtrnácti letech vyběhla jak s horkým popelem. Evidentně je to účelová sviňárna , jako ostatně spousta "produktů" made in USA.

??? (Čt, 27. 9. 2018 - 19:09)

A taky se to po takový době...Proč hehe?

Reklama

Přidat komentář