Reklama

Felace, polykání semena a anální styk

moris (So, 22. 3. 2008 - 12:03)

Dano,tebe bych strašně rád poznal.

dana (Pá, 21. 3. 2008 - 20:03)

já mám sperma ráda, a velice mi chutná.

BÁRA (Út, 5. 2. 2008 - 19:02)

bzoukalíková ty si vážně nezasloužíš chlapa,přeju ti aby se jednou ten tvůj vyjadřoval stejně i o tobě.

kukuč (Út, 5. 2. 2008 - 19:02)

Já se taky na přítelův výstřik vždycky těším, moc ráda polykám a nechutný mi to určitě nepřipadá!! Z donucení nebo jenom prpto, abych mu udělala radost bych to určitě nedělala!! Prostě to mám ráda, je to skvělý a sperma mi chutná!!

Petr (Út, 5. 2. 2008 - 19:02)

Pokud by mi tohle řekla partnerka při, nebo před milováním, tak buď ji momentálně vyrazím, nebo uteču sám. I kdybychom se milovali jako andělé, tohle bych nestrpěl. Nikdy více bych ji ani nepozdravil a navždy na ni zapoměl.
Bzoukalíková, ty se raději ani nezačni milovat, protože na to nemáš. Duševně určitě a fyzicky možná také. Rovněž ti přeji, abys nikdy nepoznala orální sex od muže. Ještě dobře, že existují i normální ženy.

bzoukalíková (Út, 5. 2. 2008 - 18:02)

jsem přesvědčená že to málokterá nechá pustit do pusy, je to hunus k poblití, já mám pocit jako že mě to opaří hubu,fuj fuj fuj je to hnuj

BÁRA (Út, 5. 2. 2008 - 11:02)

To je věc názoru,já to mám fakt ráda a je to pro oba z nás rozkoš,nejednou se mi stalo že mi to ten můj stříkal do krku a já se zároveň s ním udělala.Ty máš třeba zase ráda čokoládu a já ji nemusím.

Miška (Út, 5. 2. 2008 - 10:02)

Myslim,ze zenske ktere se tesi na sperma a dokonce jim chutna pekne kecaji!Ze to delaji jen proto aby vyhovely partnerovi..Ja bych to do pusy nedala,zveda se mi z toho kufr

BÁRA (Út, 5. 2. 2008 - 09:02)

Mě je 27 a neumím si představit že bych při orálu nepolkla partnerovo semeno,oba se na výstřik těšíme a společně si ho vychutnáváme.Anál jsem zkoušela poprvé někdy v 18 nic moc,asi proto že ten kluk měl pěknýho macka,ale teď už si sex bez něj neumím ani představit je to super.

holka (Po, 4. 2. 2008 - 22:02)

mne bude za chvilku 20.nejsem zadna promiskuitni holka..ale na slast z analku jsem prisla..je to fakt bozi.holky nebojte se toho.uvidite, ze to spatny neni a treba vam to zacne delat i dobre!chce to ale fajn partnera, ktery bude brat ohledy :)

dana (Po, 4. 2. 2008 - 19:02)

já nepochopim jak někoho může analní sex bavit,natož aby ho rpovozoval.Stejně tak asi nepochopim co vás na tom vzrušuje ale tim nchci říct že jste divný..Ať každý dělá to co je mu příjemné,ale tohle asi nikdy nepochopím..

petra (Po, 4. 2. 2008 - 15:02)

Každý je jiný, ale všeobecně je orální sex oblíbený a anální také jednou bude, až padnou ve společnosti bariéry.
Ovšem přístup k těmto praktikám se může u jednotlivých jedinců měnit s věkem a životními zkušenostmi. Ve 26ti letech může být žena po téhle stránce prostě ještě nedospělá a neznalá a je potřeba jí nabídnout odborné zdroje informací o orálu i análu, o tom, co obsahuje mužské sperma atd. Další možnost je, že má žena psychický blok způsobený negativními zážitky nebo vlivem prostředí, ve kterém se pohybovala, když se její názory na tyto praktiky formovaly. Pokud jí rodiče nebo kamarádky vštípili do hlavy, že sperma a konečník jsou tabu, je potřeba ji jemně vysvětlit, jak to je. Zase bych doporučila odbornou literaturu a poté, pro inspiraci třeba nějaké vzrušující obrázky, povídky nebo videa.
Nutno ale dodat, že pokud svého partnera nemilujeme, nebo mu z nějakých důvodů nevěříme, těžko budeme lačnit po jeho semeni, nebo po tom, aby nám zasouval penis do análu.

cord (Pá, 7. 12. 2007 - 20:12)

Já tu ženu plně chápu. I když jsem muž taky mi semeno vadí jako takové a nikdy bych žádnou ženu vůbec ani nenutil k orálnímu sexu. Na jejím místě by mi to taky připadalo nechutné. I když beru, že pro mě by to bylo jistě příjemné. Když jsem byl malý kluk, myslel jsem, že semene je spíše "mikroskopické" množství, ale opak je pravdou. Je ho fakt hodně a nastříkat takové množství ženě mezi prsa ... No každý to cítí jinak. Já prostě chápu lidi co se této tekutiny štítí a nemají ji rádi. Škoda, že nelze zažívat orgasmy bez tohoto procesu...

aa (Ne, 3. 6. 2007 - 20:06)

tak ja mam jinou zkusenost.V manzelstvi jsme tyhle veci vubec nedelali,bylo to proste tabu,ani jsem o nich nevedela.Pak jsem mela pritele,kterej byl pozitkar i v sexu a tohle vsechno mne naucil,je ale pravda,ze mi to nic moc nerikalo a semeno jsem polykat nechtela,myslela jsem,ze se pozvracim,jednoduse se mi navalovalo.Jinak mi ty praktiky nevadily.No a s poslednim pritelem se mi oral vubec nelibi,takze mi ho nedela a ja jemu uz taky ne,rekl mi jednou pritom at davam bacha,ze mu nejaka krava natrhla uzdicku a at jsem opatrna,no a veskera chut me presla.
Tad uz spolu skoro nespime,nebavi me to s nim a pritom bych si to tak rada vychutnala....proste mame blok a nejsme schopni se o tom bavit,ani nemuzeme,on je strasne urazlivej.

Pravá Divoška (Ne, 3. 6. 2007 - 19:06)

Nechápu, že někoho baví psát pod nepravými nicky? založte si svoje nicky a pište si pod nimi a ne pod cizími

Pravý Zeman (Ne, 3. 6. 2007 - 19:06)

Jo, asi jo. Inteligentní člověk to pozná.

Pravá Divoška (Ne, 3. 6. 2007 - 19:06)

To jsem také nepsala já, koukám, že někdo si asi šlehnul co a bíše blbosti pod našimi nicky

Zeman (Ne, 3. 6. 2007 - 19:06)

ja sice nemam co podrzet, ale treba jiny chlapi ze jo?

Pravý Zeman (Ne, 3. 6. 2007 - 19:06)

To jsem nepsal já, nejsem kanec:-)

Zeman (Ne, 3. 6. 2007 - 19:06)

Tak nám prozraď ty hvězdo, na co jiného bysme si my chlapi váš ženský drželi?

Reklama

Přidat komentář