Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Anonym (Ne, 23. 9. 2018 - 12:09)

Ahoj, Asi mimo tému, ale ne ž zas tak moc. S přítelkyní jsme oba ujetí na kožešiny. Koupil jsem jí parku s kapucí - na kapuci lem z pravé kožešiny. Velikost XL. Přítelkyní je malá. Bunda je koupena z Alliexpressu https://www.aliexpress.com/item/AORRYVLA-2018-Winter-Women-Hooded-Fur-Parka-Natural-Raccoon-Fur-Collar-Hooded-Long-Coat-Detachable-Raccoon/32836486662.html?spm=2114.search0204.3.171.40de5aaftlDSfn&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10065_10068_10059_10884_10887_10696_100031_10084_10083_10103_10618_10304_10307_10820_10821_10302,searchweb201603_60,ppcSwitch_5_ppcChannel&algo_expid=23147aa2-7707-4f80-85ab-3553b9bb44dd-17&algo_pvid=23147aa2-7707-4f80-85ab-3553b9bb44dd&transAbTest=ae803_2&priceBeautifyAB=0V případě zajmu pošlu fotky. Bunda smaozřejmě se slevou v případě vážného zájmu. Upřednostnoval bych okolí Ostravy - Opavy. Děkuji

Lukáš (Pá, 21. 9. 2018 - 22:09)

Dneska ráno po šesté...Jestli jste obě vylezly ze stanu v kuklách, ani se nedivím, že na vás lidi koukali.

Lenkanabal. (Pá, 21. 9. 2018 - 10:09)

Dneska ráno po šesté hodině jsem cestou na nádraží potkala jednu holčinu co šla v kulíšku. Na to že je celkem teplo vypadala zajímavě,hned jsem měla radost. Včera jsem se vrátila z dovolené na Lipně,užily jsme si s kamarádkou krásných deset dní i nocí. Jelikož vím,že jsou zde noci poměrně studené a spaly jsme pod stanem,náležitě jsme se vybavily. Já jsem trávila noci v péřové kombi,kámoška v péřové bundě a oteplovačkách.Výhodou je,že jsme nepotřebovaly spacáky.Večer před spaním jsem si vzala na sebe plenkové kalhotky /abych nemusela v noci na záchod,navíc se vždy večer něco málo popilo.../,elasťáky,rolák,na hlavu pletenou dvojitou kukličku,před jejím nasazením jsme si obě dávaly do uší tlumící špunty aby nás nerušilo při spaní šustění nasazené kapuce a vzkouzla jsem do péřové kombinézy.Prostě nádhera,v noci krásné teploučko,ráno když jsme takto oblečené vylezly ze stanu tak někteří lidé docela koukali.Bylo to fajn...

montana (Pá, 21. 9. 2018 - 10:09)

Tak nám brzy začne zima a... Dost už toho z nabídky z 6.9. zmizelo, a tak tohle je specielní nabídka, vlastně tak trochu opakovaná - dám zdarma nádhernou, bohatě nacpanou kombinézu - je to neobvyklý střih, za kterým se každý otočí, partnerce nebo partnerovi z dvojice, (M+Ž, ale to není podmínkou)) která má záliby podobné názvu této rubriky a nestydí se, nabalení v kombinézách, chodit i po ulici (pochopitelně v zímě) Zavolejte nebo pošlete SMS na 723 839 208. Zájem je veliký, jak se říká, kdo dřív přijde..... I partner -ka) u mne ještě najde něco podobného. Ale všeho do času, už toho moc nemám. ale ještě by se pár kousků - tentokrát ale už na prodej - našlo. Neváhejte, čas letí, zima se blíží(snad), zavolejte, dokud ještě něco mám.

nabídka 7238392 (Čt, 6. 9. 2018 - 11:09)

Tak nám brzy začne zima a...Zapomněl jsem na jméno - jsem Josef, Pepík nebo Joe, jak wse komu líbí. Na formality si nepotrpím.J.

nabídka 7238392 (Čt, 6. 9. 2018 - 10:09)

Tak nám brzy začne zima a já mám ve skříni ještě nějaké bundy a kombinézy, které nepotřebuji a zabírají jen místo. Mám jak péřové, tak i s duťákem. Tomu, kdo pžijede i smanželkou, milenkou, přítelkyní nebo s jinou ženskou obou pohlaví a o nějké koupi se dohodneme, přidám ještě jednu krásnou péřovou kombinézu, dámskou, prostě kočkolap! Přijeďte, uvidíte, bydlím kousek od Prahy. Ceny mírné, neproděláte, můžete si vše v klidu vyzkoušet. Kdyby náhodou napadl sníh nebo mrzlo (ono bude, je ale kdy) ta se v tom můžete i projít. Pokecáme, mám dost fotek ze Skandinávie i odjinud.Pozn. - nejsem GayZájemci, zavolejte na tel, uvedený v řádku "jméno", nebo pošlete SMS

majkl (St, 22. 8. 2018 - 09:08)

je to tento: https://shinynylon.wordpress.com/2012/01/12/black-jolina-down-coat/ také černý

majkl (St, 22. 8. 2018 - 09:08)

Prodám péřový kabát Jolina, přítelkyně ho už nevyužije, je pro ni velký. Velikost M-L. 500kč

Lenkanabal. (St, 22. 8. 2018 - 07:08)

Jaký to bylo,udělala ses?...Prostě napíšu,bylo mi moc hezky...,kyslík pro inhalaci používám jako relaxaci,buď jen tak v klidu nebo při cvičení na orbitreku. Dřív jsem chodila na kyslíkové kůry do jednoho studia,ale potom jsem si ho pořídila domů.

TNF (So, 18. 8. 2018 - 18:08)

Normalne ve sportovni tasce v...Jj, batoh to zabije jako sedačka v autě. Taky se mě líbí ty baculatý buřtíky. Mám TNF1 doplněnou větším množstvím peří a to je teprve pěkné. TNF2 ještě jde, ale 3 je katastrofa a hnus, ta přední část je na zvracení. Péřovka bývala o buřtíkách, ale v moderní době je to tabu a považováno za vrchol nevkusu. Čím hladší a rovnější, tím je víc in. Ti od módy ať si žvaní co chtěj. O tom retru tady: https://www.footshop.cz/cs/1103-bundy-a-kabaty/pohlavi-muzske Po modré se jen zaprášilo a nestihnul jsem ji. Já se v nich vyblbnu a v zimě jak jsem psal, jsem zmrzlín. Na ženské to vypadá moc hezky, když je jí bunda (moje) velká a nic jiného na sobě nemá. To bylo pak dovádění, to nejde vydržet a odolat. Proto na doma nosila moje bundy (já samozřejmě taky). To pak chudinky vypadaly. Jednou, už nevím co to bylo za značku, mě jí hodně rozervala, peří lítalo, ale to jí kupodivu nevadilo a dovedla vše do konce i s dotrháním bundy. Ono už to bylo stejně jedno. To měl vysavač dost práce. Od té doby jen TNF, ta vydrží. Jenže jak je starší, tak se jí už moc nechce. Chce to asi nový model jako u auta.

KM (So, 18. 8. 2018 - 00:08)

Tak to je jen blbnutí. Já...Normalne ve sportovni tasce v ruce. Zas tak extremni vylety nedelam, aby to nestacilo. Pri brusleni ji necham nekde na brehu. Nesnasim na perovce batoh, on strasne znici ten krasny buclaty vzhled a zakryje zada. Batoh nikdy.TNF 2 je historicky omyl, hnus. Ted pry usili nejakou retro kolekci ve strihu 1. A pry se dela 3.Ja osobne nejsem zmrzly vubec, kdybych nebyl fetisistou, mozna bych nosil cepici a salu, ale na telo jen tricko. Vubec bundy nepotrebuju kvuli mrazu, jen se mi libi.

TNF (Pá, 17. 8. 2018 - 20:08)

Jen dodam, ze ty bundy...Tak to je jen blbnutí. Já v zimě nosím podle teploty, když je hodně zima tak starou TNF míň prošitou, když to není tak hrozné, tak TNF 2, ta míň izoluje oproti starší. Když přituhne víc, tak oblíknu navrch vestu TNF. 2 bundy jen když bylo -16 a hůř. Když je něco nad nulou, tak nosím ty tenčí TNF. Nechápu, jak to můžou vnucovat jako zimní, když mrzne tak je to na 3 vrstvy. Asi jsem zmrzlín. A jak nosíš věci? Táhneš na sáňkách nebo na trakaři za sebou? Je fakt, že se to na zádech potí a slehne.

KM (Čt, 16. 8. 2018 - 23:08)

Takove cilene propoceni mne...Jen dodam, ze ty bundy nenosim dve na sobe, ale jeden den jednu a dalsi druhou a stridam je. Nebo kdyz uz se blizi jaro a mi se jeste nechce do kozene bundy.Zda se, ze jim to nijak nevadi, hlavne na ne nenosit batoh nebo cokoli co by mokre peri zatizilo.

KM (Čt, 16. 8. 2018 - 19:08)

To je to nejlepší....Takove cilene propoceni mne nebere, ale v zime, pri beznem noseni, to je jine. Po celodennim brusleni, nebo pesim vyletu pres kopce, to mam taky dve tluste bundy opakovane zcela propoceny.

TNF (Čt, 16. 8. 2018 - 16:08)

No to je téma v těchhle...To je to nejlepší. Propocená péřovka a péřové kalhoty na holém těle, jak ten pot pěkně vše promočí. Po uschnutí ty prosolené fleky. Koupil jsem novou bundu a hned ji takhle několikrát po sobě upravil. Vypadá jak maskáč a zatím ji tak nechám. A nebo bazénová koupel. Co jiného v létě dělat s péřovkama, jen to visí na věšáku bez užitku, tak proč si takhle neužívat.

Bohuš (Po, 6. 8. 2018 - 21:08)

No to je téma v těchhle vedrech!

jaryn (Po, 6. 8. 2018 - 21:08)

Včera jsem to už nějak...Jaký to bylo,udělala ses? Na co máš ten kyslík,to nemůžeš dejchat?

Lenkanabalenka (Po, 6. 8. 2018 - 19:08)

Včera jsem to už nějak nemohla vydržet a jelikož se díky dešti ochladilo,vytáhla jsem ze skříně svoji péřovou kombinézu.Už při doteku chladivého šusťáku jsem byla dosti vzrušená.Po chvilce jsem do ní vklouzla a náležitě si jí užila.Ještě jsem si vzala na hlavu pletenou kuklu pouze s otvory pro oči,na pusu a nos nasadila masku s kyslíkem a lehce dýchala,bylo mi moc fajn.Také jste vyzkoušeli péřovku teď v létě,alespoň doma???

od joea Martino (Čt, 28. 12. 2017 - 10:12)

Mám trošku jinou uchylku, a...Omylem jsem v příspěvku oslovil Lukáše, ale týkalo se to Martine tebe. Tak se to přečti. Když bude zájem, pošli SMS na 723 839 208.Joe

od Joea pro Luk (Čt, 28. 12. 2017 - 09:12)

strašně mě to vzrušuje...LUkáči, tak to bych měl pro Tvoji přítelkyni čínskou kombinézu se zapínáním vzadu - zip začíná nahoře vředu na kapuci a přes záda a rozkrok jde až dopředu k pasu. Pro dvojici, co má ráda sex v něčem takovém, přímo ideální. Kapuce je sice bez kožešiny (ale dala by se tam našít), zato kombinéza je pořádně naducaná. Je to na štíhlou postavu tak odhadem 170 - 180, chtělo by to na Tvé přítelkyni zkusit. I na normální chození venku pro ženskou paráda a extra! A nebyla by moc drahá... Pokud bys měl zájem, pošli SMS na 723 839 208, ozvu se Ti domluvíme detaily- Vše zcela nezávazně.

Reklama

Přidat komentář