Reklama

Ariana a Raven

Olina (Út, 22. 1. 2019 - 14:01)

Já myslím, že dávala fotky z bazénu, kde byli s Tomem a to ještě neměla zuby. Pamatuju si to, protože jsem si říkala, jak jí může dát pusu bez zubů, to musí být divný. Ona pokaždý říká trochu něco jinýho. Ale Tom je to určitě, psala, že je její muž Vodnář. Ono ho nejspíš dost štvalo, jak o něm vyprdelila veřejně úplně všechno. Ale je její věc, jestli je s Tomem nebo s jiným, jestli Toma miluje, budiž jí to přáno.

deffin (St, 23. 1. 2019 - 01:01)

nn. fotka u bazénu již se zubama. a zuby má cca od jara 2016

S. Holmes (Ne, 20. 1. 2019 - 01:01)

Takže s konečnou platností potvrzeno, že se jedná o Toma.

O. (Ne, 20. 1. 2019 - 18:01)

Jak víme, že se jedná o Toma? Nikde to u ni na fb nemůžu vyčíst

O. (Ne, 20. 1. 2019 - 19:01)

Ona to tají, ale měla tam chvíli napsáno, že je to on, četla jsem to a pak to rychle zmizelo. Také je jí to asi hanba napsat, když víme, co je to za člověka.

myš (Po, 21. 1. 2019 - 00:01)

Ano, přesně tak. Bylo tam napsáno, že v létě budou spolu 4 roky.

E. (Ne, 20. 1. 2019 - 15:01)

Ta nemá ani kousek hrdosti, po tom všem, co jí udělal, co jí nalhal, napodváděl se jí z briketama, jak se bála, že od něj něco chytla, jak se cítí po něm špinavá, nechal ji v horečkách napospoas, ho vydává za svoji lásku. Ona ale sama nemůže vůbec existovat, to jí hned začne v hlavě m.dat a blázní do foroty. Tak je jí dobrej i takovej.

BBB (Pá, 18. 1. 2019 - 13:01)

No to je trapka, asi se jí fakt stýská. Mě zaujalo, že tři měsíce doma neuklízela, tam to musí vypadat a vonět. :-) Která ovečka jí půjde ten čurbes uklidit?

AAA (Čt, 17. 1. 2019 - 21:01)

Všiml si někdo jak Květa popsala Ravenův Ůd ? ? .. :-D :-D asi se jí stýská

Návštěvník (Čt, 17. 1. 2019 - 21:01)

Všiml si někdo jak Květa popsala Ravenův Ůd ? ? .. :-D :-D asi se jí stýská

Minu (So, 12. 1. 2019 - 14:01)

Tak Květa si o sobě myslí, že jr krásná a inteligentní. Viz příspěvek na FB z 11.1. :-D Mimochodem, všimli jste si, že se už "nejmenuje" Arieta, ale dala si zpátky Argoni? Nějak se poříd snaží těžit z toho, co bylo před třicet lety s Ravenem. Protože ví, že ona sama teď je .....

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2019 - 15:01)

To máš fuk, že zvýšila ceny. Já bych jí za ty kecy nedala ani korunu. Pak jsou taky takoví, kteří by jí spíš dali do držky...

Návštěvník (So, 5. 1. 2019 - 20:01)

https://www.blesk.cz/galerie/celebrity-ceske-celebrity/607329/jak-bydli-carodejka-ariana-arrieta-magicky-pentagram-v-prazskem-panelaku?

E. (Ne, 6. 1. 2019 - 10:01)

Už si tu zase dělá reklamu. Na ten její smradlavý kutloch je asi každý zvědavý. Zvýšila ceny a je zajímavé, jak jí její ovce píší, že je to dobře a když nebudou vědět kudy kam, donesou jí rády své peníze za ty její vycucané kecy z prstu, než aby je použily pro své potřeby. Každý svého štěstí strůjce a kdo potřebuje berličku, tak ať cáluje. Vždycky platilo, že za blbost se platí a na lidské hlouposti se nejlépe vydělávalo.

hmmm (Ne, 6. 1. 2019 - 15:01)

Obávám se, že ti lidé neplatí z blbosti, ale ze zoufalství. Normálně člověk přece nepůjde k nějaký bábě a nevysolí jí tisíce v jejích smradlavým kutlochu za nějaký obecný bláboly, které údajně prozradily karty. To dělají lidé zoufalí, kteří nevědí jak dál.

... (So, 5. 1. 2019 - 09:01)

Ta ženská je tragédka, pořád potřebuje posluhu. Neumí si dát nádobí do myčky, dělá jí to ta Ála z baráku. A těch polystyrénových obalů, to je vidět, že si madam nechává donášet jídlo, uvařit si to neumí, uklidit taky ne.

E. (St, 2. 1. 2019 - 09:01)

Jsou to zoufalci oba, prý pohanský sňatek, to ho k ničemu nezavazuje a ona tak zoufale chce mít mužského, že ho vzala zpátky po všech těch excesech. Čeká ji to s ním znovu, on asi neumí být věrný a čestný. A ona? Blafování je její přirozenost, naprosto mimo realitu. Tak ať si to oba užijí, jeden druhého si zaslouží.

Návštěvník (Út, 1. 1. 2019 - 20:01)

A ten Tom je nakej mimo. Sukat něco tak tlustyho a neforemnyho :D fuj

Peta (Ne, 30. 12. 2018 - 10:12)

On je taky dobrej týpek, nakazuje jí, co může dát na fb a co musí smazat. Divím se jí, že je tak na něm závislá a tohle mu trpí. Příspěvek z noci je už zase pryč a to je v poslední době už několikátý. Docela je mi jí i líto, na koho se to upnula, takovej omezenej nýmand a po tom všem, co jí provedl a co se jí nalhal a napodváděl. Asi jakej šel, takovou našel, to je známé přísloví.

Peta (Ne, 30. 12. 2018 - 08:12)

Tak je pořád s tím Tomem, prej byl celé Vánoce sám na práci v zahraničí - svatá prostoto! Dělala mu opět scény, jak malej harant. Ji by stejně nikdo jiný nechtěl.

Reklama

Přidat komentář