Reklama

Ariana a Raven

To (St, 31. 10. 2018 - 08:10)

joo, tak ted jsem se urazila....si píše Květa sama, ta naše Droběna. :-) Ten diblíček nejmilovanější, ta, co jí všichni všechno závidíme. A kdybychom ji jen naznačili, že v nějaké oblasti škobrtla, neřkuli klopýtla, je hned po přátelství. Celé roky přátelství zahodí lusknutím prstu. Ona je přece paní dokonalá. Počkám si na dobu, až ji zase opustí ten její "manžílek", to bude zase konec světa.

(St, 31. 10. 2018 - 02:10)

jo, jste ukvokaný slepice....joo, tak ted jsem se urazila. Někdo, kdo se zastává té lhářky si dovolí toto napsat :-))))

Však (St, 31. 10. 2018 - 01:10)

Nic nevymýšlíme, pouze...jo, jste ukvokaný slepice. Přímo Blběny.

gentle (Út, 30. 10. 2018 - 22:10)

drbete, slepice.Nic nevymýšlíme, pouze komentujeme to, co si dá Květa sama na FB.

Jen (Út, 30. 10. 2018 - 21:10)

Kveta nebo ovce tak si jen...drbete, slepice.

Dokud sem neprijde (Út, 30. 10. 2018 - 21:10)

a zde panuje klid a mír. Kveta nebo ovce tak si jen vymenujeme nazory na tuto osobu.

Ano (Út, 30. 10. 2018 - 21:10)

a zde panuje klid a mír.

J. (Út, 30. 10. 2018 - 20:10)

Ten status na zdi : Ze je stastna! Stastny clovek takovyhle veci nedela co vyvedla opet dnes. Nedokaze nic v klidu a smiru si s druhym vyrikat. Je to moc smutne.

Nohy? (Út, 30. 10. 2018 - 20:10)

Mrkni na profil Messi tam je...Nohy dávno hezký nemá, tlustý a vbočený palce z těch šteklat, co pořád nosí. Ta si kamarádství neumí udržet, tak jako svý chlapy. Vysát, využít a odkopnout. A nádavkem pořádně urazit, naštvat, potupit a pomluvit. To čeká všechny, co má taaak ráda a miluje je až za hrob. Mají pak štěstí, že je do toho hrobu nesklátí a utečou.

Jj (Út, 30. 10. 2018 - 20:10)

Fakt? :-O Jinak husička má...Mrkni na profil Messi tam je vše. Já vím chválí si nohy sama. :-D

me (Út, 30. 10. 2018 - 19:10)

jak Tíně chlap Ariany jí...Fakt? :-O Jinak husička má sebevědomí přehnaný, na FB si pochválila jak má nádherný nohy.

Mě podavilo (Út, 30. 10. 2018 - 19:10)

jak Tíně chlap Ariany jí pochválil účes a hned dostala čočku že jí chce Tína přebrat chlapa. Jak někdo s takovým cvokem může vůbec žít? To se snad ani nedá pokud je ten chlap v pohodě.

Ta husa, (Út, 30. 10. 2018 - 19:10)

ale řádí. Jak Mesinku uráží a slovně fackuje. To ji ale musela nasrat. :) asi zatla do živého. Květa se absolutně nemůže s kritikou vyrovnat. A přitom to je takovou hloupost :))))))

nemyslím, (Út, 30. 10. 2018 - 19:10)

že ta Mesalinda někoho kopíruje. Pokud se podívate na její FB jsou tam jen její myslenky. To Květa ji docela často vykrádá a nejen ji. Však se podívejte, zkopíruje celé téma, změní pár slov a Květa to vydáva za svou myšlenku. Ta Mesalinda vypadá jako slušná a mírumilovná ženská.

Kdo (Út, 30. 10. 2018 - 19:10)

Květa blbísek nikdy nic...to sleduje, ví, že se vykrádají navzájem. Kudla v zádech..žádný problém.Podívejte se na diskusi Kartářky na Abecedě zdraví nebo i tady a je vše jako přes kopírák. Nenávist, pomluvy.A vy jim k tomu děláte kompars.

to je pravda, (Út, 30. 10. 2018 - 18:10)

Květa blbísek nikdy nic sama nevytvořila. Všechny jen vykráda, využíva a ostatní kopíruje a vydává to za svoje myšlenky. Je primitivní a nevzdělana nána.

Peťa (Út, 30. 10. 2018 - 18:10)

Na Mesalindu jsem se byla...Ariana je asi známější, ale sama nikdy nic nevymyslela. Vše jen přeposílá, kopíruje..atd

KathyN (Út, 30. 10. 2018 - 17:10)

podívat na FB Mesalindy,...Ano, byla jsem se tam podívat a s překvapením zjistila, že i ta její, teď už bývalá kamarádka Žanetka je zablokovaná a nekomunikují. Ta ji teda opravdu hodně pomohla nejen nějakýma kecama. A Květa se umí pěkně odvděčit.

Aňa (Út, 30. 10. 2018 - 17:10)

podívat na FB Mesalindy,...Na Mesalindu jsem se byla podívat a přesně, není co závidět. Závidějí si kšefty, nápady, chlapy, všechno.Tak jako drbou Aríska u Mesalindy, tak drbou Mesi u Arise. Jedna za 18.....

Kdyby, (Út, 30. 10. 2018 - 17:10)

nebylo Ravena, tak tahle obtloustlá kreatura ničí život svým dětem a partnerům a prodáva někde v zapadlé sámošce nebo na kase v Tescu :)))))

Reklama

Přidat komentář