Reklama

Kandaulismus

o (Pá, 15. 9. 2017 - 06:09)

Pokud máte někdo zájem...dej kontakt

Kouba (Čt, 14. 9. 2017 - 22:09)

Pokud máte někdo zájem pomenit pár fotek svých žen. Napište....

Kouba (Čt, 14. 9. 2017 - 21:09)

Já si také užívám, když...Tak to vám pánové závidím. Rád bych tu svou viděl s jiným. Několikrát jsem se o to pokoušel a je silně proti. Aspoň ukazuju její fotky a rajcuje mě když si nad nemá jiný muž honí.

Tomek (Čt, 14. 9. 2017 - 14:09)

Já si také užívám, když tu svoji vidím jek ji někdo klátí nebo když přijede ze služebky a ještě z ní voní cizí semeno. Užívám si, když máme nějaký večírek, já pozvu kamarády a pak se dívám jak si to s nimi rozdává. Nejvíce si libuji, když pak odejdou a já z ní mohu z obou dírek i z těla slízat jejich semeno. Čím víc ho v sobě má tím to mám radši. Tak se vždy těším na její návraty ze služebek s plnou pičkou.

Vilda (Čt, 14. 9. 2017 - 14:09)

Taky zveme kamarády a jsou to hodně divoké akce.
Manželka jezdí na služebky a občas se mi doneslo jak si odskočila.
Když jsme rekonstruovali chalupu, přijeli tři kámoši vyklízení a manželka nám vařila. Večer jsme chlastali, manželka se dlouho nevracela a kámoš taky zmizel. Našel jsem na půdě manželku ohlou přes trám a kámoše v ní. Jen v tričku jsem ji dovedl dolu a před kámoši jsem jí páskem zmaloval zadek. Vzpurně si vykasala tričko, vystrčila rozkrok a že prý bude dál m**at s jinými a kouřit jim ocasy. Předhodil jsem ji kámošům ať jí daj pořádně do těla. Často to opakujeme a nevázaně si užíváme. Manželka je jim na chalupě k dispozici kdykoli. Třeba leží na zahradě nahá a opaluje se a kámoš k ní přijde a zasune do ní.

Jiri (Čt, 14. 9. 2017 - 07:09)

My se ženou dost často pozíváme naše kamarády a ona si s nimi pak náležitě užívá. Já si jen pěkně sednu do křesla a dívám se jak se svíjí pod jejich přírazy. Nejvíce je krásné, když se do ní vysemení a vytékající semeno pak vylížu. Svoje pak nastříkám sám sobě rovnou do pusy.

Petr (Út, 12. 9. 2017 - 16:09)

Také bych rád viděl manželku, jak se svíjí v extázi z cizím mužem....mohl by do ní semeno plně pustit, mě to nevadí!!

Jiří (Út, 12. 9. 2017 - 00:09)

Tak mě třeba vzrušuje představa, že moje manželka dostane veřejně výprask na holou.

No (Po, 11. 9. 2017 - 15:09)

Mne se te pribeh libi
Je uveritelny a vzbuzuje rajcovni predstavy

Takze diky a pridam se k predchozimu dotazu

zajímavé (Po, 11. 9. 2017 - 13:09)

a jak to pokračovalo ??

Martin (Po, 11. 9. 2017 - 11:09)

Když bylo manželce cca 25 let,měla jednou slabou chvilku a já sní vypáčil že jejím tajným snem byl sex ve třech.Zaskočilo mě to ale od ty doby si pohrával s tou myšlenkou.Jednou jsem ji to navrhnul a málem jsem dostal facku.Prý je to jen sen ale zkoušet to nehodlá.Po čase jsme ale měli fin.problémy a já dostal nápad a dal ji návrh že spojíme příjemné s užitečným.Na mou velkou radost souhlasila a okamžitě jsme dali inzerát.Ještě ten den si vybrali chlapa a večer byl u nás.Po rozpačitém rozhovoru jsme se přesunuli do ložnice.Chlápek si jen sednul na postel,nic nedělal a my nevěděli co dálek sem začal manželku svlíkat a položil ji na záda a chvilku ji lízal kundičku.Pak jsem se přesunul k jejímu obličeji a ona mi ho kouřila.Když jsem se náhodou podíval na chlápka,tak jsem zjistil že prstí manželku a na moje překvapení mě to vzrušilo ještě víc a to jsem velikej žárlivec.Chlápka jsem pobídnul at ji šuká první když je ta návštěva.Kleknul si mezi její roztažené nohy a pamalinku ho do ní zasouval.Manželka mě držela za ruku a začala ji silně svírat.Už při zásunu se udělala.On ji mrdal,mě kouřila a pak zas naopak.Pár krát jsme to otočili a bylo to super.Manželka chtěla zkusit hlavně sendvič ale na ten bohužel nedošlo,protože chlápkovi neustále volala manželka na mobil,co zkazilo celkový dojem z toho večera.Pak už ho to štvalo,tak musel odejít.Manželka zinkasovala 2 litry co nám chybělo do nájmu a po jeho odchodu jsme si to rozdali ještě jednou.Když jsme o tom pak mluvili,tak se přiznala že ji hrozně vzrušovalo to že jsem u toho jak ji šuká cizí chlap a taky že si za to dala zaplatit jako kurva.No já tehdy zjistil že mě taky vzrušuje když vidím že šuká s cizím.Příběh není sice nijak zajímaví ale zato zaručeně pravdiví

Ach jo (Pá, 1. 9. 2017 - 16:09)

Tvůj manžel je...Stalo se mi neco podobneho to nejsou kaudalisti ale kreteni

Jsem šťastný pa (Pá, 1. 9. 2017 - 14:09)

Reagujem na prispevok mojho...Tvůj manžel je idiot.Nejdřív tě vybídne k sexu s jiným chlapem,dlouho to toleruje a podporuje a přitom měl sám milenku.Dle mého názoru ti dovolil sex s jiným ne proto že by byl kandaulista ale proto že chtěl sám zahýbat a chtěl mít důvod k tomu zahýbání.Pravý kandaulista je rád že si jeho manželka občas užije sex s jiným a je za to na ní pyšný že má vedle sebe ženu o kterou je zájem.

(Pá, 28. 7. 2017 - 19:07)

Reagujem na prispevok mojho...Smutný příběh ženy...
To není kanda (manžel) ale obyčejný idiot !!!!!!
Nemůžu to říci jinak!!čeština na to nemá jiné slovo!!

Nestastna (Pá, 28. 7. 2017 - 17:07)

Ahoj, moja manzelka bola...Reagujem na prispevok mojho manzela. Po 9 rokoch tohto "dobrodruzstva" je bilancia z mojej strany nasledujuca:
- Odkedy som hladala cesty ako vyhoviet manzelovej "poziadavke", prestala som v noci spavat a uz 9 rokov spim len s pomocou sedativ
- Zistila som, ze "poziadavku" viem naplnit len s niekym, komu ma mne naozaj zalezi a ma ma rad. Upozornila som na to manzela s otazkou, co budeme robit, ked sa zalubim do ineho muza? Mamzrl tento fakt odignoroval.4 roky trvalo, kym sa taky clovek sam prihlasil. Bol to moj nakblizsi kolega v praco
- Dva dalsie roky sme fungovali v krasnom vztahovom trojuholniku. Sexu v 3ke som nebola schopna
- Po dvocj rokoch ma manzel poziadal, aby som cztah s kolegom ukoncila. Kedze mi to neslo lahko, zacal on kontaktovat novu zenu. Ked sa ich kontakt prevalil, obvinil mna, ze si len zacal budovat novy vztah, ak by som ja chcela z mamzelstva odist.
- Bolo a aj po 4 dalsich rokoch je to pre mna obrovske sklamanie: ved som predsa naplnila jeho tuzby, a on si hlafal inu...
- Rozhodla som sa definitivne ukoncit vztah s kolegom. Bojovala som 4 roky, ale uplne sa mi to nepodarilo. Preto som odisla z prace, aby som uplne prerusila akykolvek kontakt.
- Moje manzelstvo je v troskach. Mame 3 deti, najmensie ma 2 roky. Sex ma prestal zaujimat, dviha sa mi zaludok ked si spomeniem na to peklo, ktore som zazila.anzel stale castejsie spomina, ze mam ratat s tym, ze ak sa mu naskytne prilexitost byt s inou zenou, tak...

Kazdy osu je iny. Ale prosim vsetky zeny, ktore nie su s kandaulizmom od zaciatku ok: nikdy nerobte nic proti samej sebe. Nakoniec ostanete len nestastne, znechutene a s najvacsou pravdepodobnostou aj opustene.

Kazdy den si vrucne zelam, aby sa vratila moja laska k mojmu muzovi. Zial akosi sa nedari. Keby sa dala premazat pamat...

Neurobte prosim to iste zle rozhodnutie ako ja.

Snad tato sprava zachrani aspon zopar zoen pred rovnakym nestastm.

Peter sk (Pá, 28. 7. 2017 - 09:07)

Mne sa podarilo manzelku presvecit po dlhych 4 rokoch .
Bolo to na dovolenke.
V bare sa zoznamila s chalanom a po troch dnoch si dali akoze rande a ona prenocovala v jeho izbe. Nesuhlasila aby som bol pri tom vraj ,ak to ma skusit tak bez mojej pritomnosti.
Pravda bola taka ze do konca dovolenky som si nevrzol.
Pichala s nim kazdu moznu chvilu a ked sme odchadzali tak som ju cakal v aute kedy ju dokonci. Nepovedal som ani slovo pretoze ja som to chcel.
Bola z neho hotova este mesiac po dovolenke ,jedine co to prinieslo boli hadky . Zo zaciatku sa mi to pacilo ale koniec bol ....! Spominam si na to stale ked ideme niekam na dovcu a mam trochu obavi co ak sa to zopakuje . Jednoducho tak ako by sme to chceli v nasich hlavach tak tak sa to nikdy nestane.

xt (St, 26. 7. 2017 - 17:07)

Souhlasím s Týnou!Moje...Souhlasím s Týnou i s Markétou. Ani jedno z toho není "úchylárna". Jen Týna by mohla diskutovat v sekci o manželské nevěře a Markéta v sekci o sexu manželských dvojic (pokud tu vůbec je). Ani jedno, ani druhé nepatří do diskuze "Kandaulismus. No a co se týká Romana, tak jeho příspěvek patří asi také pod manželskou nevěru nebo pod Cuckolda.

Roman (St, 26. 7. 2017 - 11:07)

Jsem vdana a mam milence....Souhlasím s Týnou!Moje manželka má taky milence a rozhodně by nechtěla aby když šuká s jedním jí u toho další chlap očumoval,honil si péro nebo prováděl nějaký úchylárny typu že by olizoval vystříklou mrdku od jinýho a pod.

Janek (Út, 25. 7. 2017 - 17:07)

My s manželem máme také...Co bych já za to dal aby ženu někdo předemnou pořádně vystříkal!!! nechce a nechce....jesem z toho zoufalej...jak jí pomoci k úspěchu!!

Iva (Út, 25. 7. 2017 - 08:07)

My s manželem máme také občas chuť na trochu povyražení a tak k nám dojde jeho kamarád. Manžel se posadí do křesla a dívá se, jak si to rozdávám s kamarádem a když se do mě vystříká, vše po něm vylíže. Pak se vystříká i on a já mu k tomu přidám i mé čůrání.

Reklama

Přidat komentář