Reklama

Felace, polykání semena a anální styk

Marcel (Ne, 13. 7. 2008 - 00:07)

dado ty vejmrde

iva (So, 12. 7. 2008 - 20:07)

mam pritele rada moc,ale nepolykam,vadi me to i na tela a anal?to uz vubec ne.kazda jsme jina ale je nas hodne,problem nastava kdyz se dva milujou a jeden to chce a druhy razantne ne,no nevim jestli ji to prejde myslim ze ne,beru to dle sebe jsme spolu 10let.

dada (So, 12. 7. 2008 - 17:07)

Asyg y ano Pavle.Akorát,tam ocád nésu a možná y škoda.Nemám šajnu.Vemte syg ponaučený,at nemáte ti xaemárye.

ragnar (So, 12. 7. 2008 - 09:07)

Dado ty vyšeptalá animální děvko,vrať se tu svoji Hukrajinu a tam se ztrať mezi stádem stepních kozomrdů!

dada (So, 12. 7. 2008 - 04:07)

To djělajý análně jen Satanysty a zaprodancy Peklu.Je to pravda,protože gdiš to pokažení semeno xaemáryama žerete a nemáte od prezydenta co do hubi vi ůchilni šmudli,tag se na sebe nepodýváte za rok do zrcadla jag budete hnusní.Ten čert to má dobře zychrovaní ti Vaše Božý smilstva.............

Victoria (Pá, 11. 7. 2008 - 18:07)

Anální sex se mi hnusí, polykání bych chtěla ze zvědavosti vyzkoušet, ale myslím si, že se mi moc líbit nebude.

Tina (Pá, 11. 7. 2008 - 16:07)

kazdy dela to co mu chutna,jsou ruzne nazory...ja to miluju,mam to rada,dela mi to dodre,je to supr mam to rada jak me to tece i po krku a stika me to na prsa,to je ta prava rozkoz...jsme tu jenom jednou tak si toho uzivejme.kdybych na to mela partnera,ktery bude souhlsit se vsim,tak to delam porad,ale pry mu to stači1-2x tydne.velka skoda pro me...

Jiří (Pá, 11. 7. 2008 - 15:07)

Drtivá většina to, co popisuješ nedělá. Najdi si odpovídající partnerku a tu svoji nestresuj.

lukes (Pá, 11. 7. 2008 - 15:07)

No tak já sem s přítlekyní 2 roky a jsou s ní stejné problémy asi je lepší se na ni vykašlat a nají t si jinou, protože, tu nepřeučíš.

Ignacius - meč (Út, 8. 4. 2008 - 08:04)

Heretici,hříšníci a pohazovači odpadků:

1.) Odoláváte všem hříšným myšlenkám, snům či jiným pokušením - bojujete intenzivně velice vroucnou modlitbou ku svaté Horsvitě, anebo naopak modlitbu zanedbáváte?

Každý nechť se sám ptá:

2.) Vyhýbal(a) jsem se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení, a tím jsem lehkomyslně nevystavil vlastní duši riziku spáchání nějakého hříchu?

3.) Dopustil(a) jsem se svým lehkomyslným jednáním nevyhýbání se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení v oblasti šestého či devátého Božího přikázání ohrožení své stavovské cti kněze, řeholníka (řeholnice) či poustevníka (poustevnice)?

4.) Chodil(a) jsem oblečen(a) v neuctivém, nedůstojném, urážlivém či vyzývavém oblečení (například v krátkých kalhotách, v minisukni, s krátkými rukávy, s výstřihem na prsech a podobně)?

5.) Souložil(a) jsem v manželství skutečně pouze s úmyslem zplodit dítě, anebo jsem činil(a) něco takového, co je proti účelu manželství?

6.) Dopustil(a) jsem se smilstva, případně sváděl(a) jsem ke smilstvu, či naváděl(a) na smilstvo jiného člověka?

7.) Dopustil(a) jsem se cizoložství, případně sváděl(a) jsem ke cizoložství, či naváděl(a) na cizoložství jiného člověka?

8.) Četl(a) jsem dobrovolně a úmyslně něco nestydatého, anebo dal(a) jsem něco takového číst jinému člověku?

9.) Činil(a) jsem něco nestydatého ať již sám či sama anebo s jiným člověkem či jinými lidmi?

10.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiný člověk jakkoliv fyzicky dotkl mého těla?

11.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiní ke mně nestydatě chovali?

12.) Činil(a) jsem ve společnosti nemravné žerty anebo hrál(a) nemravné hry?

13.) Zneužíval(a) jsem své pohlaví nepřirozeným či protipřirozeným způsobem (tj. projevy homosexuality)?

14.) Miloval(a) jsem bezbožný a nemravný život či vyhledával(a) jsem mravně zkaženou společnost?

15.) Ohrozil(a) nebo dokonce rozvrátil(a) jsem svojí hříšnou známostí rodinné štěstí jiného člověka?

16.) Myslel(a) jsem dobrovolně a úmyslně na něco nestydatého?

17.) Žádal(a) jsem si dobrovolně a úmyslně něco nestydatého vidět, slyšet, číst nebo dokonce činit?

18.) Mluvil(a) jsem něco nestydatého?

19.) Zpíval(a) jsem nějaké nestydaté písně?

20.) Neposlouchal(a) jsem se zalíbením něco nestydatého?

-APOKALYPSA JE BLÍZKO !

http://www.lide.cz/pracujici.mladenec

tom (Po, 7. 4. 2008 - 18:04)

V tom případě seš kráva.

tom (Po, 7. 4. 2008 - 18:04)

V tom případě seš kráva.

tom (Po, 7. 4. 2008 - 18:04)

V tom případě seš kráva.

Návštěvník (Pá, 28. 3. 2008 - 13:03)

cožéééé?

Pepa (Pá, 28. 3. 2008 - 13:03)

Souhlasím :-))

Adrien (Čt, 27. 3. 2008 - 18:03)

CO se týká analního sexu, tak se nám posledně stalo to, že ho manžel ze mě vytáhl úplně hnědýho. Něco špatnýho sem snědla, tak sem uprdávala a ukapávalo to ze mě. Byl to docela trapas, ale manželovi to nevadilo, on se v tom docela vyžívá a rajcuje ho to.

Návštěvník (Čt, 27. 3. 2008 - 17:03)

sperma chutná podle toho co muž jí a jestli kouří. mě to chutná a nevadí zrovna jsem ho dokouřila pa.

Návštěvník (Čt, 27. 3. 2008 - 15:03)

hotova raz dva? A jako mam to prestat delat nebo jak si to predstavujes?

BÁRA (Út, 25. 3. 2008 - 13:03)

Píšeš že to kvůli příteli všechno děláš a bereš v pohodě,tak co tady slintáš jak je ti to nepříjemný?To musíš bejt dobrá herečka aby to nepoznal,chtěla bych vidět tvůj výraz po výstřiku,takovou komedii mít doma,tak bych s nim byla hotová raz dva.

Návštěvník (So, 22. 3. 2008 - 13:03)

Sperma urcite dobre neni, nechutna mi to a ani mi to nepripada nejak uzasne, taky bych to nejradeji vzdy umyla nebo aspon utrela, kdyz to ze me vyteka, prijemne to neni... ale kvuli priteli to vsechno delam a beru v pohode, kluci holt tu svoji tekutinu povazujou za neco vzacneho, nejlepe, abychom ho milovaly...

Reklama

Přidat komentář