77 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Ája (anonym)
No běžte někdy na saunu,...Děkuji Janě, úplně mi mluví z duše. Přesně tak i já a i moje dospívající dcera se holíme, myjeme a ta představa špinavého žaludu mě děsí. V dubnu budu rodit a čekáme chlapečka. Určitě bych ho chtěla nechat obřezat co nejdříve, nejlépe v porodnici. Nevíte někdo jak to pak probíhá s hospitalizací? Budu muset být díky obřízce déle v porodnici?
11. Únor 2014 - 16:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Jůlie (anonym)
Nevím, jaká je statistika...Jo bráchovi to dělali na podzim ve dvanácti a šli tam spolu tři ze třídy. Za tejden byl doma z nemocnice. My to máme v rodině, bratranec je na tom stejně, takže docela zaběhlá věc.
11. Únor 2014 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
Ajo určitě to pobyt v porodnici neprodlouží pokud nevzniknou nějaké jiné problémy.Kamarádka to také takto nechala u syna udělat a vše bylo bez problémů.je třeba,ale domluvit co nejdříve přímo až tam budeš
11. Únor 2014 - 17:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Darina (anonym)
No ať si kdo pindá co chce, nejlepší je pro pubescenty pro holky Silgard a pro kluky obřízka. Jen tak se dá v dnešní době všichni-se-všema trochu ve zdraví přežít ...
12. Únor 2014 - 9:34
Obrázek uživatele Návštěvník
jarmila (anonym)
obřízka je pro kluky velice prospěšná věc
24. Listopad 2015 - 15:50
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
obřízka je pro kluky velice...Jarmilo, nech si vodpižlat kapucku od klitorisu a kompletně celý malý laple a pak tady budeš mít právo něco takového žvanit. Nejnovější vědecké výzkumy prokázaly co obřízka kluků je -ZMRZAČENÍ!!! www.predkozkapenisu.cz
24. Listopad 2015 - 15:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
JÁ SI TAKY MYLÍM ŽE JE SUPER JAK PRO MUŽE TAK PRO ŽENU
26. Listopad 2015 - 22:30
Obrázek uživatele Návštěvník
ano obřízce (anonym)
obřízka je pro kluky velice...s předkožkou můžeš dostat akorát zánět anebo chytit AIDS, obřízka je malý zákrok, který dává smysl, malým klukům i dospělým
5. Duben 2016 - 15:13
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Tak by měly být také ženám amputovány malé laple, je to pro muže úžasná prevence před rakovinou hrtanu. Roztahující se (mu)slimáci tak činí, a oni dobře vědí, proč tak činí.
5. Duben 2016 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
JÁ SI TAKY MYLÍM ŽE JE...Nech si pořádně vysvětlit co taková ženská obřízka obnáší a potom teprve zákrok ohodnoť.Pravda je,že se některé ženy podrobují nejen modelaci prsů,ale i stydkých pysků.To je ale úprava,ne obřízka/odstranění/.
28. Prosinec 2017 - 23:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Nech si pořádně vysvětlit...To je ale jak v USA, tak v Evropě do 18 let zakázáno. Vedle jsem napsal, že nemám nic proti obřízce, pokud si ji dospělý muž nechá udělat dobrovolně. Ale zakázat něco u jednoho pohlaví a u druhého to povolit je SEXISMUS. Můj předchozí příspěvek byl samozřejmě nadsázka, která nebyla vůbec myšlena vážně.
28. Prosinec 2017 - 23:57
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
To je ale jak v USA, tak v...Nikomu nic přece nezakazuji,jen nabádám k rozvážnosti při rozhodování o takovémto zákroku.Jestli se dospělí jedinci,muži nebo ženy nechají obřezat,případně i vyřezat je pochopitelně jejich volba.
29. Prosinec 2017 - 0:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Pridavam rozhovor o muzske obrizce se sexuologem Petrem Weissem a o tom, zda je potrebna, zda je bezpecna a jaky ma vlastne vyznam... Perfektni informace zde https://www.erekce.cz/rozhovor-petr-weiss/
21. Leden 2019 - 17:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na Pridavam rozhovor o muzske
Sexuolog Peter Weiss píše ohledně obřízky nehorázné nesmysly a jako rodilý žid a o od miminka vopižlaný je samozřejmě podjatý, takže to co publikuje v této oblasti je znehodnoceno evidentním střetem zájmu.
21. Leden 2019 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na Sexuolog Peter Weiss píše
Ono je to jedno, link mě ukázal error 404, když jsem se ale podíval, na jaké stránky mne to zavedlo, tak vím, že se jedná o stránky šejdířů, kterým se jinde říká šmejdi. Webmaster jednoho seriózního serveru o sexu o nich napsal, že jsou pro kšeft s lidskou blbostí SCHOPNI NA SÁDLO, NA KTERÉM BY MOHLI VYDĚLAT, NECHAT VYŠKVAŘIT I SVOU VLASTNÍ BABIČKU.
21. Leden 2019 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Tak jsem se k tomu přece jen doklikal, v tom rozhovoru je pár věcí, kde ti šejdíři MUDr Weisse zneužili, ale hlavně, že je tam masivní reklama na doktory, kteří masivně porušují veškeré zásady lékařské etiky a rejžují na lidské hlouposti.
21. Leden 2019 - 22:46

Stránky

Přidat komentář