Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

Steve (Čt, 31. 8. 2017 - 01:08)

Koukám, velká hrubka "iY" už v samotném nadpisu! :-(( Co to zahlédli???

centrální mozek (St, 30. 8. 2017 - 16:08)

ti seřezat prdel tvůj...Mel se na ni vysrat a ošukat první ženskou kterak by mu dala.

měl (Út, 29. 8. 2017 - 16:08)

V 11letech. Přistihla jsem...ti seřezat prdel tvůj táta. Honění čuráka nedělají jen chlapy bez ženský, dělá to každej ženatej nebo s partnerkou. Žes ho zastihla, tak to se snad stane, ale zůstat tam čumět až do vyvrcholení, tak jsi prase.

To ti měl vysvětlovat, že to dělá kvůli tobě, abys neměla macechu?

Ivana (Út, 29. 8. 2017 - 15:08)

V 11letech. Přistihla jsem otce, jak si honí čuráka /měl obrovského/. Nerozuměla jsem tomu, co dělá, byli jsme kdysi naprosto nepoučeni o sex.životě. Otec byl vdovec /ve 40.letech/, asi mu sex velmi chyběl,to jsem si uvědomila až v dospělosti....Tenkrát jsem tiše stála mezi dveřmi a čekala, až "to" skončí. Spatřil mne, ale již nebyl schopen zastavit vytříkal přede mnou /ležel na gauči/.Nikdy jsme o tom nemluvili.

Michal (Pá, 7. 7. 2017 - 22:07)

No. Tak asi v 10 jsem začal...Včera jsem byl u vody, koupali se tam dva kluci v plavkách, jejich starší sestra byla už v šatech. Jí bylo tak 10-11, jim staršímu 7-8, mladšímu tak 5. Když kluci skončili, tak si poté sundali plavky. Malý pindíky, jak takoví kluci mají. Jejich starší sestra, už relativně velká holka proti nim, je docela pozorovala, chvilema se koukala staršímu vyloženě na penis, případně i něco k tomu říkala nebo tam ukazovala. Pindíky jí zajímaly, i u takhle malých kluků. Klukům evidentně nevadilo, že je sestra očumuje, cizích lidí kolem moc nebylo, navíc samí chlapi. Krom jejich mámy a sestry.

Ano, velikost nehraje roli, tu holku evidentě zajímaly ty docela malý pindíky, i když předpokládám ,že viděla asi svýho tátu, který ho musí mít výrazně většího. Dospělý ženy na pindíka obvykle nekoukají (krom výjimek), což je spíš naučený chování. Ve skutečnosti je to docela zajímá, ale jsou naučený se jen mrknout a nezírat. Ani jako dospělý muž nemůžu zírat na nahou ženu nebo i když je v plavkách. Děti nebo i mladší puberťáci můžou, tak bych jim to nebral.

Michal (Pá, 7. 7. 2017 - 20:07)

No. Tak asi v 10 jsem začal plavat, potom i závodně. Jako malí jsme měli tréninky v době veřejného plavaní. V šatně mě naprosto konsternovaly ty obří (oproti mému) penisy. Vždycky jsem se divil, proč mají všichni tak nacpané plavky, no tak jsem to zjistil. V té době jsem si říkal, k čemu jim to je tak velký (no radši se nevyjadřuju :DDD). Teď je mi 19, plavu rekreačně pořád a naprosto mě dostává, když se tak ploužím k tý skříňce bez plavek, kolik lidí se stydí. Nevím co na tom je. Jsme prostě všichni stejní - velikost nehraje roli. Prostě nevím, proč se všichni zakrývají, nosí plavky do sprch (to je pěknej humus co potom neumytého nosí do bazénu v těch plavkách, mimochedem).. S kamaradama se nezakrýváme a je to super. Alespoň chvilku si užít tu volnost, to je prostě super. Pořád našponovaný v těch boxerkách atd... A nebojte se. Kolikrát jsem si všiml, jak si mě prohlíží nějaký puberťáček. Znám to z vlastní zkušennosti :D

Na to (Út, 4. 7. 2017 - 16:07)

Jazdim do Berlina do...nemusíš jezdit do Berlína. Stačí postavit do řady naše politiky.

Na to (Út, 4. 7. 2017 - 16:07)

Jazdim do Berlina do...nemusíš jezdit do Berlína. Stačí postavit do řady naše politiky.

nsat (Út, 4. 7. 2017 - 15:07)

Já se přiznám, že když jsem měl asi deset let, byl jsem zvědavý na to, jak vypadá penis dospělého. Když jsme byli s rodiči na koupáku, schválně jsem šel na záchod čurat v době, kdy jsem tam viděl vcházet dospělého. Postavil jsem se vedle něj a přitom jsem potají pokukovalů po jeho penisu. Oproti mému mi připadal strašně veliký, dlouhý a tlustý. Tehdy jsem nad tím markantním rozdílem ve velikosti doslova údivem kulil oči a začalo se mi hrozně líbit, jak jsou ty dospělé penisy veliké a chodil jsem na záchod dělat jako že čurám velmi často, téměř vždy, když jsem viděl, že tam jde někdo dospělý. Došlo to až tak daleko, že si naši začali všímat, proč tak často chodím na záchod a bylo jím to divné. Ovšem účel mých cest na WC jsem jím samozřejmě neprozradil.

honza (Út, 27. 6. 2017 - 14:06)

Jazdim do Berlina do kitkat,tam je primo prehlidka curaku,je super podnik,pak se vsichni navzajem zcakame.

byl jsem malý (So, 24. 6. 2017 - 15:06)

a na nemocničním WC jsem si všiml z mého pohledu velkého penisu muže, co moči do pisoáru vedle. Malé děti tyhle věci vnímají, zajímají je. Kupodivu mě zajímal i dospělý mužský penis. Pindíky stejně starých kluků mě nezajímaly a ani jsem nebly zvědavy vidět nějakou holčičku dole (měl jsem okoukané ze školky).

Dnešní malé dívky běžě vidí penis svého otce nebo dědečka, případně i další muže, nemluvím o tom, co vidí v televizi nebo na internetu. Není to něco, co by jim jakkoli prospělo.

dan (So, 24. 6. 2017 - 13:06)

Ja si s otcem pravidelne honim curaka,kdyz jsem byl maly tak me to naucil i kdyz jsem zenatej radi spolu honime,nekdy je to lepsi nez z babou.

dan (So, 24. 6. 2017 - 13:06)

Ja otci pravidelne hulim a honim ocas i kdyz jsem zenatej,kdyz jsem byl malej tak me to naucil a zustalo nam to dodnes,nekdy je to lepsi nez s babou.

J. (Ne, 14. 5. 2017 - 22:05)

Vy toho nadelate, jde o dobu...A pamatujete si, jak jste je měli v těch jedenácti až třinácti velké?

Show man (Ne, 14. 5. 2017 - 15:05)

Vy toho nadelate, jde o dobu dospivani a poznavani, ja třeba sem si zhruba v jedenácti, třinácti nebo kolika vzajemne ukazoval penis, ne ze bychom byli teply, šlo o poznavani, prirozenou zvědavost, občas jsme si i sahli na pero toho druhyho a primeli k tomu i mou sestru o tri roky mladší...vzdyt jde jen o zvědavost a přirozený dospivani...

rich (Čt, 4. 5. 2017 - 20:05)

Za komančů? :-D To těžko,...AIDS za totáče existoval. Už vroce 1885 se o něm dost často psalo a hovořilo, ještě daleko více než dnes, protože to byla ještě neprozkoumaná hrozba a každý mělz toho strach.

Steve (Čt, 4. 5. 2017 - 15:05)

Zlí jazykové kdysi tvrdili,...Za komančů? :-D To těžko, to ještě tohleto neexistovalo.

Ono se vůbec přemýšlelo za totáče jinak.

Tony (Čt, 4. 5. 2017 - 01:05)

Však bazén v Podolí...Zlí jazykové kdysi tvrdili, že je prý v tom bazénu více AIDSu než vody.

Steve (Čt, 4. 5. 2017 - 01:05)

za totality jsem chodil...Však bazén v Podolí funguje dodnes ... :-) Jj, znám ho trošku, taky jsme se tam stavovali na koupání pokud jsme byli v Praze. (myslím teda ten venkovní)

Steve (Čt, 4. 5. 2017 - 01:05)

No jo no ... :-D Všichni jsme si tímto prošli.

Reklama

Přidat komentář