Reklama

Hledam darce spermatu - jen vazne

dárce (So, 5. 2. 2011 - 09:02)

Tak mi napis domluvime se:)helca75: Omlouvám se, že jsem se neozval dříve..pokud Váš zájem přetrvává, tak můj e-mail je [email protected]

Tomáš Havlíček (So, 5. 2. 2011 - 08:02)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Ahoj
Já bych ti s tvým problémem byl ochotný pomoci, jsem vyrovnaný a zdravý mladý muž z Prahy je mi 21let, mám přítelkyni. Mám blond vlasy žádnou alergii pouze na kočky, a v rodině nemáme ani jednu zhoubnou nemoc. Pro případný zájem mi napište na E-mail [email protected], díky a hodně šťestí při vybírání partnera.

Karel (St, 2. 2. 2011 - 07:02)

A jsou nějaké podmínky na...opravuji-karel

mám 5 děti všechny jsou krásné a jsem ochoten darovat sperma za nakou tu odměnu
tel604116287
------------------------
jsem z jižních čech domluva jista budu naprosto diskretní o sex mi nejde hlavné o vzájemnou pomoc já jsem bez práceteda i příjmu a to ostatní je na vás kdo opravdu che.meil [email protected]

karel (St, 2. 2. 2011 - 07:02)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...mám 5 děti všechny jsou krásné a jsem ochoten darovat sperma za nakou tu odměnu
tel604116287

Jit + Pat (St, 26. 1. 2011 - 17:01)

Ahojky. Hledáme pár, který...Opravuji mail : [email protected]

Jit + Pat (St, 26. 1. 2011 - 17:01)

Ahojky. Hledáme pár, který prošel všemi procesy spojenými s umělým oplodněním a nakonec musel udělat rozhodnutí a vyplnit žádost o darované sperma. Přesně toto máme za sebou,ale k transferu zatím rozhodnutí nejsme. Na to je čas,až bude psychický klid. Byli bychom strašně rádi, kdyby jsme mohli hovořit nebo se kontektovat s párem, který se rozhodl a má miminkou touto cestou. Jde jen o radu, zkušenost, pocity...kdo ví,o čem je řeč,asi chápe naši zmatenost a způsob myšlení a strach z neznáma. [email protected]

Jitka (St, 26. 1. 2011 - 17:01)

Tohle forum je lepsi jak FB....DIVAK Je vidět, že nemáte přehled, oč těmto lidem jde. Naprosto to chápu a za vlastní dítě bych dala cokoli. Nikdy mě ani nenapadlo,že právě já budu toto v životě řešit. Třeba to i Vás jednou zaskočí a pak budete přemýšlet všelijak. A jsteli dostatečně inteligentní, zjistíte si, že při darování spermatu spole dva lidi rozhodně mít sex nemusí, inteligente. :-)

jbh (Po, 24. 1. 2011 - 17:01)

Dobrý den, daruji sperma. 19 let, maturita, studuji VŠ, bez zdravotních problémů. [email protected]

Renne (So, 15. 1. 2011 - 16:01)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Dobrý den Katko, rád Vám daruji sve sperma,Jsem 183/80 VŠ štihle sportovni postavy. Muj mail [email protected] Hez27 den, Renne

Hany (St, 12. 1. 2011 - 18:01)

Psala jsem tu na konci prosince,ale co píše divák má taky něco do sebe.Jen jsem to asi nenazvala,nebo nechtěla nazvat takhle napřímo.Ale ano,souhlasím.

Divák (St, 12. 1. 2011 - 18:01)

Tohle forum je lepsi jak FB. Domluvim si tady pichani s kym chci a ona bude jeste rada, ze to muze odnosit. Je to drsne kam az lidska blbost muze sklouznout

helca75@centrum (Po, 10. 1. 2011 - 21:01)

Kdyby měl někdo zájem, tak...Tak mi napis domluvime se:)

markus (So, 15. 12. 2007 - 21:12)

zdravím vás,mohl bych vám darovat sperma,jsem zcela zdráv,což potvrzuje muj zdravy syn,kontaktujte mě na mail-hrncirpotter"seznam.cz

Návštěvník (So, 10. 11. 2007 - 21:11)

for PRC: taky se tě o tvoji skejslou a řídkou smetanu nikdo neprosil...debílku

292931 (Po, 29. 10. 2007 - 10:10)

Ahoj, pomohl jsem jinym, pomuzu i tobe. Pokud mas zajem, napis na 292931"centrum.cz, domluvime se.

Kubula (Čt, 4. 10. 2007 - 15:10)

Klidne nejake daruji. sman"email.cz

volotrcek (Čt, 13. 9. 2007 - 17:09)

Ahojky urcite to neni nic prijemneho tak pokud jeste mate vazny zajem tak napiste na volotrcek"seznam.cz

Jejda (Po, 3. 9. 2007 - 15:09)

To mě napadla myšlenka na pěkný průser. Domluvený dárce (nenávidíc lesby) přinese lahvičku a v ní sperma. Svého kámoše olašského cigána. Nebo jiného rošťáka nakaženého HIV :)))))

Prc (Po, 3. 9. 2007 - 13:09)

Také jsem něco (nějakou desítku)přeskákal a co nemělo 380 voltů také oprcal. Ale svobodné ženské, nebo dokonce lesbě bych nedaroval ani kapičku smetany. U té svobodné ti hrozí DO KONCE ŽIVOTA, že tě dožene před soud a k placení výživného. Stovky takových "hrdinek" časem podlehlo tlaku rodičů, kamarádek a okolí a toho chlapa práskli. Postaraly se mu tak o "šťastný a perspektivní" život na věky. A u lesby bych si tedy určitě nepřál, aby výsledek mého spermatu vyrůstal v chorém prostředí na dalšího debílka, který má pomýlené hodnoty a představy o skutečném životě. Na to jsou mé spermie moc vzácné. Takové oplodnění NEBRAT. NIKDY!!!

Smarty (Po, 3. 9. 2007 - 12:09)

Je mi 32 a už jsem nezávazně oplodnil čtyři holky, všechno vysokoškolačky.... Nezávislé, ambiciozní, nechtějící se vázat a přesto mít potomky. Mám pro ně velké pochopení. Sám jsem VŠ, který se netouží ženit. Mám dlouhodobou přítelkyni, ale nežiju s ní ve společné domácnosti. Strašně mě vzrušuje oplozující soulož, byly to pro mne ty nejatraktivnější sexuální zážitky v životě. Mrzelo mě, že to vždycky šlo moc rychle. Dvě jsem oplodnil hned napoprvé , třetí na podruhé a poslední napotřetí. Škoda, rád bych si s nimi zaprcal i vícekráte. Nějaké předání spermatu ve zkumavce odmítám. Není nad to, když můj penis dopraví genetickou informaci life. Mám co nabídnout. Žádná genetická zátěž, IQ podle několika měření 132-139.

Reklama

Přidat komentář