Reklama

léčba OKG

Jindro, (Pá, 1. 7. 2011 - 15:07)

Do lékáren to nejde,...nežvaň blbosti.

Jindra (Pá, 1. 7. 2011 - 08:07)

Jestli se někdo podíval na...Do lékáren to nejde, protože společnost využívá systému MLM. V tomto systému se prodávají nejkvalitnější produkty. Do lékáren se dá kdejaká sračka.

bona (Pá, 1. 7. 2011 - 00:07)

Jestli se někdo podíval na stránku firmy OKG, tak tam byly uvedeny jen kladné výsledky při užívání jejich produktů a vše se zdálo být až neuvěřitelné, zaskočila mně vša CENA, která se mi zdála značně vysoká, nebotˇjejich produkty jsou v pár ml.
Když je to tak výborné, proč to nejde přes lékárny, proč jenom přes přeprodejce.Doufám, že se někdo ozve. Děkuji

Nováková Mirka (Út, 8. 2. 2011 - 16:02)

Psychosomatika a genetika... Mohu vřele doporučit výrobky OKG zlepšují se při užívání emulipsu se sníží hmotnost i trávení pak-li budete chtít poradit tak se mě ozvěte [email protected]

Nováková Mirka (Út, 8. 2. 2011 - 16:02)

Dobrý den užívám 3 měsíce emulips a mohuříci,že se mě upravilo trávení byla jsem dosti nadmuta a táké jsem snížila hmotnost budu dále užívat emulips a jsem velice spokojena všem to doporučují Mirka

Výrobky OKG (Po, 7. 2. 2011 - 09:02)

Ahoj!! Mám dvě děti, jedno bylo atopické, druhé astmatik .. a nebejt bylinných výrobků OKG, tak díky léčivům mám nemocné děti do dnes, jsem za produkty OKG vděčna. Kdyby to měly být léky, tak si nejsem zcela jista. jestli bych mohla podat tak malému dítěti (1 rok). Já osobně jsem řešila migrénu a taky pomohly. Nemají žádné vedlejší účinky .. blbé, že spousta lidí si plete pojmy a dojmy .. a než začnete být nepříjemní, tak se raději přesvědčete sami. Kontakt na sebe dávat nebudu, nejsem distributor, stačí, když si do vyhledávače napíšete: PRODUKTY OKG a kontaktů vám vyjede myslím dostatek. ČUS. (spokojenej a zdravej zákazník)

Ahojky, (St, 3. 12. 2008 - 20:12)

máme dobré zkušenosti, možná i více než dobré a nejsme sami .. projděte si http://greneia-okg.webnode.cz pa :)

ds (Pá, 18. 7. 2008 - 20:07)

já je užívám
www.okg-fit.cz/ds/ostatni.htm

Granvin (Čt, 19. 6. 2008 - 18:06)

Jaké máte problémy?

ok.ivonnach"gma (Čt, 19. 6. 2008 - 10:06)

Dobrý den Věruško, máme doma zkušennosti s výrobky této společnosti. Písněte mi na mejlíček nebo se spojte přes skype - tajemno a ptejte se na vše, co Vás zajímá.
Přeji krásný sluníčkový den. Ivona

Věra (St, 4. 6. 2008 - 10:06)

Dobrý den, chci se zeptat jestli má někdo z vás zkušenosti s léčbou od firmy OKG.Jsou to čistě bylinné výtažky, které prý pomáhají na hodně problémů. Můžete někdo napsat jestli vám to pomohlo?

L.P. (So, 13. 3. 2021 - 14:03)

Mám dobré zkušenosti,zlepšila se dlouhodobá únava, Kožní problemi.lepsi spanek.mam navrhnuté přípravky od paní Veroniky Peškové podle pěti elementů Čínského diagramu.má na Facebooku skupinu Byliny TČM alternativní řešení zdravotní ch problémů.prvni zlepseni bylo znát po 14 dnech,ale budu to brát dlouhodobě,vyplatí se to.

Reklama

Přidat komentář