Reklama

Chci oplodnit vdanou ženu

Default User Image
Denis (So, 24. 8. 2024 - 01:08)

Oplodnění - ale bez svolení.

(Anonymní přiznání od "stříkače").

Mám takovou zvláštní zálibu. Asi nebudu jediný chlap, ale mnoho takových témat jsem zde nenašel, tak to píšu i zde.

Jsem rozvedený, 35 let. Užívám si života, hlavně erotiky. Zásadně ale s vdanými ženami. Jednak mě vdané ženy vzrušují více, než ty svobodné, mladé dívky, ale hlavně, s vdanými ženami, provozuji svou zálibu. Pri sexu to do nich, při své ejakulaci, vždy nastříkám i když vím, že nemají žádnou HAK antikoncepci, ani tělísko, apod. Nevěřili by jste, ale většina vdaných žen antikoncepci nepoužívá. Asi spoléhají, ze si jejích manžel dá pozor...

Já je vždy přemluvím, ze si kondom brát nebudu, ze si dám pozor. Ovšem, při orgasmu všechno své sperma stříkám do nich, naostro. Mám docela velké množství té bílé šťávy, takže do partnerky udělám dva, tři výstřiky a čtvrtý, pátý na její podbřišek. Tudíž to celé vypadá, že jsem si dal opravdu bacha.

Proč to dělám? To je prosté. Můj orgasmus je v takovém případě velmi, velmi silný, od rozkoše z té představy, ze jsem cizí vdanou ženu oplodnil, až téměř omdlévám...

Těch vdaných žen jsem za dobu, kdy tohle dělám, přivedl do jiného stavu 18, z celkového počtu 26, které jsem měl, většinou opakovaně, v posteli. Ne vždy má ona žena ovulaci, aby se dílo podařilo hned.

Ještě nikdy jsem z toho, kromě svého potěšení, žádný problém neměl, protože zeny jsou vdané, takže otcem dítěte je de iure a de facto manžel, to jsou ty kukaččí děti, nebo jak se tomu říká... Mnou oplodněné ženské to většinou berou v pohodě, s mnohými jsem sexoval i potom a bylo to a je moc fajn. Protože, těhotné ženy s bříškem jsou pro mě velmi přitažlivé, ale, to už je jiná kapitola :-)

Snad jsem nikoho nepohoršil, ženy zejména.

PS: Založil jsem též diskuzní téma: 

" Oplodnění -- ale bez svolení. "

Ahoj.

Denis.

 

Default User Image
Anonym (St, 28. 8. 2024 - 19:08)

A ktoré sú tie ženy? Niesu to náhodou tvoja ľavá a pravá ruka?

Anonym (St, 28. 8. 2024 - 18:08)

Zkušená žena pozná, že jí napouštíš semenem. Cítí pulzy penisu. 

Anonym (St, 28. 8. 2024 - 23:08)

Pravda, ale v tu chvíli s tím už moc nenadělá. 

Anonym (Čt, 29. 8. 2024 - 04:08)

Jo, ale může dostat přes držku, nebo ho ve spánku vykleští.

Default User Image
Denis (St, 28. 8. 2024 - 20:08)

To si jen myslíš.

Anonym (St, 28. 8. 2024 - 17:08)

Pracáku, ještě že se k tomu přiznáš!

Anonym (Po, 26. 8. 2024 - 08:08)

V tvém případě jde o to, že "oplodňovatel" tvého typu brzy vejde ve známost a ženy se mu budou spíše vyhýbat. Nebo jej naopak mohou účelově, ovšem velmi sporadicky, vyhledávat, za účelem oplodnění. Vím o čem píši. Udělal jsem to jen jednou, protože to asi chtěla a věděla to celá vesnice jen já, dost dlouho, ne. 

Anonym (Ne, 25. 8. 2024 - 00:08)

Kdyz se nula chlubi nulou je to ... nula. Chces pochvalu? Nedostanes ji.

Default User Image
Denis (Po, 26. 8. 2024 - 07:08)

Zdá se mě to, nebo z tebe mluví špatně maskovaná závist.

Anonym (Po, 26. 8. 2024 - 22:08)

Třeba mě je tě líto. Kdybys při šukačce nějakou nevystříkal, tak by tě to ani nebavilo. Mě to baví i bez podrazů. A když ji můžu vystříkat, baví mě to dvojnásob.

Oldřich drtil (St, 21. 6. 2023 - 10:06)

napis te sms jemi 37LET poslu vam cislo 730904399 na email. [email protected] diky

Petra (St, 2. 3. 2022 - 19:03)

Chceš opravdu oplodnit a jsi hezký samec? Mladší? Blond? Napiš [email protected]

Kubánec z Albánie (Ne, 30. 1. 2022 - 15:01)

POZOR !!!!!!!!!!!!
Nabidka:oplodním ti manželku!!!!!!
PODMÍNKA:nesmí to bejt nějaká stará,vyjeta Rachel nebo nějaká přírodní katastrofa!!!!!Od 18 ti let Maximálně do 37 ti let!!!!!!!!!
Tvoje odměna:Budeš se nám starat o občerstvení a dovolíme ti v koutě místnosti v kleče a potichu sledovat a hlídat dveře!
Napiš tady kontakt cuckolde a neváhej!!!!!!!Žijeme jenom jednou!!!!!

OOOO (Po, 22. 11. 2021 - 12:11)

Jsi fejk

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 22:11)

Čtyři O je fejk ?

Návštěvník (So, 13. 11. 2021 - 00:11)

Fuj to jsou úchylárny. Akorát si tu honíte, žádná nevěsta by se takhle nenechala prznit. Pohádky místních úchylů.

Návštěvník (So, 20. 11. 2021 - 16:11)

Je vidět , že víš o životě prd , tak nemluv a šoupej nohama . Já se na takové akci podílel , tak vím o čem to je nebylo nás tolik jako výše zmiňováno , ale nevěstu jsme jak říkáš prznili . Jestli z té zábavy otěhotněla to mě nezajímalo , tak nevím !

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 13:11)

Však ono tě to bude zajímat, až ti za rok přijde papír od sociálky, že máš haranta s nějakou nevěstou, co jsi prznil..

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 16:11)

Za rok ? Je už tři roky šťastně vdaná !

Reklama

Přidat komentář