Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Lukáš (Čt, 22. 11. 2018 - 16:11)

Tak každému vyhovuje něco jiného, já na cévkách a plenkách nevidím nic špatného. Při správném používání je riziko zánětů minimální.

Joe (Ne, 18. 11. 2018 - 15:11)

Znáte to staré české přísloví "Kdo zaváhá, nežere?" To již opravdu zbývá k sežrání jen jedna kombinéza khaki barvy, klasika, a jedna, která se mi minulý týden dostala do prodeje - z lesklého modrého šanžanu, měnivé barvy z modré na zlatohnědou, parádně nacpaná, čínské výroby, vhodná zejména pro ženy, protože je to perfektní střih a neobvyklé, až vyzývavé provedení, které budí pozornost. Jak dělané pro zimomřivé nabalenky. Určitě bude její nositelka jedinou parádnicí v okolí!
Nedávno jsem tu moji prodal a nová majitelka si libuje a byla nedočkavá až ji vytáhne na sjezdovku., tak nedočkavá, že si ji oblékla již na cestu domů! Přijela autem. Když jsem ji upozornil, že ji asi bude dost horko, řekla, že je to jen dobře, že si otevře okno a vypne topení.
Takže - jeden kus přibyl a je náhodou ještě k mání zde, je prakticky nová , bývalý majitel za ni chce jen mrzkých 2500.-!
Zavolejte mi večer na 723 839 208. Mohl by to být perfektní a levný dárek pro manželku, družku nebo milenku pod stromeček. Tak neváhejte, v Německu se prodává v přepočtu za 12000.-Kč.+ doprava. Abych nezapomněl, je na relativně štíhlou postavu tak 175 cm výšky, možná o málo vyšší. Dalšího již nic nemám, mimo své, ovšem.
Takže se nažere ten, kdo nezaváhá!
Snad nám už napadne sníh!

Joe

Joe Montana (So, 10. 11. 2018 - 11:11)

Zdravím vás všechny co máte rádi zimní oblečení.Neví proč,ale strašně ráda se oblékám do péřové bundy,mám i péřové oteplovačky,na hlavě ráda nosím kuklu,nebo přes pusu a nos šálu nebo šátek.V zimě takto chodím ráda venku,miluji hory,lyžování,ale v létě se občas takto obléknu i doma.Musím přiznat,že vždy jsem velmi vzrušená.Líbila by se mi i péřová kombinéza,ale zatím na její nákup ,nemám dost peněz.Zajímalo by mě jestli takovou to zálibu mám sama,nebo nás je víc.Jsem od Poděbrad,s nějakou podobně založenou slečnou či mužem bych si ráda popovídala o všem co se nám líbí.Ahoj Lenka.

19. Září 2007 - 13:09
============================================================================
Je to k neuvěření, ale tahle výzva vznikla před deseti lety a dosud to funguje.! Od té doby jsme společně zaplnili 58 stran komentářů, bohužel žánrově se to vše zmotalo do různých směrů zálib (pokud to tak nazveme a stalo ze to nepřehledným.
Možná by stálo za to, vytvořit nějaké podskupiny, třeba zadáním nějakého podhesla aby se v tom lépe hledalo to, co koho přímo zajímá, aby se nemotali do sebe ti, které zajímá nabalování se (taky se někteří nabalenci stydí vyjít mezi lidi, jiní zase naopak), pak třeba zvlášť ti, co mají péřovky pro válení v blátě, jiní zase pro sexuální choutky, další , co hledají fotky péřových výrobků, další, kteří to vše zesměšňují, jiní zase kritizují nebo druhé urážejí (na ty bych vytvořil nějaký specielní "pytel", nepotřebujeme být poučování těmi, kteří si myslí, že vše vědí a rozumí tak nejvýše jen sami sobě.)
Myslím, že by to nemusel být problém, ale tohle není moje parketa, Taky by mělo být umožněno komentáře, které neodpovídají tématu jedné podskupiny, přesunout do patřičné podskupiny.
Kdysi na webu vznikla zajímavá konkurence včetně možnosti tam umísťovat i fotky, ale nějak se to neujalo, nevím proč, bylo to vynikající, možná by stálo za to, tento web obnovit nebo dát sem informaci, zda to ještě funguje a jak se tam přesunout. Já se toho ujmout nemohu. protože já o počítači vím jen to, že je to nástroj ďáblův, který, když ho nejvíc potřebuji, nefunguje, maže to co nemá nebo jinak zlobí.
Petře, nechtěl bys to znovu obnovit - jsme přece jen o něco "starší" a i moudřejší. (alespoň si to myslím....) a jak si užíváš tu moji kombinaci Tatranky v modrém, kterou jsem vymyslel a kterou vyráběl nějaký čas popradský Slavosport?

No, to je asi tak vše, přeji té skupině nabalenek a nabalenců hodně sněhu a arktické mrazy.
Joe

Joe Montana (Ne, 4. 11. 2018 - 07:11)

Tak konečně se okno pro psaní vylepšilo - ovšem asi písma různých pisálků mimo téma asi nezmizí.

Joe (Po, 29. 10. 2018 - 13:10)

Omlouvám se za překlepy nebo chyby v mé nabídce. Psát do toho okénka bych zavedl jako povinné ve všech českých nápravných zařízeních:

Joe (Po, 29. 10. 2018 - 13:10)

DNES!!! HORKÁ NOVINKA!! Všem nabalemkám, nabalencům, milovníkům mrazů a vichřic, tulákům po zasněžených kopcích a pláních!Nabídl se renomovaný pražský výrobce péřového oblečení a doplňků, který nabízí výrobu:1. péřové palčáky , plněné dutým vláknem nebo peřím, se specielní úpravou, která umožňuje uchopení i malých věcí, takže není třeba hledat klíče od auta a pod v kupách sněhu, eliminuje schválnosti věcí neživých (konkrétně neohrabaných prstových rukavic,) majících snahu nečekaně spadnout ze sedačkové lanovky do závějí pod ní! Řešení mne napadlo, když jsem na sedačce pocítil nutnost se vysmrkat, sundal jsem si rukavici a ta se elegantním skokem z lanovky vydala svojí cestou kamsi a již se nevrátila. Dík novému řešení , které používám již 20 let, se mi to již nikdy nestalo. 2. výrobu péřových kukel do supemrazů a vichřic, odzkoušených ve Skandinávii s možností integrovaného a výměnného zorníku a dokonalé ochrany obličeje před omrznutím nosu, tváří a pod., s uzavíratelným dýchacím otvorem, ideální pro snowmobilisty, lyžaře rekreační i tuláky ve sněhových bouřích nebo i mnohé Nabalenky!. Už se vám nestane to, co se pravidelně stávalo mé manželce, která se nestále tahala s neforemnými brýlemi, aby při vichřici zjistila, že je zapomněla v ubytovacím zařízení!3 výrobu lyžařských kombinéz nového střihu, který nenutí, aby se uživatel stal hadem vždy, když se chce svléknout nebo obléknout. Tvorům pohlaví opačného dovoluje si "odskočit" za nejbližší stomeček, aniž by se pak po delší chvíli nevyřítilo z lesa ve spolosvlečené kombinéze a drkotajícími zuby, volajícím: Hhhhonnem, ppojď mne oooblééknout, nnebo ti tu zttuhmu na kost!" a po náležité pomocí druha, zakuklené jen s očima viditelnýma, závistivě pokujjící po určité partii na těle onoho druha -šťastlivce. Již žádné plenky, cévky a jiná odvhlčovací zařízení zapotřebí nebudou, milé dámy!4.Kombinézy, které bude možno v pase rozpůlit a tak získat zvlášť kalhoty a zvlášť horní díl, což se ocení při delším pobytu v nějaké té osvěžovně.5. bundy klasického střihu 80. let, na zakázku nebi i výběrem ze zásob.Ovšem vše závisí na počtu zájemců a to i v jejich zájmu, čím více objednávek, tím příznivější ceny. Zima čekat NEBUDE, ta pošlete SMS nebo volejte na čislo723 839 208, nebo pošlete předběžnou objednávkuna [email protected]. Odpovíme všem.Budu se těšitJoe

Pro Jendu 28.10.18 (Ne, 28. 10. 2018 - 10:10)

Zdravím, nevíte kde bych...Jestli máš opravdu zájem, zavolej mi kdykoli večer 723 839 208. Několik kousků, které nepoužívám, tady mám. Třeba si vybereš.Ahoj Joe

Jenda (Ne, 28. 10. 2018 - 00:10)

Zdravím, nevíte kde bych mohl sehnat nějakou pěknou zimní, popř. lyžařskou kombinézu? Nemusí to být ani péřovka. Na bazarech jsem zatím nic moc zajímavého nenašel. Moc děkuji

Yvett (Pá, 26. 10. 2018 - 18:10)

Včera po obědě,když jsem...Třeba jí bolela hlava nebo uši,mohla být nemocná,nebo se jí to líbí stejně jako mnoho dalším na této diskuzi. Lenko,plenkové kalhotky mi už přišly,2 vzorky, koupila jsem si i dvě cévkovací hadičky s balónkem,o víkendu bude klid tak něco vyzkouším,akorát se bojím cévky,snad se mi nemůže nic stát.

Lukáš (Po, 12. 11. 2018 - 21:11)

Zkoušela jsi ty plenkové kalhotky, případně i cévku?

Ivett (St, 28. 11. 2018 - 15:11)

K vyzkoušení plenkových kalhotek jsem se odhodlala až o víkendu. V sobotu jsem byla doma,tak že jsem si je ráno nasadila,sedí mi dobře,jelikož jsem byla doma tak jsem nemusela řešit jestli jsou vidět,vzala jsem si přes ně elasťáky a čekala na příležitost. Když se mi chtělo čůrat,tak jsem to zpočátku nějak nedokázala po kouskách pouštět,prostě oblečená jsem ještě nikdy /s vyjímkou raného dětství/ nikdy nečůrala. Potom jsem to nějak pustila víc najednou a na jedné straně u nohy jsem se trochu prosákla,počkala jsem ještě na další příležitost /dala jsem si kafe a vodu/,to už bylo lepší, jsou asi kvalitní,protože v pauze jsem byla mokrá a přesto suchá. V neděli jsem se pokusila si zavést cévkovací hadičku.Opatrně jsem jí vybalila a postupně zasouvala do příslušné dírky /zpočátku to trochu jakoby pálilo/,po zasunutí okamžitě začala otékat moč,tak jsem připravenou inj.stříkačkou naplnila zajišťovací balónek a popotáhla tak aby se uvitř zasekl. Vše drželo,tak jsem si do kundičky dala ještě pro jistotu tampon,přes to a hadičku dala sterilní čtverec,nasadila si opět plenkovky,cévku stočila /je dost dlouhá/ a konec nechala položený v kalhotkách.Pálení po chvilce přešlo,asi po dvou hodinách jsem se zkontrolovala,vyměnila sterilní čtverec,oblékla šusťákovky,mikinu,vestu a vyrazila jsem na smluvené místo,kde jsem měla sraz s přítelem,že půjdeme na procházku do lesa. Nic jsem mu neřekla,když mne /tak jak to občas dělá/ pohladil po zadečku,viděla jsem,že se nějak zarazil.Povídá:to máš zase ty svoje dny?,po týdnu? a já se tak těšil...Pousmála jsem se a řekla mu že ne,že jenom něco zkouším.Samozřejmě chtěl hned vidět co mám mezi noham.Vše jsem mu vysvětlila a pochopil situaci,prý se třeba aspoň na horách nebudu shánět pořád po záchodech... Uvidím,vydržela jsem takto do večera,asi to ještě někdy vyzkouším. Je fakt,že když pominu ten balíček mezi nohama je pohoda,vůbec nemusím myslet na to kdy a kde se vyčůrám,jestli bude možnost...

Lukáš (St, 28. 11. 2018 - 19:11)

Ivett, skvěle jsi to zvládla. Je super, že jsi cévku a plenkovky vyzkoušela nejen doma, ale i venku, a všechno proběhlo v pořádku. Takže už víš, že to můžeš kdykoliv bez obav zopakovat.

joe (Po, 19. 11. 2018 - 14:11)

Já bych ty všelijaké doktorské vymyšlenosti moc nedoporučoval. Záněty a pod. nejsou moc příjemné. Já jsem s tím, že budu muset asi někde čůrat , s tím počítal a měl na spodních kalhotech pod kombinézu rozparek. Ženské to mají trochu složitější.
Joe

Jaryn (Pá, 26. 10. 2018 - 12:10)

Včera po obědě,když jsem jel přes Jesenici u Prahy a čekal na ucpané křižovatce tak jsem viděl jít holku /nebo mladou paní?/ v černé zimní bundě.Měla nasazenou kapucu,bundu zapnutou až nahoru a zpod kapuce jí vykukoval červený kulich stažený na čelo pomalu až k očím. Škoda,že neměla ještě něco na puse,vypadalo to pěkně. Nepotkal jí někdo v těchto místech?

Silonboy (St, 24. 10. 2018 - 14:10)

Sháním dlouhý černý lesklý kabát Jolina viz níže odkaz na fotku. Velikost M. Prosím pokud máte, nabídněte.https://shinynylon.wordpress.com/2012/01/12/black-jolina-down-coat/Zdraví a děkuje [email protected]

Joe pro Lenku (St, 24. 10. 2018 - 08:10)

Venku pěkně fouká...Ahoj, asi jsi to přešla, nabízel jsem Ti před časem , jako zakladatelce tohoto webu, jednu speciál kombinézu zadarmo, pokud ji budeš užívat. Možná se Ti bude líbit. Dej mi tvůj mail na 728 839 208, pošlu Ti fotku, nebo zavolej večer na tohle číslo, domluvíme se přímo. Joe.

Lenkanabal... (Út, 23. 10. 2018 - 18:10)

Venku pěkně fouká vítr,nebyli jste se někdo projít ? Dneska jsem už potkala poměrně dost holek v kulichu a některé měly i nákrčníky nebo velké šátky. Zima je pomalu za dveřmi.

aeidam (Po, 22. 10. 2018 - 21:10)

Ješte něco, TNF - mám...čau poslal by si mi fotky těch kombinéz co máš na prodej, měl bych o nějakou zájem, fotky prosím na [email protected] předem díky

Jana (Ne, 21. 10. 2018 - 20:10)

včera poprvé zimní...Večer na procházce . Dnes jdu taky

Joe Montana pro Janu (Ne, 4. 11. 2018 - 14:11)

Ahoj Jano, jestli hledáš opravdu kombinézu, co za něco stojí, pak mi pošli kontakt na Tebe - když ho pošleš na 723 839 208, nikomu dalšímu ho nepředám a pošlu Ti náhledy kombinéz, které nabízím. Záleží taky na tom, jestli jsi sama nebo zda máš podobně založeného partnera - pro dvojici je nabídka ještě zajímavější. Na uvedené číslo můžeš zavolat nejlépe večer, přes den by mne telefony zdržovaly. Nejsem žádná virtuální postava ani seznamka nebo sběratel fotek - takových je tu asi víc než je zdrávo - prostě se mi líbí zimní kombinézy a nosím je při každé vhodné příležitosti (když je zima, pochopitelně), ve městě i v pustinách. Jsem tramp, procoural jsem mnoho zemí, Skandinávii i Kanadu a jinde. Jestli zavoláš, je to na Tobě, ale nabídka může být pro tebe velmi zajímavá.
Joe

Reklama

Přidat komentář