Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

ShabbaTot-Jahoda (Po, 14. 1. 2019 - 10:01)

i když ....vím že pšíspěvek o agentech a š...á..í myslíš z legrace....,ale budeš se divit,agenty operativce zajímá právě toto,pokud se zaměří na osobu mužského pohlaví a zajímá je....třeba když operativci Mossadu chtěli zjistit kdo je "Jericho",placený zrádce Israelem z vlády Hasaina v Bagdadu,tak se šlo jenom přes sex...jejich smůla spočívala ale v tom,že ředitel Vinkler bank ve Vídni,kam Mossad posílal platby "Jerichu" byl již starý dědek a sex ho nezajímal...i doma nesexoval s manželkou,bylo mu kol 90 rok..a ani jinde v bordelech nesexoval,nebyl ani na neochmýřené hošíky a pokud vyhledával tělesné služby,potom pouze v kosmetických salonech kde si nechával ošetřit kuří oka na nohách....a tak se Mossad zaměřil na jeho sekretářku....nasadil ji k ní švarného araba co mu to " šlo " a při sexu se sektetářka rozpovídala a bylo vymalováno...nakonec se zjistilo ,že Jericho byl Omar Chatib a po té,co mu Mossad vybral účet a CIA vytěžila ohledně arabské atomové bomby v dělové hlavni od kanadského inženýra Gerarda Bull,byl Chatib vylákán na schůzku a do letadla a tam vyhozen do moře....a co třeba Mordechaj Vanunu,israelský zrádce co vyzradil světu ,že má Israel atomovou pumu.....taky se na něj šlo přes sex,...tam byla nasazena agentka Mossadu a nalákal Vanunu do hotelu do pokoje...byl sledován operativci a taky vím,že se u toho sledování team bavil,že Vanunu se již těší jak si z......a neví nic o tom,že bude vbrzku unesen do Israele.....A co syrský vědec v Londýně na kterého Mossad nasadil sexy agentku do hotelové recepce protože se potřeboval dostat do vědcova kompu v pokoji a vytáhnout od tamad údaje o syrské továrně na výrobu atomové pumy...takže to s tím sexem zase až taková sranda není a je to dosti využíváno

Návštěvník (Po, 14. 1. 2019 - 06:01)

Fajn,Huawei není tak důležité, marginální problém, ale to musíte přiznat podle pravdy jak funguje současný světový byznis a tedy jak fungují jeho chapadla i u nás.Kdo má lepčí a levnější službu nebo produkt, toho další prodejce odebírá, protože jeho marže je tím nejvyšší.Je sice hezké, že i v Evropě se vyrábí nějaká kvalita jako Nokia bezdotykově se dobíjející někde pouhým přiložením s perfektním provedením ovšem za 20 000Kč.Ne, na předváděcích stolcích u operátorů je to až trapně samý Huawei za pusinku, když to rozpočtou do měsíčních paušálů. může být klidně zdarma...

aladin (Po, 14. 1. 2019 - 00:01)

"ČT24
Otázky Václava Moravce".......Proč nás naše tajné služby nevarovali před Win 10 a CPU "i" ????????

aladin (Po, 14. 1. 2019 - 00:01)

"ČT24
Otázky Václava Moravce" ...... Co to plácáte za nesmysly ??? U nás operuje CIA a to vám připadá bezpečné, mně NE !!! Cirkus okolo Huqwei je jen obchodní válka a Poláci jsou vlezdoprdelkové ještě větší než "naše" vláda !!! Win 10 je špionážní program odesílající informace z PC do NSA !!! CPU Intel "i" má v sobě zakomponován špionážní program, který také bonzuej vše do NSA !!! Kolik vládních institucí má v PC Win 10 a Intel "i" ??? Má Win 10 a CPU "i" také armáda ???

Návštěvník (Ne, 13. 1. 2019 - 23:01)

Jeden z nich tady dnes přiznal, že má červenej list a není to diplom, ale knížka, tak nevím jestli jsou to sebrané redigované vidání Marxova kapitálu od knihomola a levicového literáta Ransdorga, dej mu pánbů klid, když na nebe nevěřil, nebo jestli je to opravdu ona rudá knížka, na kterou je tak hrdý...

13.1. (Ne, 13. 1. 2019 - 23:01)

Kluci zneužití moci...

Návštěvník (Ne, 13. 1. 2019 - 23:01)

Já už se v tom dnes nevyznám , prej píšu za Jahodu, jakoby to bylo bůhví jaké povaražení.Polibte mi úd!

sdfg (Ne, 13. 1. 2019 - 23:01)

Ono ve skutečnosti nejsme v pravdivostní a faktické době.Takže vaše vítky jsou mimo současnou situaci.

Návštěvník (Ne, 13. 1. 2019 - 22:01)

To jsme to dopracovali, sem dává příspěvky s tolika spostými slovy,že je musí další příspěvkář morfovat do srandy.Jako třeba toto:
..........................................................................................
stejně nikdo neznal a z kterého chtěl Herman udělat hrdinu něco extra!....Moje teta byla PRESIDENT VYKUŘPYTELv PRESIDENT VYKUŘPYTELse úplně PRESIDENT VYKUŘPYTELa protože nebyla PRESIDENT VYKUŘPYTELprávo na žádné uznání.Byla prostě vůči této PRESIDENT VYKUŘPYTELPRESIDENT VYKUŘPYTELBrady je totéž,co Džordž(George)Brada !Prostě ,byl to podle jména vlastenec jako poleno!....Možná byl kdysi něčím víc jak PRESIDENT VYKUŘPYTEL-ale poté,co se propůjčil k politické provokaci a k PRESIDENT VYKUŘPYTELnejvětšího kalibru,je to pro mě PRESIDENT VYKUŘPYTELa ted je v PRESIDENT VYKUŘPYTEL,žert si ho tam nechá.....po válce emigroval do Kanady a tam ho měli vyznamenat PRESIDENT VYKUŘPYTELmožná cosi prožil ale to dnes nikoho nezajímá mohl to být stejný PRESIDENT VYKUŘPYTELjako PRESIDENT VYKUŘPYTELherman!!!.....Tak toto je výčet komentářů PRESIDENT VYKUŘPYTELPRESIDENT VYKUŘPYTELa ještě tam jsou dva příéspěvky se kterýma já ShabbaTot souhlasím a ty zní.....Pozoruji tu PRESIDENT VYKUŘPYTELlevicové PRESIDENT VYKUŘPYTEL.Lidé,kteří ve svém životě nic nedokázali,mají spoustu odvahy kopnout si alespoň do PRESIDENT VYKUŘPYTEL.Na víc nemají......PRESIDENT VYKUŘPYTEL ,PRESIDENT VYKUŘPYTEL a PRESIDENT VYKUŘPYTELvzývači,jste obyčejná morální PRESIDENT VYKUŘPYTEL.Sami jste PRESIDENT VYKUŘPYTELpřípady,které by normálně zasloužili politování.Ale pro vás je i toho škoda!!!...Za sebe ShabbaTot bych chtěl ještě dodat,že doufám,že to čtou i na ambasadě Státu Israel v Praze a doufám taky,že to čtou i čeští politici,potažmo i pan prezident Zeman,který je velký přítel Státu Israel....že to co je na Sputniku čtou i v USA a celé západní Evropě a že to čtou i v Israeli!....

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 13. 1. 2019 - 22:01)

tebe nikdo sdfg nebere vážně,jak jsem psal a nejednou,...jo a to cojsi napsal k panu Brady je nejen na psychiatrii,ale i na §§ a ubohost kremlobotů na Sputnik to nikterak nezlehčuje a neomlouvá

sdfg (Ne, 13. 1. 2019 - 23:01)

Já jsem ho zde uctil již předevčírem odpoledne, daleko dřív než ty, protože jsem se to dozvěděl z Radiožurnálu, kde o něm vysílali a i o tom jak proběhl dírou ve zdi v Aušvitz po ráně z kanónu a spolu s ostatním se zachránil.Co je na tom špatně, mluvil o tom Herman v radiožurnálu.

ShabbaTot-Jahoda (Po, 14. 1. 2019 - 08:01)

ty píšeš sdfg pod tolika nicky,že ti již nikdo nevěří ...proto tě taky nikdo nebere vážně a nejednou jsi psal i pod nickem spoludiskutujících ,lidé mají takovou tu vnitřní inteligenci která jim nedovolí ze sebe dělat blbce a ihned to poznají...to že jsi ocenil pana Brady pod nickem sdfg vím...jo a ještě k těm opzlostem které se zde poslední dobou oběvují pod nickem návštěvník a tak...toto je projev slabého sebevědomí v otázce sexu a neschopnosti plnohodnotného vztahu k druhému pohlaví....prostě diskutér,který sem píše takové věci neměl ženskou,nemá a asi ani mít nebude,neb si nevěří

sdfg (Po, 14. 1. 2019 - 10:01)

Koukám, že nám sem přišla ženská, to je dobře, a hned nás slíkla do trenek a měří si nás, hodně vilná zřejmě.

sdfg (Po, 14. 1. 2019 - 09:01)

Aha, a luci, pardon ,pod kterým diskutujícím jsem jako psal teďka?Že by mne to zajímalo?!

Návštěvník (Ne, 13. 1. 2019 - 21:01)

a nyní opět něco KRÁLÍČEKz KRÁLÍČEKnikdy nezklame!....Pod článkem na KRÁLÍČEKJiří Brady.Pamatoval KRÁLÍČEKa prošel několika KRÁLÍČEKtábory....a nyní komentáře KRÁLÍČEKčlověk jenž povýšil pomalování plíšků nade vše a to dokonce i od potomků KRÁLÍČEKsvé rodiny jichž si asi vážil že to od nich přijal-jak pravil že vyznamenání může přijmout pouze od lidí jenž si váží......pan Brady byl stíhán osudem,ale před svou KRÁLÍČEKstihl ještě sám vykonat hodně KRÁLÍČEKtady byl,tak se připojil k KRÁLÍČEKmozku typu hermann,takže zbytečná zpráva o KRÁLÍČEKživot dle dokumentů parazitoval na holokaustu....jeden vyžírka jako druhej....nevím proč by měl být nějaký Brady ,kterého stejně nikdo neznal a z kterého chtěl Herman udělat hrdinu něco extra!....Moje teta byla KRÁLÍČEKv KRÁLÍČEKse úplně KRÁLÍČEKa protože nebyla KRÁLÍČEKprávo na žádné uznání.Byla prostě vůči této KRÁLÍČEKKRÁLÍČEKBrady je totéž,co Džordž(George)Brada !Prostě ,byl to podle jména vlastenec jako poleno!....Možná byl kdysi něčím víc jak KRÁLÍČEK-ale poté,co se propůjčil k politické provokaci a k KRÁLÍČEKnejvětšího kalibru,je to pro mě KRÁLÍČEKa ted je v KRÁLÍČEK,žert si ho tam nechá.....po válce emigroval do Kanady a tam ho měli vyznamenat KRÁLÍČEKmožná cosi prožil ale to dnes nikoho nezajímá mohl to být stejný KRÁLÍČEKjako KRÁLÍČEKherman!!!.....Tak toto je výčet komentářů KRÁLÍČEKKRÁLÍČEKa ještě tam jsou dva příéspěvky se kterýma já ShabbaTot souhlasím a ty zní.....Pozoruji tu KRÁLÍČEKlevicové KRÁLÍČEK.Lidé,kteří ve svém životě nic nedokázali,mají spoustu odvahy kopnout si alespoň do KRÁLÍČEK.Na víc nemají......KRÁLÍČEK ,KRÁLÍČEK a KRÁLÍČEKvzývači,jste obyčejná morální KRÁLÍČEK.Sami jste KRÁLÍČEKpřípady,které by normálně zasloužili politování.Ale pro vás je i toho škoda!!!...Za sebe ShabbaTot bych chtěl ještě dodat,že doufám,že to čtou i na ambasadě Státu Israel v Praze a doufám taky,že to čtou i čeští politici,potažmo i pan prezident Zeman,který je velký přítel Státu Israel....že to co je na Sputniku čtou i v USA a celé západní Evropě a že to čtou i v Israeli!....
------------------------------------------------------
DOVOLIL JSEM SI VŠECHNA NEGATIVNÍ SLOVA NAHRADIT POZITIVNÍM "KRÁLÍČEK" a jak se to čte krásně!

sdfg (Ne, 13. 1. 2019 - 21:01)

Jsou zde tedy dva vítězové, kteří v čr měli obrovský ohlas, Pan Brady a Dalajláma a Václav Havel samozřejmě, který inicioval kontakt na vládní úrovni s Dalajlámou v exilu.

Návštěvník (Ne, 13. 1. 2019 - 23:01)

Na duchovní úrovňi, ne na ekonomické, kdo by chtěl zde jíst jednu brambrou na ohňi denně.

13.1. (Ne, 13. 1. 2019 - 22:01)

To čučím,to je úlovek.

Návštěvník (Ne, 13. 1. 2019 - 21:01)

Úmrtí pana Bradyho je o to smutnější, že náš pan Prezident mu kvůli setkání s Dalajlámou nedal to vyznamenání.

Návštěvník (Ne, 13. 1. 2019 - 21:01)

Jediné co je možno na něm obdivovat, že si patrně připije jednou sklenku a ráno bude opět ladit figuru v bazénu a jogingem.

Reklama

Přidat komentář