Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 14. 1. 2019 - 19:01)

Milu, ted uz si prece Jirka s Alici muzou vrznout s kym chteji. Ted, par mesicu vlastne uz, tim nikomu neublizuji, protoze ty uz o nej stejne delsi dobu nestojis, tedy lepe receno, spis jsi nevedela co chces, protoze jeste nedavno, pote, co se odstehoval jsi zase najednou psala, ze on je ten jediny pravy, tak kdo se v tom ma pomalu orientovat.;) Ale tady jde o to, ze ona byla spokojena s tim Liborem, to se rozbilo, diky Jirkovu pricineni a Alice s Jirkou uz se podle me dohromady nikdy nedaji. Alice o to tenkrat moc stala, kdyz se narodila Anetka, chtela ji vychovavat s nim. I tam byly jiste ruzne neshody, ale ty se mozna daly odstranit,Jirka neni v jadru zly, a lide musi v manzelstvi nebo vztahu cely zivot na nem pracovat, aby byli oba jakz takz spokojeni. Dokazala kvuli tomu sama sebe hodne ponizit, kdyz prijela az vami, k tvym rodicum. To ja bych napr. asi nikdy nedokazala zkousnout. Ale bylo ji to prd platne. A vidis! Ty sis ho vybojovala a kde to skoncilo. To je na tom to smutne.
To, ze spolu mozna spi nebo nespi, neni ted vubec zadne tema na reseni. A ty nemas ani narok byt vztekla nebo to resit.Ale ja myslim, ze Alice uz o vztah s Jirkou nestoji, po tom vsem a ja se ji nedivim.

Lalla (Po, 14. 1. 2019 - 18:01)

Jirko, bylo by fér, kdyby se teď Alice zastal

myslím si (Po, 14. 1. 2019 - 17:01)

že Miluně tady s těch co to čtou závidí málokdo, ono není co, protože to co vypisuješ, bude za chvíli minulost.

Jirka (Po, 14. 1. 2019 - 15:01)

Fuj,ted jsem dojel k rodicum a mam plny zuby toho pocasi.Jo a vsadim se,ze se tam doktor jeste valel po mych vlasech co tam po me urcite zbyli.Alco v pohode at se zase posere.

Fanda (Po, 14. 1. 2019 - 16:01)

Pan doktor se Jirko prý cítil před třinácti hodimami jako v sedmém nebi.To se mu asi leželo dobře v těch tvejch vlasech.

--- (Po, 14. 1. 2019 - 15:01)

Ty děti neví kde patří, když Miluna o ten byt příjde, budou zase u Miluniných rodičů, kde jsou většinou. Tak teď si chtějí rodiče na chvíli odpočinout.

:D (Po, 14. 1. 2019 - 15:01)

a taky ráno jim připravila rohlíky se salámem.jen jestli vy tu Milču trochu nepodceňujete.

ale (Po, 14. 1. 2019 - 15:01)

měl bys o čem psát, jen vy si s Milunkou notujete ve svých úchylnostech, proto si rozumíte.

Návštěvník (Po, 14. 1. 2019 - 15:01)

Já už si tuhle diskuzi neumim představit bez Miluny a Aleše.Jsou to opravdu tahouni.Já bych klidně taky ráda o sobě psala,ale nemám moc co.Klasika,osmiletý vztah,někdy je to dobrý někdy ne a s cikánama se nestýkam takže nemám co o nich psát.Aleši asi si taky pořídim párkovač,dobrej nápad.

-Aleš- (Po, 14. 1. 2019 - 15:01)

Napiš si ježíškovi, aspoň budeš mít z dárku upřímnou radost :-) Já jsem to dostal na Vánoce před 9lety a funguje bezvadně. Tam se nemá co podělat, takže investice se vyplatí. Ten tahoun je Milunka, já ne, já jsem jenom ujetej na cigánky, jak píše ten vychechtanej smajlík. Jinak bych taky neměl co psát.

:-D (Po, 14. 1. 2019 - 14:01)

Kde jsi zase scháněl cigánku? Ty jsi na ně fakt ujetý.

Návštěvník (Po, 14. 1. 2019 - 14:01)

Za dobrotu na žebrotu znáš i podle sebe, že. A co jsi dnes vařil?

-Aleš- (Po, 14. 1. 2019 - 14:01)

To jo, taky už jsem poznal na vlastní kůži- čiň čertu dobře peklem se ti odmění. Já už jsem jak ta teta ze Saturnina :-) Na oběd jsem měl sendvič s vajíčkem a tuňákem, pak jsem sehnal cigánku a k večeři budu mít dva párky v rohlíku s hořčicí. Já mám párkovač, tak to mám jak když si to koupím z okýnka na čáře(Česká ulice v Brně).

Lalla (Po, 14. 1. 2019 - 14:01)

Jo a k Alici a jejímu sezení doma už také napsala Sany. Klobouk dolů, Alice

Lalla (Po, 14. 1. 2019 - 14:01)

Tak koukám, že jsem nevědomky psala podobně jako Sany a ostatní, prostě Miluno máš zde podobné skoro stejné názory od několika z nás

Lalla (Po, 14. 1. 2019 - 14:01)

Milu, sobectví není myšleno to, zda máš zájem o své internetové kamarády. To je úplně jedno. Nebýt sobecký znamená nesledovat jen svůj cíl, jak jsi napsala, ale i druhých. Druhých reálných, ne internetových. Svých dětí, rodičů, blízkých přátel. A ne se o ně je zajímat a povídat s nimi, ale obětovat jim něco ze svého pohodlí, ze svého času, ze svého relativního štěstí. Když se vrátím k tomu, co jsem si povídaly v létě, znamená to obrazně ne jen na dotyčné nesobecky "zírat" a sledovat je, ale aktivně jim pomáhat např.

-Aleš- (Po, 14. 1. 2019 - 14:01)

To fakt člověk musí všechno dělat? Tak to jsem rád že nemám děti, protože já jsem sobec jak vyšitej :-) Ale tady šlo o něco jinýho. Milunce tady někdo vyčetl, že píše jenom o sobě, tak proto zmínila mě a Miu, že jediní píšem něco ze svého soukromí. Já teda až moc jak jsem to dneska po sobě četl :-) Taky mi přijde vtipný vyčítat Miluně že píše o sobě, po dnešních otázkách - Miluno co jsi měla k snídani? Milunka odpověděla, a na to se hned objeví otázka Miluno co buděš mít k obědu :-) Milunka odpověděla. A ve finále to schytá že je sobec. To mi připomíná pořekadlo- za dobrotu na žebrotu.

Sany11 (Po, 14. 1. 2019 - 14:01)

Tady se ale ted prece nejednalo o to, s kym si tu Milca pise, Alesi. To je ok, kdyz se ji chce odpovidat , co delala k snidani.To bylo mysleno jinak.

-Aleš- (Po, 14. 1. 2019 - 14:01)

Máš pravdu Sany, tys psala o sobectví Miluny v jejím osobním životě, ne tady na diskuzi. O tom psal někdo jinej a na to jsem taky reagoval. Ty si píšeš s Alicí a já s Milunkou, tak je jasný že asi nebudeme moc objektivní a víc se budou projevovat sympatie k dané osobě.

Sany11 (Po, 14. 1. 2019 - 14:01)

Tak jasne, Alesi, ze vzdy vse vidime ze sveho osobniho uhlu.Mne Miluna neni nesympaticka, ona je takova smes vseho v jednom, je tezko uchopitelna, ale to sobectvi tam, bohuzel, je. Ty tim, ze deti nemas a navic jsi chlap, tak asi tyhle veci nevnimas, ale ja si nemyslim, ze bych byla moc neobjektivni. ;-)

Reklama

Přidat komentář