Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Mirek (Po, 10. 9. 2018 - 10:09)

To by ti pak nefungoval ÚD,víš to?!

luci (Po, 10. 9. 2018 - 09:09)

jsem uz 3roky bez sexu a moc...Nechat se vykastrovat kvůli kalhotkám je fakt absurdní důvod.

Pavel (Ne, 9. 9. 2018 - 10:09)

jsem uz 3roky bez sexu a moc bych se chtel nechat vykastrovat nosim kalhotky a kulky mi dost prekazi.email [email protected]

N (So, 8. 9. 2018 - 12:09)

Chci si nechat udělat otvor...ale tie kulky su vnutorny organ. Nedaju sa len tak mirnix dirnix vytahovat von, aby si dama zahrala gulecnik a potom zase vratit na miesto :)

! (Pá, 7. 9. 2018 - 14:09)

Chci si nechat udělat otvor...Dobrý nápad jak dostat sepsi

Tony (Pá, 7. 9. 2018 - 10:09)

Chci si nechat udělat otvor...Nech si ho udělat na zip.

Tony (Pá, 7. 9. 2018 - 10:09)

Vrahům nejlépe pomáhá...Je to jediná spolehlivá ochrana budoucích potenciálních obětí. Ochrana naprosto spolehlivá.

tony-v (Pá, 7. 9. 2018 - 10:09)

h

erlacek@seznam. (Pá, 7. 9. 2018 - 10:09)

Chci si nechat udělat otvor do pytlíku,skze něj by mohla kterákoli
dáma mi kulky vytahnout,pohrát si s nima v orginálu a zase skovat pro příští akci.Prosím poraďte jak na to a na koho se obrátit.Díky.

luci (Pá, 7. 9. 2018 - 08:09)

Jak u koho. Spartakiádnímu...Vrahům nejlépe pomáhá šibenice. Bohužel ve zdegenerovaných demokraciích tvořených dobrosery a pravdoláskaři se nepoužívá.

Tony (Čt, 6. 9. 2018 - 16:09)

Jak u koho. Spartakiádnímu vrahu Strakovi ta kastrace pomohla, kdežto Antonínu Vorlovi ne. Ten mordoval i po té kastraci.

Jirka xy (Čt, 6. 9. 2018 - 16:09)

A co kastrování násilných...Jenže většina deviantů, kteří to přepísknou tak, že se dostanou do spárů kriminální policie, trpí současně sadismem a proti tomu kastrace nepomůže. O deviantech, kteří sadismem netrpí se patrně nikdy nedozvíte.

Neumožňovač obe (Čt, 6. 9. 2018 - 11:09)

Luci, mýlýš se. Mnozí se...Mrzačení nesmí být umožněno. Dychtivec nechť se zmrzačí sám.

Tony (Čt, 6. 9. 2018 - 11:09)

Myslím si, že kastrace a penektomie provedená z rozmaru majitele těch částí těla by být omezována neměla.

Morten (Čt, 6. 9. 2018 - 10:09)

Neberu to jako urážku,...A co kastrování násilných sexuálních deviantu? Tam kastrace sníží nebo úplně eliminuje libido, tedy nadrženost a dál nemají potřebu se uspokojovat způsobem, kterým ubližují a páchají trestný čin.
Kastrace by mohla fungovat i na odstránení nenásilné deviace nebo permanentní nadrženosti.

Tony (Čt, 6. 9. 2018 - 00:09)

Luci, mýlýš se. Mnozí se nechali dobrovolně obřezat a chrochtají blahem. A ve starověku se mnozí též nechali dobrovolně kastrovat a též chrochtali blahem.

NESNÁŠÍM JAKÉKOLIV VNUCOVÁNÍ.

Jenže pokud po tom dospělec ze své vlastní vůle dychtí, tak mu to mělo být umožněno.

luci (St, 5. 9. 2018 - 23:09)

Reakce byla přestřelena,...Neberu to jako urážku, nemusíš se omlouvat jen jsem popsala svoje pocity ,co se mnou cvičí. Jsem prostě ujetá. Nevěřím že někomu kdo trpí jakoukoliv sexuální úchylkou pomůže obřízka sterilizace, nebo kastrace. Je to přehozené v mozku a každý se s tím musí nějak vyrovnat.

Morten (St, 5. 9. 2018 - 18:09)

Reakce byla přestřelena, omlouvám se. Jsem si to reálně představil, zachvátila mě hrůza, pak vzrušení a pak popustil uzdu fantaze. To připoutání, ta bezmoc mě vzrušila. Je to fantazie, děsivá i vzrušivá. Mysli hlavně na své zdraví a nenech se vyprovokovat úchyláky do věcí, které budeš zbytek života litovat.
Možná by ti také prospěla kastrace a obřízka abys měla klid.

Morten (St, 5. 9. 2018 - 01:09)

Jo jsem ženská, takže...Co ti na to říct?
Proč to nezkusíš hned se slonem? 5 tun živé váhy a téměř dvoumetrový penis. To je chlap. Ten by tě napíchnul až by ti to vyšlo ústy. Pravda pokud by tě předtím nerozpučil. Slon má varlata v břiše, tak by si to měla jako s eunuchem.
Pokud si velká milovnice spermatu, tak doporučuji velrybu jižní. Celková váha varlat je kolem tuny. A ejakulací by tě pravděpodobně vystřelil pořádně daleko. Opět varlata v břiše, takže eunuch sex.
A pokud máš ráda větší mužství tak modrá velryba je jasná volba. Třímetrové mužství s průměrem 35 centimetrů. Lepší nenajdeš. No neber velrybáka. To jen tak v hospodě nenajdeš. Opět eunuch sex bez varlat. Jenom zas musíš za ním do moře. Ale soulož v moři je moc hezká, zkoušel jsem s holkou, doporučuji.

luci (St, 5. 9. 2018 - 01:09)

Nechat se ojet bejkem? To si...Nestačí, když jsem ten příspěvek četla silně mne vzrušilo pomyšlení že by mne semenem naplnil býk.

Reklama

Přidat komentář