Reklama

Spartakiádní a gymnastické dresy - fetiš

Petr (So, 30. 4. 2016 - 21:04)

Mohlo by vás zajímat:
http://aukro.cz/spartakiadni-trenyrky-trenky-divci-damske-i6164210725.html
http://aukro.cz/spartakiadni-trenyrky-trenky-divci-damske-i6164209054.html
http://aukro.cz/spartakiadni-dres-i6164184797.html

evazejdlova@sez (Ne, 17. 1. 2016 - 11:01)

prodám dres poupataDobrý den,

pokud je dres volný, prosím o foto a cenu.
Děkuji

Alena S (Čt, 3. 12. 2015 - 14:12)

Sháníme na naše cvičenky retro modré spartakiádní trenýrky ve velikostech 46 až 50 bavlněné i s příměsí elastanu od tmavě tyrkysově modré po světlejší odstíny modré.Děkujeme [email protected]

Jana Z. (St, 18. 11. 2015 - 16:11)

Oprava: správná adresa je [email protected]

Věra (St, 18. 11. 2015 - 14:11)

Paní Jano,psali jsme Vám,ale přišlo nám to jako nedoručené.Vaší adresu jsme měli opsanou dobře,tak nevíme kde je chyba

Jana Z. (St, 18. 11. 2015 - 12:11)

Prodám kompletní...Dobrý den,

mám zájem. Napište mi prosínm na mail [email protected]

Zdena Bartošová (Čt, 12. 11. 2015 - 08:11)

Prodám kompletní spartakiádní cvičební úbor Poupata. Čelenka, dres a cvičky. Cvičila jsem v tom na Strahově v r. 85
Velikost dresu je 152, cvičky 37. Vše velmi zachovalé, neponičené, jen u cviček jsou vidět známky nošení, ale jinak jsou v pořádku, i řemínek kolem kotníku drží.
Prodávám pouze vcelku. Cena 4000,-

Faginka (St, 11. 11. 2015 - 13:11)

Koupím čelenku a cvičky ke dresu Poupat. Dres už jsem sehnala, cvičky nejlépe ve velikosti 37-39.

Luba (Út, 10. 11. 2015 - 14:11)

Sháníme dámské modré spartakiádní trenýrky velikost 46,48,50 i silonové a ve vykrojenějším provedení od tmavší modrou po světle modré[email protected]

Majda (Ne, 13. 9. 2015 - 20:09)

prodám dres poupataKdybys k němu měla čelenku a třeba i cvičky, tak bych měla vážný zájem. A jaká je to velikost?

jolana (Ne, 13. 9. 2015 - 11:09)

prodám dres poupata

Jaroslav (St, 19. 8. 2015 - 19:08)

Moje starší sestra taky cvičila poupata na spartakiádě a pamatuju si, že tenkrát ta písnička od M. Davida vyšla i na gramodesce a ona si ji potom pouštěla a trénovala si některé cviky i doma. A je teda pravda, že v tom dresu jí to fakt moc slušelo, dostala se až na Strahov.

Lidka (Út, 18. 8. 2015 - 20:08)

Ono se není čemu divit. Jednak v těch dresech jsme opravdu vypadaly už dospěleji, přestože poupata cvičily už páťačky takže holky od jedenácti let. Mě tenkrát bylo dvanáct a chodila jsem do šesté.
A jak tady psaly holky předemnou o tom, že ty dresy docela kousaly, tak to je pravda, ale zase na druhou stranu jsme na ně byly pyšné, protože jsme vypadaly jako dospělé gymnastky.
A jestli ten komentátor tvrdil, že to jsou už ženy, tak měl pravdu, protože spousta holek ze sedmých a osmých tříd už měla docela vyvinutá prsa a v těch těsných dresech bylo všechno pak vidět. Asi to potom došlo i někomu nahoře, protože si dobře pamatuju, že ze začátku jsme při nacvičování nesměly pod dresem nic nosit a potom se zase naopak muselo. Ale když si vzpomenu, že některé holky pak měly ty modré trenky a povylezly jim u toho ven, tak to vypadalo pěkně blbě.

! (Út, 18. 8. 2015 - 09:08)

V te dobe poupat, my nevybourenci, co se nedostali na strahov sledovali kazde vystoupeni(vojaci a matky s detmi nas moc nezajimali). V primem prenosu, v euforii, ujel komentatorivi slovnik a u poupata s trcicimi bradavkami prohlasil, ze "je to cela zena". Pri opakovani uz to bylo vystrihla.

Kačka (Po, 17. 8. 2015 - 15:08)

Hele Luďku a proč myslíš,...Prosím nevíte, kde bych mohla shlédnout video mladší žákyně z roku 80.

Olina (Po, 17. 8. 2015 - 13:08)

Ahoj Jiřino, stále čekám...Hele Luďku a proč myslíš, že by Ti měla Jiřina něco psát? Jestli jsem to dobře přečetla, tak se tady pouze vyjádřila k tématu a myslím si, že to asi nebude paní, (nebo slečna)která by měla potřebu o tom nějak sáhodlouze diskutovat. Navíc pochybuju, že sem do diskuze ještě někdy přijde.
A co se mého příspěvku týče, tak jsem jen chtěla napsat, že jsem taky cvičila v roce 85 Poupata a ráda na to vzpomínám. Ale jak tady už někdo psal, v těch dresech se občas necvičilo moc dobře, hlavně když se cvičilo venku a bylo vedro, nebo naopak zima a deštivo. Ta umělá látka potom dost dřela a kousala, navíc jsme v tom musely být navlečené třeba i čtyři hodiny v kuse, když se cvičilo na secvičných, nebo potom na okresních a krajských spartakiádách a než na nás přišla řada, tak to trvalo docela dlouho.
Ale i tak na to nikdy nezapomenu a bylo to super. Díky spartakiádě jsem i poznala spoustu nových kamarádek a s některými jsem dodneška v kontaktu.

Luděk (Po, 17. 8. 2015 - 13:08)

Luďku, ono to není tak...Ahoj Jiřino, stále čekám na Tvou reakci adresu jse napsal v minulé zprávě

Zdena H. (Čt, 13. 8. 2015 - 21:08)

Dobrý večer,

sháním pro dceru dres Poupat, pokud možno i s čelenkou a cvičkami. Velikost dresu 152-158 a cvičky vel. 37-38.

Stačí zapůjčit, (garantuji nepoškození) nebo odkoupím. V případě koupě dobře zaplatím.

Děkuji předem za případné nabídky.

Luděk (Čt, 23. 7. 2015 - 20:07)

Luďku, ono to není tak...
Pro Jindru.
Jestli chceš tak mi napiš.
Adresa: [email protected]
Mám k Tvému reakci. Luděk

Jiřina (Út, 14. 7. 2015 - 17:07)

Klidně si ten dres znovu...Luďku, ono to není tak jednoznačné, jak si myslíš. Máš pravdu, že třeba kluci na všesokolských sletech, nebo tanečníci nosí dresy. Ale laskavě si uvědom, že dresy pro kluky, potažmo muže mají naprosto odlišný střih od dresů pro děvčata, zpravidla jsou i s krátkými nohavicemi a i v rozkroku jsou šité úplně jinak. Takže ono se docela dost dobře pozná, pro které pohlaví je ten který dres určený.
Vzhledem k tomu, že cvičím v Sokole už patnáct let, si myslím, že o tom něco vím a také za ta léta prošly naším oddílem už stovky dětí a zažila jsem s nimi mnoho vystoupení a tréninků. A moc dobře si pamatuju na reakce kluků, kteří, když museli vystupovat v dresech, se mě kolikrát ptali, jestli budou cvičební úbory opravdu klučičí, aby náhodou nemuseli cvičit v dívčích.
Našlo se sice i pár těch, kteří naopak v nich cvičit chtěli, ale to byly jen výjimky, které spadaly do skupiny těch, kteří tady výše popisují svoje zážitky z nácviku spartakiády. Já to neodsuzuji, každý jsme nějaký a při trénincích to nebyl problém občas zrealizovat a u ostatních dětí s tím nebyl vcelku žádný problém. Možná taky proto, že v našem kolektivu spolu děti opravdu drží při sobě a táhnou za jeden provaz.

Reklama

Přidat komentář