Reklama

Chci oplodnit vdanou ženu

luci (St, 9. 1. 2019 - 18:01)

Ano ,to on mne nechává připustit.

Návštěvník (St, 9. 1. 2019 - 18:01)

odbavila si se

Návštěvník (St, 9. 1. 2019 - 16:01)

byllo alespon dobre ?

luci (St, 9. 1. 2019 - 18:01)

Dobré , udělal mne .

Steve (So, 9. 12. 2017 - 02:12)

Kanců by bylo ... :-DD jejej.

pozorovatel (So, 9. 12. 2017 - 00:12)

Proč tady tak vehementně..."Také manželku nechávám připouštět kdykoliv pro to získám vhodné samce a nejsou to vždy jen muži"

Když ti samci nejsou muži, tak kdo? Kanci, jeleni nebo velcí psi?

lidi co tu píší (Pá, 8. 12. 2017 - 07:12)

Proč tady tak vehementně...takové UCHYLNOSTI,SE URÁŽÍ ONI.Jen píšu svůj názor.Jak vidím,zcela zbytečně,Tak si užívejte.

ro (Pá, 8. 12. 2017 - 00:12)

pokud se to líbí...Proč tady tak vehementně lidi urážíš?Také manželku nechávám připouštět kdykoliv pro to získám vhodné samce a nejsou to vždy jen muži.

pro XY (Pá, 8. 12. 2017 - 00:12)

koukal jsem na lesbický...Ty jsi ale debil. Homosexuála nemůžou z někoho vychovat, to je geneticky dané. Ani není prokázáno, že by se to dědilo.
A vůbec k čemu ti bude nějaké dítě, které ani oficiálně nebude tvoje? Akorát zbytečná komplikace.

jistě,proč by t (Čt, 7. 12. 2017 - 22:12)

pokud se to líbí oběma?Můžete si močit do obličeje,kadit do huby,ale ne,to není divné,líbí se to oběma,tak co...doprdele lidi,jste fakt takový hovádka?

Jj (Čt, 7. 12. 2017 - 19:12)

Přesně tak, je to jejich věc, užívají si to, co mají rádi a co jim vyhovuje

jaké (Čt, 7. 12. 2017 - 19:12)

Slyšela jsi o tom někdy? ...Jaké energie a proč do toho taháš morálku, pokud s tím jsou všichni seznámeni zak v tom není problém. Problém by byl kdyby se jednalo o nevěru.

luci (Čt, 7. 12. 2017 - 19:12)

Slyšela jsi o tom někdy? ...Manžel tu potřebu má,přímo ho to fascinuje,zvláště když samec dokončí a on mi prstem a ukazovákem rozvírá branku a dívá se na jeho sperma ve mě cítím jak se mu ty prsty třesou.Je úplně mimo a já mám sex ráda,takže opravdu nevím co komu vadí.

hmm, a co morál (Čt, 7. 12. 2017 - 18:12)

Proč by mělo něco být...Slyšela jsi o tom někdy? je to samozřejmě tvá věc, ovšem někdy ačkoliv to chtějí oba, v pořádku to není... Ale tobě koukám to je vzdálené, jako střed vesmíru...

luci (Čt, 7. 12. 2017 - 18:12)

Úpadek dosáhl takového...Proč by mělo něco být špatně manžel má potřebu dělat mi připouštění a to i jinými samci a já to akceptuji.Odbourává to stereotyp a upevní to manželství.Mám nasazenou antikoncepci,takže oplodnění nehrozí a bezdomky,nebo fety ze sqatu na mne nepřipouští.Vše je pod kontrolou.

jistě, degenera (Čt, 7. 12. 2017 - 12:12)

Pokud dojde k připouštěni...Úpadek dosáhl takového vrcholu, že už ani lidé neví že je něco špatně...

Steve (Čt, 7. 12. 2017 - 00:12)

Však říkám že je to jen na tý ženský jak si to představuje jako co ... Akt neslouží jen k milostnému stavu. Slouží i k hrátkám, a plození dětí .... Nevím, pár minut a s tím všichni nadělaj .... připadá mi to zbytečná hysterie. Místo toho hledat nějaké stříkačky a jiné blbosti které nemusejí zabrat ... no nevím.

luci (St, 6. 12. 2017 - 23:12)

tak strčit ho tam jiný...Pokud dojde k připouštěni po dohodě všech zúčastněných tak to nevěra není.Mne manžel nechává připouštět i více muži při jedné aktivitě.Není to za účelem oplodnění,ale jeho vzrušení a uspokojení.Má potřebu vidět jak na mě ti muži vykonávají soulož a pouštějí do mne jejich sperma.Nikdo to nepovažujeme za nevěru,je to na dohodě.

XY (St, 6. 12. 2017 - 18:12)

Tak jí musíš přesvědčit...tak strčit ho tam jiný ženský asi nevěra je, když ne tohle, pak už nevím co jinýho. Mně nejde o to si někam zasunout, tohle nepotřebuju, to jaksi mám. Chci čistě jen zplodit dítě.

Jinak souhlas, u lesbickýho páru bych to nechtěl, to jsem psal. Lesby jsou jistě normální, jak tu někdo píše, ale já chci, aby moje dítě vyrůstalo buď v klasické rodině, nebo se samotnou matkou, ne mít "matky" dvě nebo jak to vedou.

Lesby o tom píšou, jelikož ony to různě řeší, jiný vztah k nim nemám. Jiná žena, co chce dítě, tak se s někým pěkným jednorázově vyspí a nezakládá na to internetovou poradnu a inzerci. Ono není moc chytrý s někým spát, koho vůbec neznám, nemoc se snadno chytí, vidět je jen něco. U někoho známýho, kde navzájem se ví, že žijí oba spořádaně, tj. ona nikoho neměla a on je věrný manželce, tam to jde. Jenže se to neví bezpečně, dost mužů nebo i žen zahýbá, pokud mu zahýbá žena, může být nakažený od ní, i když žije spořádaně. Žena, co žije sama, tak může tvrdit, že chlapa neměla tři roky, ale kdo ví, jestli občas nemá s někým jednorázový sex. Čistě spermatem je možnost nákazy pro ženu daleko menší, u muže nehrozí nic, pokud se vystříká do injekční stříkačky a nemá potřebu ho zasunou té ženě do vaginy. Přitom je spousta osmělých žen, prostě jsou náročnější, nechtějí kdekoho a je jim třeba 39 a narychlo někoho shání, kdo by jim udělal miminko. S tím, že partnera seženou časem, nebo ne. Což je docela rozumné řešení, nejdřív dítě bez vztahu s jeho otcem, pak si sehnat pořádnýho mužskýho.

Jinak zas ty lesby jsou dosti vybíravý, takže oni by ani o někoho, komu táhne na 50 nestály, chtěly by mladýho, vysokýho, s vš, modrýma očima, atletickou postavou atd.

Steve (St, 6. 12. 2017 - 17:12)

mě je jedno co uznává nějaký pochybný zákon ... píšu zde já svůj názor který měnit celý život nehodlám. Jinak ten zákon vůbec neřeší co ten otec je ... zda odstavená jednotka, nebo nějakej nepotřebnej odpad nebo co. Anonymní oplodňovačky dělají v lékařském prostředí, taky se mi moc tohleto nelíbí :-( měli by to zrušit pro všechny mimo manželské páry.

Reklama

Přidat komentář