Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Anonym (Út, 26. 9. 2023 - 14:09)

Hyenismus, úplné dno a mimořádný hnus. Schillerová se s pětikoalicí pohádala o Martínkovi.... Milá maminko, to by jste musela být Chazarka, to by se ty potřebné peníze určitě v pojišťovne našly!

Anonym (Út, 26. 9. 2023 - 12:09)

O ruských válečných zločinech páchaných na Ukrajině existují nepřetržité důkazy....To budou asi stejné důkazy, jako v případě letadla MH 17, že? Viděl jsem video jak Ukrajinští vojáci vytáhli ze sanitky svázané Ruské vojáky, střelili je do nohou a nechali je na zemi vykrvácet. A ještě při tom vtipkovali !

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 20:09)

Očekáváme další pandemii. Covid byl oproti ní procházkou růžovým sadem, varuje expertka.... Potřebujete udávit vakcíny? Proč Prymula doporučeje vakcíny na bázi protejnu, když byly tyto vakcíny (Astra Zeneka a Moderna) zakázané ???

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 20:09)

Kupuji jen Polské máslo! Polský tvrdý sýr je špatný ! Když ho necháte dlouho v ledici, tak začne smrdět, jako zdechlina! Český tvrdý sýr začne na povrch plesnivět, ale nesmrdí !!! Z čeho ho ti Poláci vyrábí?

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 20:09)

Jak se v Polsku podvádí s potravinami.... Nepotřebujeme 3 sv. válku, ani Covid, výrobci potravin nás klidně za pár dolarů zničí. P.S. Všechny !

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 20:09)

Nějak se mi ztrácí mé příspěvky. Že by nějaká AI chybička? 

Anonym (St, 27. 9. 2023 - 21:09)

No a? Jsi anonym.

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 19:09)

Ruské školy připravují děti na válku. Učí je střílet a přepisují učebnice....No a co, Západ se od roku 1242 snaží dobít Rusko ! Poslední - II sv.válka, kterou Západ zinscenoval nasazením Bílého koně - Hitlera a Německa, které během války podporoval, hlavně z USA finančně dopadla pro západ špatně. Současná válka je opět stejná, jako ta II, jen je tam jiný Hitler a jiné Německo a Západ ho opět podporuje !

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 19:09)

Americké tanky Abrams už jsou na Ukrajině, oznámil Zelenskyj....Válka mezi USA a Ruskem se dostává do vyšších obrátek!

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 17:09)

Konec vládního stropu přinese pro vybrané domácnosti a firmy cenový šok.... A já jsem si pořád říkal, proč taková, až zuřivá reklama na Tepelná čerpadla? Cena elektřiny půjde bez pochyb nahoru, přece si někdo nemyslí, že tyhle hyeny budou brát ohled na lidi? 

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 17:09)

K nám ne, přes nás ano. Polsko připravilo tranzitní koridory pro ukrajinské obilí, samo ho nechce.... Doufám, že pokud se u nás bude zpracovávat Ukrajinská pšenice a nebo se s ní bude krmit, tak to bude řádně označeno na výrobcích z této mouky a granulí !

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 17:09)

Heger: Se spojováním proti Ficovi nám radili i Fiala s Jurečkou. Rozhodlo ale ego lídrů.... Takhle to přece udělali i u nás, což je vlastně spiknutí proti Českému národu !

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 16:09)

Týdenní horoskop: Panny by měly více naslouchat, na Kozorohy čekají výzvy.... A komu? Tej moji sociopatce?

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 16:09)
  • Sdílet

 

AdChoices

 

EuroZpravy.cz

Sledovat

V ICC se rodí plán na další obvinění Putina. Z hladomoru udělal na Ukrajině válečnou zbraň.... Kdyby si Ukrajinci nenechali Amíkama nastolit v zemi nacizmus a dosadit Hitlera II, včetně nesplnění Minských dohod I a II a nevraždili na radu Amíků Rusy na Dombase, žádná válka by nebyla ! Tu válku chtějí hlavně Amíci !

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 16:09)

Kampaň Fialy a spol. za miliony? Vláda má optimismus šířit, ne si ho zaplatit, míní Schmarcz.... Tahle cizácká fialová pakáž má za úkol zničit Český národ !

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 14:09)

Ukrajinští uprchlíci v Česku čelí agresi, setkala se s ní více než polovina, píše ukrajinský tisk.... A při tom Češi jsou celosvětově považováni za nejméně xenofobní národ. Čím to teda asi je ?

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 14:09)
  •  
  •  
  •  

AKTUÁLNĚ!: Kontrarozvědka odhalila ruského agenta, který v Česku šířil propagandu

 

Hlidacipes.org

Sledovat

Kdo je fašista, o tom rozhodujeme my, hlásá Kreml. Vyhovuje mu i idea placaté Země.... Definice fašizmu : Vláda jedné strany, vláda jedné skupiny, vláda jednoho etnika !

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 14:09)
  •  
  •  
  •  

AKTUÁLNĚ!: Kontrarozvědka odhalila ruského agenta, který v Česku šířil propagandu

 

CNN Prima NEWS

Sleduji

Rakušan používal šifrovaný telefon. Mafiána to ze mě nedělá, brání se ministr vnitra.... A už zjišťuje BIS kam volal?

Default User Image
Chazarka (Po, 25. 9. 2023 - 13:09)

Nefláká se tady někde můj Pepa? 

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 13:09)

Rusko většinu své ropy vyváží bez cenového stropu.....Z toho článku jasně vyplývá, jací idioti jsou v G7!

Reklama

Přidat komentář