Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

a vo co de? (Ne, 13. 1. 2019 - 20:01)

Ptáků máš plnej internet

Jirka (Ne, 13. 1. 2019 - 20:01)

Ale nemusim videt jejiho novyho nabijece.

haha (Ne, 13. 1. 2019 - 21:01)

Nech toho, ty jsi zažil tolik jejích pícháků, že jeden navíc tě nezabije

Miluna (Ne, 13. 1. 2019 - 21:01)

No ale fakt je nejspíš větší než ty.Já bych ti to nepsala ale jak sis přál aby měl 11cm tak sem to musela napsat že se stal pravej opak.

Jirka (Ne, 13. 1. 2019 - 19:01)

Tak to jsi se doslova Miluno z doktora posrala! A nech si ty kecy o tom jak je větší!! Kdo ví jestli!!

Miluna (Ne, 13. 1. 2019 - 16:01)

No právě táta to taky někde chytal.A fakt jo,zpěváci z toho black takhle umřeli? Ten zpěvák z black je hezkej takovej jemnej a když sem si to řekla tak se mi chtělo brečet jak mi to přišlo líto.A Falco taky dobrý! Pamatuju si že jako první sem si u Falca zamilovala Rock me Amadeus.Alešku tobě se líbí opravdu samé hity to co mě.A za to co se hraje teď mě nebere,to spíš vypínam.Jo takhle sis to rozdělil,to já mívam sex tak 2-3 týdně,aspoň takhle to bylo s Jirkou,no ostatní dny občas sama se sebou:-) Nemívam nic tak jeden až dva dny v týdnu,to si dávam oddech.Ale na tebe nemam jestli pořád děláš sám sobě hodněkrát denně.

-Aleš- (Ne, 13. 1. 2019 - 17:01)

Mně právě lezla na nervy holka tím co si pořád dokola pouštěla. Třeba na tohle jsem už alergickej: https://www.youtube.com/watch?v=-f0ZlnsppL0 .Ten zpěvák si říkal Black, tak ten se zabil v autě a Falco taky. Mě právě baví orál že nemusím nic dělat, někdy si u toho i zapálím :-) Ale tu holku je někdy těžký najít, kolikrát musím do nejakýho feťáckýho doupěte jestli o ní neví. Oni mě už znají. To je vždycky: brácho chybí mi 50 korun nebo můžu si u tebe v autě dát :-)

Miluna (Ne, 13. 1. 2019 - 17:01)

Jo tak oba zpěváci se zabili v autě! Tak to je v prdeli.Kolik toho ještě pěknýho mohli nazpívat.Tak sem na odkaz koukla a to je fakt hudba o ničem.Asi tak,tohle poslouchat dokola věřim že nádech deprese by se mohla objevit.A takovou hudbu tady poslouchaji parchantíci venku na repráku:-) No a na co se ta holka drží vlastně mezi feťákama? Od nich to pak začla brát taky.Jak si psal že vydělává víc než ty tak se na ně měla vysrat a jít bydlet do garsonky a žít si jen sexem když jí to vyhovuje a je schopná si tak vydělat a vysrat se na feťáky a drogy.

-Aleš- (Ne, 13. 1. 2019 - 17:01)

Já jsem myslel tu druhou feťačku, s tou chodím na orál a ta je mezi feťákama. S tou holkou co u mě bydlela si buď zavoláme nebo napíšeme na FB. Ta teď myslím má nějaký bydlení, ale už se jí moc neptám. Já jsem jí říkal že si má peníze odkládat, ale ona to všechno utratí. S feťákem není žádná rozumná řeč. Je to škoda, já jsem jí chtěl pomoct, ale stejně jsem ji doma neudržel a kolikrát zmizela na několik dní a ani jsem nevěděl kde je.

Miluna (Ne, 13. 1. 2019 - 18:01)

To je přesný chování těch cikánů co sem znala.Vždycky zmizeli a pak se objevili až po jakej době a kolikrát mi psali jen z budky nebo sms že uživatel žádá o dobití kreditu.Já sem si to vtáhla na tu tvojí protože jak si psal že taky přespávala párkrát mezi feťákama.No jestli to utrácí hlavně jen za drogy tak vidíš jejich sebedestrukci na živo.Víš mě teď žere svědomí proč sem ho nemohla Deniska poznat dřív.Možná bych neměla teď tohle co mam:'( je mi to tak líto.Už strašně se ho potřebuju chytit a čekam až přijede.Děti už mam doma.Zdena je hodná ale Ríšan se chová hrozně puberťácky.Sem si vzpoměla jak se myslim Lalle nebo Pils zastesklo nedávno po puberťákovi:-)

-Aleš- (Ne, 13. 1. 2019 - 16:01)

Mimochodem, oba zpěváci zahynuli při autonehodě.

-Aleš- (Ne, 13. 1. 2019 - 16:01)

Tak to jsem rád že se ti to líbilo. A ta hudba je taky skvělá. Máme podobnej vkus a podobný zážitky. Viz ulomený zuby nebo střevní potíže :-) https://www.youtube.com/watch?v=mAXkgSNWPq8

Miluna (Ne, 13. 1. 2019 - 16:01)

Jé díky,to je ta krásná písnička to neni Alešku možný,teď tam hrála na konci seriálu a já si říkala že u ní nevim jak se jmenuje ale přopomíná mi strašně když sem byla dítě a běhala sem po poli.Mam to nějak spojený a s mim dědou a ty si mi jí zrovna poslal jak kdybys věděl že sem jí chtěla:-O Alešku posílam ti obejmutí.Dostal si mi.

-Aleš- (Ne, 13. 1. 2019 - 16:01)

Super, taky jsi mě skoro dojala :-) Já tu písničku znám od dětství, protože jsme za totáče u babičky chytali na televizi rakouský vysílání a tam to pouštěli často. Stejně jako tuhle písničku: https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

Miluna (Ne, 13. 1. 2019 - 15:01)

Už Alešku Denisek odjel.On jel ještě k sobě a že si vezme věci a přijede zase sem večer a zítra odpol prý pojedem rovnou spolu do práce.Ale teď ti píšu že sem si pustila ten seriál jak se ti líbí a líbí se mi taky;-) tak díky aspoň si mam co pustit.Líbí se mi taky jak do toho dávaji starý dobrý hity a děj se mi taky líbí.My máme Alešku ve spousty věcech stejnej vkus.

Miluna (Ne, 13. 1. 2019 - 12:01)

Já právě nevim co moc myslíte tu mánii jak ve mě poznáte nějakou mánii? Kdyby něco tak já mu to řeknu.Řekl mi ať mu říkam cokoliv že ve vztahu to tak musí být.Tak já nevim jestli se mam uvolnit a fakt mluvit jak mi napadne.Jinak díky napsali jste mi to hezky a se směju Alešku,tak vidíš co jsme zjistili:-) a jinak si představ jakou mam smůlu zase.Jak Pils napsala že po dnešní noci už to neni bez sexu tak mohla mít pravdu ale zase sem měla smůlu!!! Taková trapnost:'( On byl ke mě přitulenej krásně a hladil mě a pusinkoval a už se chystal na mě pomalu jít a mě chytla sračka:'((( prostě sem párkrát musela letět takže nic z toho nebylo a ještě sem se v posteli trapností rozbrečela a on mi uklidňoval ať si z toho nic nedělam a pak teda usnul.A jinak už vim že je dole krásnej a pořádnej.Já nevim jestli spíš Jirku ještě nepředběhl,je nějakej velkej:-O já nevim jestli sem se neposrala i trochu nadšenim,jestli to nějak nemohlo trochu vyvolat? Ale zase před spanim sem jedla i pila.Ale ta bouřka v břiše byla fakt načasovaná:-((

-Aleš- (Ne, 13. 1. 2019 - 13:01)

Milunko z toho si nic nedělej. Mohlo to na tebe přijít třeba z nervozity. Mě to před chvílí taky chytlo když jsem šel od mámy. Co ti mám povídat, trenky jsou už v pračce :-) On je navíc lékař a když chápe tvoji nemoc, tak pro něho není problém pochopit i srajdu. Vypadá to že má onu pověstnou velkou ruskou duši. Hlavně drž na uzdě svoji žárlivost, víš že jsi s tím měla problémy. Jako zaměstnankyni nemocnice by ti určitě neprošlo kdyby sis šla vyřizovat účty s nějakou pacientkou, která se na Denise usměje.

Miluna (Ne, 13. 1. 2019 - 13:01)

Alešku to neni možný tak my dva se spolu ještě nastejně poserem?:-))) a ty už si teda ani nedoběhl.To já jo ale asi 4x za sebou sem musela,takže proto nic nebylo.Je to možný že i z nervozity.No to žárlení je muj problem.Když sem mohla žárlit i na obyčejný tak teď to bude ještě horší ale já si to dam do hlavy co si mi napsal a budu se snažit ovládat.Zítra spolu máme mít odpolední službu,tak se nám ta společná služba povedla ale je to asi jen na dva dny.On je pořád u mě,teď sedí za jeho notebookem a něco tam psal,tak sem mu tam nenápadně koukla a on brouček tam měl snímek nějakýho rentgenu,takže si tam dělá něco pracovního.

-Aleš- (Ne, 13. 1. 2019 - 13:01)

Teď se dívám na novej seriál Most! Vypadá to hodně dodře, taky tam vystupují cigáni, tak je to pro mě atraktivní. To víš, já nejsem jako ty, můj úděl jsou problematický cigánky. Já jsem šel od mámy a v půli cesty domů mě to chytlo. Ale byl jsem v klidu, protože je po cestě park. Jenomže jak na sviňu se tam motali pejskaři. Celou dobu je park liduprázdnej a když se potřebuju vysr.t, tak se vyrojí zástup lidí. Jak jsem se blížil k domu, tak potřeba byla stále naléhavější a na hajzlu jsem stáhl trenky o půl sekundy později než bylo třeba. Teď už jsem vykoupanej a pračka jede na plný pecky. Tys čekala že si s někým bude psát, ne? A on si prohlížel rentgen :-)

Miluna (Ne, 13. 1. 2019 - 14:01)

A co bys Alešku dělal ty být na mém místě kdyby ti do cesty vstoupila taková pěkná doktorka a chtěla by tě a byla původem jako on.Chtěl bys jí a přestaly by tě cikánky zajímat? Tovíš pro mě klesl k cikánum zájem na nulu,to se mi asi nedivíš viď? kouknu ale na inrernet co to je za seriál.No a teda to bylo těsně jak ti to ujelo před záchodem.Ono když se to dere ven to je hrozný co:-) mě bolel chvíli i žaludek a já si vzpoměla s hrůzou jak sem měla v létě ten zánět tak sem mu to i říkala.Jo a máš pravdu,já když slyšim zvuk ťukání do kláves tak bystřim,takovej ten pocit jestli někomu nepíše a on tam chudák snímek.Ale víš jak,pořád je strach.Když si uvědomim kdyby poznal jinou která by se mu taky tak líbila a byla zdravá tak co by dělal:-( a těch ženskejch všude tam kolem trochu je mi z tý představy na nic ale lepší na to nemyslet viď.Teď telefonuje kvůli nějakýmu pacientovi,takže vlastně i při volnu řeší něco ty jo.

Reklama

Přidat komentář