Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 13. 1. 2019 - 13:01)

Alešku to neni možný tak my dva se spolu ještě nastejně poserem?:-))) a ty už si teda ani nedoběhl.To já jo ale asi 4x za sebou sem musela,takže proto nic nebylo.Je to možný že i z nervozity.No to žárlení je muj problem.Když sem mohla žárlit i na obyčejný tak teď to bude ještě horší ale já si to dam do hlavy co si mi napsal a budu se snažit ovládat.Zítra spolu máme mít odpolední službu,tak se nám ta společná služba povedla ale je to asi jen na dva dny.On je pořád u mě,teď sedí za jeho notebookem a něco tam psal,tak sem mu tam nenápadně koukla a on brouček tam měl snímek nějakýho rentgenu,takže si tam dělá něco pracovního.

-Aleš- (Ne, 13. 1. 2019 - 13:01)

Teď se dívám na novej seriál Most! Vypadá to hodně dodře, taky tam vystupují cigáni, tak je to pro mě atraktivní. To víš, já nejsem jako ty, můj úděl jsou problematický cigánky. Já jsem šel od mámy a v půli cesty domů mě to chytlo. Ale byl jsem v klidu, protože je po cestě park. Jenomže jak na sviňu se tam motali pejskaři. Celou dobu je park liduprázdnej a když se potřebuju vysr.t, tak se vyrojí zástup lidí. Jak jsem se blížil k domu, tak potřeba byla stále naléhavější a na hajzlu jsem stáhl trenky o půl sekundy později než bylo třeba. Teď už jsem vykoupanej a pračka jede na plný pecky. Tys čekala že si s někým bude psát, ne? A on si prohlížel rentgen :-)

Miluna (Ne, 13. 1. 2019 - 14:01)

A co bys Alešku dělal ty být na mém místě kdyby ti do cesty vstoupila taková pěkná doktorka a chtěla by tě a byla původem jako on.Chtěl bys jí a přestaly by tě cikánky zajímat? Tovíš pro mě klesl k cikánum zájem na nulu,to se mi asi nedivíš viď? kouknu ale na inrernet co to je za seriál.No a teda to bylo těsně jak ti to ujelo před záchodem.Ono když se to dere ven to je hrozný co:-) mě bolel chvíli i žaludek a já si vzpoměla s hrůzou jak sem měla v létě ten zánět tak sem mu to i říkala.Jo a máš pravdu,já když slyšim zvuk ťukání do kláves tak bystřim,takovej ten pocit jestli někomu nepíše a on tam chudák snímek.Ale víš jak,pořád je strach.Když si uvědomim kdyby poznal jinou která by se mu taky tak líbila a byla zdravá tak co by dělal:-( a těch ženskejch všude tam kolem trochu je mi z tý představy na nic ale lepší na to nemyslet viď.Teď telefonuje kvůli nějakýmu pacientovi,takže vlastně i při volnu řeší něco ty jo.

-Aleš- (Ne, 13. 1. 2019 - 15:01)

Milunko, to by se nestalo, takže o tom nepřemýšlím. Cigánky to je moje jistota, i když poněkud riziková. Povolání lékaře je celoživotní vzdělávání, takže je normální že doma pořád něco studuje nebo se zajímá co se děje v nemocnici. Pokud si tě vybral i když děláš sanitářku a máš hiv, tak bych se nebál že by se chtěl zajímat o jiný ženský. On dělá náročnou práci a potřebuje vedle sebe pohodovou ženskou. Takže pokud si ho chceš udržet, tak bych ti radil aby ses k němu chovala třeba jako k oblíbenýmu sourozenci. Vyjma sexu samozřejmě :-)

Miluna (Ne, 13. 1. 2019 - 16:01)

Jo to si napsal hezky.A je to fakt jak píšeš,on se vlastně zajímá co se tam děje dál,hlavně o pacientech který má na starost.Je to rozdíl co mezi náma já dokončim službu a už je to jen na mě jestli na to budu myslet i doma nebo ne ale on to má jinak.A co cikánky,nebudeš mít sraz zase s nějakou? Mě za chvíli přijdou děti,takže dneska ho taky poznaji.

-Aleš- (Ne, 13. 1. 2019 - 16:01)

Jo, v pondělí bych chtěl orál :-) Já to beru systematicky a mám to naplánovaný takto- pondělí orál, středa orál, pátek šukec. Ale kazí mi to právě ta ženská část svou nespolehlivostí, takže je to většinou úplně jinak :-)

Reumatik (Ne, 13. 1. 2019 - 11:01)

Hledám cikánku, mám reuma a potřebuji o stupeň teplejší píču. Zanechte kontakt, zn. vysoká odměna.

Sany11 (Ne, 13. 1. 2019 - 11:01)

Ja tomu objektivne taky moc sanci nedavam, ledaze by se Miluna konecne zacala lecit se vsim vsudy. Protoze jak jsme to zazili, urcite neco prijde. Jedine, ze i v tomto smeru by nani mel Dr.pozitivni vliv. Uvidime.
Ale treba to Milunu opravdu nastartuje i tady.

Miluno (Ne, 13. 1. 2019 - 08:01)

o5 jeden co tě Miluno chce zachránit a chránit,záleží na tobě,hlavně na tobě jestli zvítězí časem o5 mánie,nebo rozum.Chtěl bych ti věřit,ale nevěřím.Takže povzbuzování nechám jiným.Myslím si,že jiného člověka z tebe neudělá,čas ukáže.

-Aleš- (Ne, 13. 1. 2019 - 07:01)

Tak vidíš Milunko jak jsi měla vydařenej večer. A taky jsi dala ženským návod jak sbalit mladýho hezkýho lékaře. Stačí kašlat na školu :-)

Pils (Ne, 13. 1. 2019 - 07:01)

Sany má pravdu, napsalas to moc hezky Milčo. Asi fakt prožíváš pohádku, tak dej sama na sebe pozor, ať si to nějakým neuváženým žárlením nezkazíš.
Přemýšlím o doktorovi, z jakých poměrů k nám asi přišel. Možná mu něčím připomínáš domov a ženy, které tam znal, proto k tobě hned přilnul.
Nevím, jak se teď žije v Rusku a jsem moc ráda, že to nevím na vlastní kůži, ale doktor je určitě rád, že je tady u nás.
A přesto, že to dobře pokračuje a po dnešní noci už to asi není bez sexu, byla bych na tvém místě opatrná a nezapomínala na ty, co tě měli rádi, konkrétně myslím Jirku. S tím jsi zatím došla nejdál a byla jsi s ním taky šťastná. Tak na něj buď aspoň hodná, staral se o tebe hezky.
Jsem zvědavá, jak budeš pokračovat. Drž se!

Sany11 (Ne, 13. 1. 2019 - 02:01)

Musim rict, zes to napsala hezky, Milu. Mozna ti zivot opravdu dava jeste dalsi sanci. Je hezke, ze zacinas poznavat i to, ze existuje i jiny zivot, nez ktery jsi dosud vedla. Tak to neprosvihni.Je fakt, ze jsi jeste mlada, jeste muzes zazit neco jineho a i byt sama konecne treba oporou aspon pro sve deti. Zacina to byt opravdu jak z cervene knihovny. Ale zivot je pestry.

Miluna (Ne, 13. 1. 2019 - 01:01)

No já žasnu jak už mi znáte líp za tu dobu svěřování než jakýkoliv sousedi.Takhle podrobně mi vlastně nikdo vůbec nezná jak vy tady,jste už jak moje rodina.Na mim profilu je že sem ho založila před pěti lety a pěti měsíci,to je děs jak to utíká! Já už chci žít normálně jako vy,vždyť mam tady z vás příklad.kolikrát jste se mi smáli že takhle byste žít nemohli.Tak teď já mam tak velkou šanci ve svim životě asi největší zatim kdy mam šanci to měnit když si mě našel takovejhle člověk.Večer byl krásnej a já koukam celkem s otevřenou hubou jak se dá uplně jinak a hezky žít.Byli jsme na večeři i s jeho kamarádama jak sem o nich psala.Jen zubař byl sám a Gynekolog měl sebou manželku a všichni 30+,takže jako hustý.Pak jsme šli ještě posedět jinam,tam jsme hráli kulečník a pak i zatančili.No byla sranda i zábava,no skvělý.Jinak nikdy sem netušila jaký vlastně doktoři takhle jsou tak asi takhle i oni umí vtipkovat a zasmát se ale ten humor je takovej jinačí,takovej jakoby něžnější:-) aspoň tyhle co teď můžu posoudit.Sem zvyklá z minulosti na něco co sem začla nesnášet,na ožralý hulvátský idioty,který sem dřív měla kolem sebe pořád všude kolem sebe ať sem vlezla kamkoliv všude sem měla tak rozdílný lidi než jaký jsou tyhle.Člověk otupí a myslí si že tamto je realita že to prostě tak je ale neni!! Neexistuje jen to špatný-zadluženci,ožralové,vyhulenci,problemisté,rváči,agrese,špína,drogy.Tohle je tak rozdílný že prostě sem z toho hotová.On se ke mě chová krásně,dokonce ve mě poznal že mluvim míň schválně ale řekl mi že to nesmim dělat že ať říkam cokoliv že on to tak nebere že nekouká na vzdělání že mam být přirozená.Že kdyby chtěl tak si bude hledat nějakou s VŠ ale to prý on právě nechce že má špatný zkušenosti a že dva stejný to neni pro něj.že sem mu padla do oka na první pohled že prý sem přesnej jeho typ a jak sem si tak tlačila vozejk na oddělení tak že jak mi viděl že sem se mu tak zalíbila a pak prý na mě pořád myslel.A že prý něco ze mě vyzařuje co ho dráždí a když věděl co mam za problem tak říkal že má strašnou chuť mi pomáhat a ujmout se mi.Že v jeho životě zažil plno škaredých věcí že nekouká povrchně na člověka ale že ho musí dotyčná zasáhnout a vzbuzovat v něm ochranitelství a u mě prý tohle všechno cítí naplno.No napsala sem to jeho slovama co mi říkal a teď co si říkam já? No že je to pro mě poklad,jak když něco vyhrajete.Snad se nezbláznim tim nadšenim z něho.Je pro mě jako vzácnej poklad.Mam pocit jako když mam v rukou něco drahýho vzácnýho a vy se bojíte to jen uchopit natož to držet aby se to nerozbilo na tisíce kousků a neztratili jste to.Já nevim jestli to chápete.Nemam pomyšlení na žádný hromaďáky,je pro mě jen ON.Teď jedeme v autě zpátky z Prahy ke mě do Písku.

a co by jí moh… (So, 12. 1. 2019 - 23:01)

Pokud se na ní budou chtít vystřídat všichni tři, tak miluna bude radostně souhlasit

o (So, 12. 1. 2019 - 23:01)

tom žádná, to už bude mít skoro ten harém, o kterým tu pořád blábolila. Jak se v nich chtěla ve všech válet nebo jak to bylo.

tak (So, 12. 1. 2019 - 23:01)

jestli není blbej, tak mu musí být jasný, že na písečku při hraní s dětičkama si Milunka "hifa" neuhnala, tak dobře dělá.

možná (So, 12. 1. 2019 - 22:01)

chce Milunu poznat ze všech stran, doma, ve společnosti....je opatrný. Doktoři se svými partnerkami prezentují a sex můžou mít kdekoli a kdykoli.

Sany11 (So, 12. 1. 2019 - 22:01)

Kdyz o tom tak premyslim, tak trochu zvlastni to je, ze radeji s ni nechce byt sam, kdyz se znaji takovou chvilku. Ale treba to mel naplanovane uz z drivejska, tu navstevu.

Sany11 (So, 12. 1. 2019 - 22:01)

mi to, ze ma mozna doktor taky trochu problemy sam se sebou, tak proto treba Miluna.

myslím si (So, 12. 1. 2019 - 22:01)

že proto zadržuje ještě sex, opakuje, že začínají vztaha chce Milunu více poznat. Uvidíme kdy to rupne. Podle mne brzy zjistí okolnosti.

Reklama

Přidat komentář