Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 13. 1. 2019 - 01:01)

No já žasnu jak už mi znáte líp za tu dobu svěřování než jakýkoliv sousedi.Takhle podrobně mi vlastně nikdo vůbec nezná jak vy tady,jste už jak moje rodina.Na mim profilu je že sem ho založila před pěti lety a pěti měsíci,to je děs jak to utíká! Já už chci žít normálně jako vy,vždyť mam tady z vás příklad.kolikrát jste se mi smáli že takhle byste žít nemohli.Tak teď já mam tak velkou šanci ve svim životě asi největší zatim kdy mam šanci to měnit když si mě našel takovejhle člověk.Večer byl krásnej a já koukam celkem s otevřenou hubou jak se dá uplně jinak a hezky žít.Byli jsme na večeři i s jeho kamarádama jak sem o nich psala.Jen zubař byl sám a Gynekolog měl sebou manželku a všichni 30+,takže jako hustý.Pak jsme šli ještě posedět jinam,tam jsme hráli kulečník a pak i zatančili.No byla sranda i zábava,no skvělý.Jinak nikdy sem netušila jaký vlastně doktoři takhle jsou tak asi takhle i oni umí vtipkovat a zasmát se ale ten humor je takovej jinačí,takovej jakoby něžnější:-) aspoň tyhle co teď můžu posoudit.Sem zvyklá z minulosti na něco co sem začla nesnášet,na ožralý hulvátský idioty,který sem dřív měla kolem sebe pořád všude kolem sebe ať sem vlezla kamkoliv všude sem měla tak rozdílný lidi než jaký jsou tyhle.Člověk otupí a myslí si že tamto je realita že to prostě tak je ale neni!! Neexistuje jen to špatný-zadluženci,ožralové,vyhulenci,problemisté,rváči,agrese,špína,drogy.Tohle je tak rozdílný že prostě sem z toho hotová.On se ke mě chová krásně,dokonce ve mě poznal že mluvim míň schválně ale řekl mi že to nesmim dělat že ať říkam cokoliv že on to tak nebere že nekouká na vzdělání že mam být přirozená.Že kdyby chtěl tak si bude hledat nějakou s VŠ ale to prý on právě nechce že má špatný zkušenosti a že dva stejný to neni pro něj.že sem mu padla do oka na první pohled že prý sem přesnej jeho typ a jak sem si tak tlačila vozejk na oddělení tak že jak mi viděl že sem se mu tak zalíbila a pak prý na mě pořád myslel.A že prý něco ze mě vyzařuje co ho dráždí a když věděl co mam za problem tak říkal že má strašnou chuť mi pomáhat a ujmout se mi.Že v jeho životě zažil plno škaredých věcí že nekouká povrchně na člověka ale že ho musí dotyčná zasáhnout a vzbuzovat v něm ochranitelství a u mě prý tohle všechno cítí naplno.No napsala sem to jeho slovama co mi říkal a teď co si říkam já? No že je to pro mě poklad,jak když něco vyhrajete.Snad se nezbláznim tim nadšenim z něho.Je pro mě jako vzácnej poklad.Mam pocit jako když mam v rukou něco drahýho vzácnýho a vy se bojíte to jen uchopit natož to držet aby se to nerozbilo na tisíce kousků a neztratili jste to.Já nevim jestli to chápete.Nemam pomyšlení na žádný hromaďáky,je pro mě jen ON.Teď jedeme v autě zpátky z Prahy ke mě do Písku.

a co by jí moh… (So, 12. 1. 2019 - 23:01)

Pokud se na ní budou chtít vystřídat všichni tři, tak miluna bude radostně souhlasit

o (So, 12. 1. 2019 - 23:01)

tom žádná, to už bude mít skoro ten harém, o kterým tu pořád blábolila. Jak se v nich chtěla ve všech válet nebo jak to bylo.

tak (So, 12. 1. 2019 - 23:01)

jestli není blbej, tak mu musí být jasný, že na písečku při hraní s dětičkama si Milunka "hifa" neuhnala, tak dobře dělá.

možná (So, 12. 1. 2019 - 22:01)

chce Milunu poznat ze všech stran, doma, ve společnosti....je opatrný. Doktoři se svými partnerkami prezentují a sex můžou mít kdekoli a kdykoli.

Sany11 (So, 12. 1. 2019 - 22:01)

Kdyz o tom tak premyslim, tak trochu zvlastni to je, ze radeji s ni nechce byt sam, kdyz se znaji takovou chvilku. Ale treba to mel naplanovane uz z drivejska, tu navstevu.

Sany11 (So, 12. 1. 2019 - 22:01)

mi to, ze ma mozna doktor taky trochu problemy sam se sebou, tak proto treba Miluna.

myslím si (So, 12. 1. 2019 - 22:01)

že proto zadržuje ještě sex, opakuje, že začínají vztaha chce Milunu více poznat. Uvidíme kdy to rupne. Podle mne brzy zjistí okolnosti.

no (So, 12. 1. 2019 - 22:01)

otázka je, co pro Milunu znamená sex. sice psala, že sex nebyl, ale to mohlo znamenat,že se mu ještě nešťourala v zadku

Mně (So, 12. 1. 2019 - 21:01)

se to stejně nezdá. Přece doktor pozná takhle psychicky narušenou holku? Kolik je mu vlastně let? Fakt divné

. (So, 12. 1. 2019 - 22:01)

32 mu je.Třeba je mu to jedno a chce jí ukázat jak se žije jinak a nebo jí neprokoukl a nebo ho imponuje i tak.A nebo to vnímá jinak jak je cizinec.

Fanda (So, 12. 1. 2019 - 22:01)

To je doktor mladší než já i Jirka.

? (So, 12. 1. 2019 - 21:01)

Jestli Milunu veme do společnosti lékařů, poznají určitě, že něco není v pořádku. Stačí pár vět. A zamilovanej se dostane do trapasu.

Návštěvník (So, 12. 1. 2019 - 21:01)

Škoda,že to tady neslyšíme jak to tam probíhá.Po tvém příspěvku mám takovou zvědavost:D

A (So, 12. 1. 2019 - 21:01)

Denisek zdrhne radši zpátky do Ruska. :-D

Myslí (So, 12. 1. 2019 - 21:01)

někdo,že by se mohla změnit?

pozorující (So, 12. 1. 2019 - 21:01)

Jako rozuměji píše poslední dobou.Ale jestli ona se nekrotí už i trochu tady haha

ta (So, 12. 1. 2019 - 21:01)

mánie na ní vleze po sexu, tam se krotit nedovede.

jen (So, 12. 1. 2019 - 19:01)

aby Miluna nezažila to, co ani její fantazie nevymyslela. Trochu mám obavy z její naivity, ale můžu se mýlit

Fanda (So, 12. 1. 2019 - 22:01)

A co by jí doktoři měli udělat?

Reklama

Přidat komentář