Reklama

Mandela effect - změněná realita

Autor diskuse
Bosta

Myslím, že většina z vás o Mandela effectu nikdy neslyšela. Ani já jsem o něm dlouho neměl ponětí.

Až donedávna..

Po té, co jsem s ním byl konfrontován, jsem byl několik dní v opravdovém šoku. Popravdě musím přiznat, že je to to nejděsivejší, co mě v životě potkalo.

Podle Wikipedia je Mandela effect pouhé klamání mysli. Kéž bych tomu mohl věřit... Bohužel nemůžu, protože to co si pamatuji, si pamatuji se 100%ní jistotou.

Jde o vraždu JFK. Konkrétně o krátký, autentický filmový záznam jeho vraždy v Dallasu. Tento film jsem viděl v roce 2015, sledoval jsem ho snad stokrát. Zajímal jsem se v té době o konspirační teorii, kde měl být vrahem přímo řidič auta, které vezlo JFK. Přesně si pamatuji, kolik lidí v autě sedělo i to, že film byl černobílý.

Když mi byl, před měsícem, poslán odkaz, který se týkal Mandela effect, byl jsem po krátké době v šoku.

Video, které si pamatuji a opravdu nic mě nepřesvědčí že bych se mohl mýlit, bylo naprosto jiné. 
To, že bylo nyní natočeno na barevný film a snímáno z jiného úhlu, by bylo vlastně to nejmenší... Z čeho jsem však byl v naprostém šoku byl fakt, že na tomto videu jsou další dva lidé v autě s JFK , kteří tam dřív nebyli.

Naštěstí, co jsem se díval na zahraniční weby, si to stejně pamatuje opravdu hodně lidí. Ptal jsem se pamětníků a různých lidí v ČR a většina si pamatuje realitu stejně jako já.

Kolik lidí si v autě s JFK pamatujete vy? 

Nevím, co Mandela effect způsobilo, ale změněno bylo mnohem více věcí než tato. Opravdu doporučuji se na tento fenomén podívat a věnovat mu trochu času... 

Budu rád za vaše komentáře. Díky, Bosta

Bosta (Ne, 13. 1. 2019 - 16:01)

Přesně tak. Teď už to nedává vůbec žádný smysl. Bohužel (nebo spíš bohudík) ME paradoxů je spousta. Nezbývá než tento fenomén dostat do povědomí co nejvíc lidí.

Ronaldo (Ne, 13. 1. 2019 - 16:01)

No jo, ale co s tím? Co z toho plyne? Co se s tím dá dělat? Nic moc mne nenapadá.

mandelák (Ne, 13. 1. 2019 - 17:01)

Co se s tím dá dělat? ... musíme mít oči otevřené a sledovat souvislosti a ignorovat mainstreamové vysvětlení tohoto jevu a dalších jevů. Zažil jsem za posledních několik měsíců něco jako časové paradoxy,ale nebudu to tady rozvádět. Jsem přesvědčený,že je to symptom jistých časoprostorových manipulací a nabízí se jako první pokusy v CERNu (evrop.org.pro jaderný výzkum) . Někdy v roce 2012/2013 byla objevena elementární částice Higgsův boson (tzv. "božská částice) právě díky obřímu urychl. částic (Large Hadron Colider) v CERNu,v dalších letech probíhalo mnoho dalších pokusů a testů a to se děje stále. Jako vedl.efekt těchto pokusů (nelze vyloučit ani záměr narušovat soustavně náš časoprostor) může být právě Mandela efekt. Stephen Hawking varoval vědce před těmito testy,protože se domníval,že by to mohlo nejen narušit a deformovat náš časoprostor,ale teoreticky i zničit celý vesmír (vytvářením miniaturních černých děr). Za posledních 6 let proběhlo v CERNu mnoho pokusů,především v roce 2015/2016 a právě tehdy se objevil ("zčistajasna",téměř před očima) Mandela efekt a změny (deformace naší "staré" reality) pokračují dál . Ve velkém měřítku údajně dochází během několika posl. měsíců k textovým změnám v bibli -Nový zákon. Na závěr dávám link jako důkaz,že CERN pokračuje ve "výzkumu" element. částic a vědci tam si tak dál hrají na boha a dál tvrdí,že všechny jejich testy a pokusy jsou naprosto bezpečné ..... https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/cern-oznamil-dalsi-uspech-dokazal-rozpad-higgsova-bosonu/r~e1b79f30aafc11e8acf3ac1f6b220ee8/

sardanapal* (Po, 14. 1. 2019 - 16:01)

Jako sci-fi dobrý ... Něco na to téma naškrábej a seš v balíku ...

Bosta (Ne, 13. 1. 2019 - 16:01)

Dost možná s tím nemůžeme udělat nic. Jestli se to stalo kvůli CERNu (lhc) a opravdu došlo ke splynutí různých realit, nebo je to cosi jako chyba v,, Matrixu,, či zcela něco jiného, tak my technologie na nápravu nemáme . Ale opravdu mám moc silný pocit, že to co můžeme, ale hlavně musíme dělat, je informovat veřejnost. I když budeme u spousty lidí za blázny. Prostě věřím v cosi jako kolektivní vědomí. Mě to trvalo několik týdnů, než jsem začal zase normálně fungovat, ale stejně už jsem teď jiný než jsem býval. I ty to časem akceptuješ, budeš hledat odpovědi a taky tě to změní. Troufnu si říct že k lepšímu. Věřím, že všechno co se děje má nějaký důvod.

Iva (Ne, 13. 1. 2019 - 11:01)

Vadí mi že do českého jazyka přidávají anglická slova - názvy.

Bosta (So, 12. 1. 2019 - 20:01)

Pro ty, kteří chtějí vidět a vědět víc https://www.google.com/search?q=best+residual+mandela+effect&num=30&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=2ahUKEwjQw7q49-jfAhX3QxUIHYKQDxEQ_AUoAnoECCAQAg&biw=962&bih=601

mandelák (So, 12. 1. 2019 - 20:01)

roztomilé že? ------------ https://www.sheknows.com/baby-names/name/johnnie/

Ronaldo (Ne, 13. 1. 2019 - 11:01)

Tak tohle je prostě opravdu mazec. Kdybych všechno ostatní vysvětlil nějakou pomýleností paměti, tak toto? Přece nikdy nešlo o ženské pití, vždy to byl Honza Chodec. Kde se teď vzalo to Johnnie Walker??? Ten současný název nedává žádný smysl. A že to takto bylo odjakživa, to přece musí všichni starší lidé vyvrátit.

Bosta (Ne, 13. 1. 2019 - 12:01)

cituji - - - - - - Jeden mladý muž a majitel hokynářství v Kilmarnocku se
s tím nechtěl spokojit. Jmenoval se John Walker. Šlo mu
o to, aby si jeho zákazníci mohli stále pochutnávat na stejné kvalitě a chuti.

Začal proto whisky míchat, až se mu povedla jedna, s níž byl tak spokojen, že ji pojmenoval po sobě - - - - - - - - - zdroj : https://www.johnniewalker.com/cs-cz/o-whisky/historie-whisky/ - - - - - - - - tak tomu říkám tedy dobrý Mandela effect paradox...

Ronaldo (Ne, 13. 1. 2019 - 12:01)

No čím dál víc to současné jméno nedává smysl. Já se zase dočetl toto http://time.com/5175613/johnnie-walker-jane-walker/ - V roce 2018 uvedli whisky s ženským logem Jane Walker , přitom Johnnie je též ženské jméno.

hruvínek (Ne, 13. 1. 2019 - 18:01)

hele tys vlastně objevil možná poslední správně napsaný originální logo Johnnyho Walkera !!!

Bosta (Ne, 13. 1. 2019 - 13:01)

Tak to už je psycho. Všimni si, jak pod obrázkem je jméno napsáno ještě postaru správně. Pak už jen všude Johnnie a jak říkáš, je to jméno pro mimino ženského pohlaví. Tudíž je tento článek ještě víc paradoxem než ten můj. Dobrý objev! Je zvláštní jak u některých věcí ME proběhl tak zvláštně napůl. Neuvěřitelné.

Ronaldo (Ne, 13. 1. 2019 - 15:01)

Tak toho jsem si nevšiml. Fakt mazec čím dál větší. Přece nemohou jednou použít lnázev tak a podruhé jinak. Je vidět, že i autor článku si pamatuje starou realitu.

Touha (So, 12. 1. 2019 - 19:01)

Přitom se tu už učí na snad na každé škole: Nevěřte všemu, co se píše na internetu. Pravda: nesmysl je 20%: 80%

hruvínek (So, 12. 1. 2019 - 20:01)

a ty nevěř všemu,co uslyšíš na ČT 24---zkus alternativní média,tedy pokud to nemáš od Jakuba Jandy nebo Václava Moravce zakázáno haháááá

Touha (So, 12. 1. 2019 - 19:01)

[–]AndreiMH 2 points 2 days ago
Dominican Republic used to share a border (and island) with Cuba. Now Cuba is its own island and Dominican Republic shares borders with Haiti. Haiti used to be a small coastal country wedged between Colombia and Venezuela.
Also there was a Tsunami devastating Haiti ....

Touha (So, 12. 1. 2019 - 19:01)

Podívej se, D, co jsou ti lidi schopni vyplodit. Možná jim ty mozky fakt někdo manipuluje, aby je nenechal soustředit se na obyčejnou, surovou a krutou realitu:

D (So, 12. 1. 2019 - 20:01)

Ale že dovede být obyčejná, surová a krutá!

Bosta (So, 12. 1. 2019 - 19:01)

Mandela effect : Přibližný počet výsledků: 35 700 000 (0,46 s) Zdroj Google

Reklama

Přidat komentář