Reklama

Líbí se mně kluci v ponožkách a jsem taky kluk

Zdeněk (Po, 28. 1. 2019 - 19:01)

Evžene, taky jako ty nosím bílé ponožky. Ale taky jen občas. Často mám i červené. A někdy modré. Chodím většinou bez pantoflí, i když je v šatně mám. Na chodbě se zašpiní vždycky, i když je u nás celkem čisto. Asi tak tři kluci občas chodí taky v ponožkách. Ale ne tak často. Vidím, že nás je dost.

Mirek (So, 26. 1. 2019 - 10:01)

Snad ještě jednu poznámku. Bílé ponožky se lehce zašpiní, ale copak černé ne? https://danacigi.rajce.idnes.cz/Olympia_2018/#IMG_3098.jpg

niceshape (Pá, 1. 2. 2019 - 18:02)

Mirku, good job! Teď jsi to vystihl...

Mirek (So, 26. 1. 2019 - 10:01)

Dlouho jsem nepsal. Sešli jsme se s Lubošem a užívali si. Tak koukám, co se to tady všechno probírá. Luboš je skvělý kluk. Je sice heterák, ale nechá si ode mě líbit cokoliv. Když jsi Evžene psal o bílých ponožkách, tak Luboš je nosí taky skoro pořád. Dost jsme pokecali, jak to bylo, když jsme chodili do školy, jak jsme oba sledovali chodidla spolužáků. Jsem toho plný. Miluju Luboše a jeho chodidla. Byli jsme spolu celý týden a nemohli jsme se sebe navzájem nabažit.

(Ne, 20. 1. 2019 - 22:01)

sám sem si vědom, že sem ho podpořil v tom. Když sem přistoupil na jeho nátlak a chodil v ponozkach tam kde chtěl. O to víc, když přišel s tim, že si je navzájem změříme a pak to skončilo tak, ze mě přemluvil a vyhonil mu ho a pak stále mluvil otom, jak se mi kroutily prsty u nohou behem toho co mi ho honil. Já to bral jako klukovinu a nebyt toho, ze se zde doctu o tom jak někoho vzrusuji klucici nohy, tak bych se nad tím ani nepozastavil. Protože myslím, že jsme nebyly v tomhle první ani poslední, možná, že v té době v tom viděl něco víc, nebo je to vše jen shoda náhod.

niceshape (Po, 21. 1. 2019 - 02:01)

Tvůj postoj spíš ukazuje na to, že je to vrozené, protože ty zážitky z tebe footfetišistu a homosexuála neudělali. Taky bych to tvrdil, protože já jsem si již od mala všímal chodidla daleko před tím, než jsem si to začal spájet se sexualitou.

To (Po, 21. 1. 2019 - 19:01)

opravdu neudělalo. I jeho sem vždy bral jen jako kámoše. Nikdy jsem se o nohy spolužáků nezajimal. A pokud ano, tak to byly dívčí nožky. Ty mě od jak živa přitahují jelikož sem spíš dolnak ale i pěkná prsa mě nadchnou ale více pěkné nohy. V podstatě jsme to měly skoro podobně jen jeho bavilo sledovat moje nohy, nebo na ně sahat když měl příležitost. A vrchol všeho bylo, že sem ho bos jen v ponozkach (šedých bílé moc nenosim) nechal aby mi ho vyhonil. A ani to nechtěl oplatit, prý se sám udělal když mi to dělal. Já si představoval pěknou spolužacku a on se soustředil prý jen na me a stačilo mu to. Vždy to zůstalo jen mezi námi.

Patra (Po, 21. 1. 2019 - 17:01)

Dneska jsem ve škole nechodil v ponožkách ale v tlustých punčocháčích, měl jsem je pod kalhotama. Je mi 15 let skoro 16. Byly jsme ve třídě 2.

Tomáš (Po, 21. 1. 2019 - 18:01)

A neměli jste pantofle?

niceshape (Ne, 20. 1. 2019 - 09:01)

No a zajíma mne ještě taký to, jestli si vaši spolužáci, anebo učitelé všimli, že očumujete pořád jejich chodidla. Anebo jestli jste si všimli, že vám je někdo očumuje...

Tomáš (Ne, 20. 1. 2019 - 10:01)

Mně se na chodidla kouká někdo každou chvíli, když jsem pořád ve škole bos bez ponožek. Ale u nás je to jediná možnost, když nemáte pantofle. Tak nás bývá víc. Tak koukáme navzájem po sobě a koukají po nás i ti, co zrovna pantofle mají. Mně kouká na chodidla i můj spolusedící, který taky chodí stále bos. A já jemu. A taky si o tom spolu povídáme, kamarádíme spolu. Navštěvujeme se i po škola navzájem u sebe doma. Tam jsme v ponožkách, ale v létě taky bosi. A někdy si navzájem ponožky sundáváme.

niceshape (Ne, 20. 1. 2019 - 16:01)

A to i teď v zimě? To je k neuvěření...

Tomáš (Po, 21. 1. 2019 - 17:01)

V zimě nebo v létě. Platí to pořád. Ale máme ve škole teplo.

niceshape (Ne, 20. 1. 2019 - 16:01)

A to vám jako proč přikazují sundávat ponožky?

Tomáš (Po, 21. 1. 2019 - 17:01)

Ponožky musíme sundat, abychom se nesklouzli třeba, když jdeme po schodech.

Tak (Ne, 20. 1. 2019 - 12:01)

alspon, že to tak máte oba. Jak to čtu zazival sem podobně situace s kámošem a spoluzakem v jedné osobě na zakladce. Ale potrpel si na to jen on, já byl vždy jen na holky. Ale jelikož to byl kámoš a byly jsme oba už téměř v pubertě kývl jsem na dost věcí co bych dnes neudělal. A věřím, že takových kluků je více. A určitě i někdo z vás zažil podobné experimenty s kamarádem, jen tehda mě nenapadlo, že by ho to mohlo nějak víc brát.

niceshape (Ne, 20. 1. 2019 - 18:01)

Ano, vystihl jsi to pěkně. Já neměl takového spolužáka, ale dodnes si neumím vysvětlit, kde mi ty ponožky mizli...ale vzpomínám si, že mi jednou ponožky vracela spolužačka z vyššího ročníku. Dodnes si to neumím vysvětlit...

niceshape (Ne, 20. 1. 2019 - 16:01)

Nikdy jsem nerozuměl, že proč se někteří spolužáci nepřezuovají i když pravidelně pak skončili bosí. Já jsem se snažil těmto situacím předcházet jak to jenom šlo. A když se z času na čas stalo, že jsem skončil bos i já, tak jsem se strašně styděl. Myslel jsem, si, že to mý spolužáci tak neprožívají, tak jsem mi to bylo trapní o hodně víc!

Ano, (Ne, 20. 1. 2019 - 18:01)

taky sem se cítil dost nesvůj, když sem skončil jen jen v ponozkach natož úplně bosi i když třeba bosi v cvickach. Bylo to prostě divné ve škole. Ale naopak jindy to člověku nepřijde ale v kolektivu je to divné. Ale třeba kámoš po mě chtěl, abych se pár krát zul když to nebylo úplně nutné, ale občas sem mu vyhověl. A až teďka časem si říkám, že za tím bylo mnohem víc, než by mě napadlo.

niceshape (Ne, 20. 1. 2019 - 18:01)

Jak to, že v cvičkách? To jaký měl význam?? Tak teď jsem z toho opravdu vedle...

Reklama

Přidat komentář