Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

nono (St, 9. 1. 2019 - 14:01)

Rozdíl mezi tebou a Milunou nebude to, která jste krásnější, ale co si počnete s chlapem. Tys to vzdala, ale Miluna je neustále ve střehu. Umí si s muži povídat, je milounká, slaďounká, neviňounká a když na to přijde probudí v sobě divokou čertici. Ona je mužský sen, přečti si odezvy kňourajících odmrštěnců. a druhou stranu ty její výkyvy by ustál málokdo.

Když si o sobě maslíš, že jsi horší průměr, tak tě tak budou vidět i ostatní. Chceš romantický vztah? Staň se romantičkou. Chceš divoký vztah? Probuď v sobě divošku. Atd. atd. Nauč se podtrnout své přednosti a nedostatky zahalit a uvidíš změny.

ab (St, 9. 1. 2019 - 12:01)

Seď klidně na židli a bud ráda, že na to nemáš žaludek. Ono to není a nebude červená knihovna.

Sany11 (St, 9. 1. 2019 - 12:01)

Prej a bude ti prano. :D Tim, ze tu budes psat zavistive prispevky, se ti urcite lip darit nebude. Pokud to teda neni for od nekoho. Protoze jinak to snad ani neni mozne.

E. (St, 9. 1. 2019 - 12:01)

Proč by to nebylo možné.Já to tady čtu jen občas,obvykle nepíšu.Vždy jsem se tady spíš pobavila a odreagovala ,co taky jinýho,řekla jsem si můj život stojí za h.... ale někdo ho má horší a ejhle i ta Miluna má nakonec víc štěstí než rozumu.

Lalla (St, 9. 1. 2019 - 14:01)

Ne tvůj život nestojí za hovno. Jsi v nejlepším věku a kus aktivního života před sebou. Máš zdravé děti, asi i kde bydlet...jen ti chybí uvažovat o sobě jinak než uvažuješ. I kdyby se ti nechtělo investovat do vizážistky, oblečení, drobných estetických úprav, máš jednu věc zadarmo. Začni se smát, buď milá a nepůsob na lidi tak, že jsi chudák. Pak totiž člověk jako chudák vypadá, i kdyby byl sebekrásnější. Každý máme něco, co nás trápí, nikdo nemá dokonalý život, věř mi. A Miluně nezáviď, opravdu není co

Sany11 (St, 9. 1. 2019 - 13:01)

Miluna urcite v zivote moc stesti nema. Protoze i to, co se stestim muze zdat, muze nekomu jinemu pripadat jiz min stastne, nekomu dokonce jako nestesti. A to, ze vypada, jak vypada a chlapi na ni celkem leti (jelikoz jsou to v podstate jednodussi stvoreni*, prevazne myslici jednim organem), bylo doposud spis jeji zkazou. Uz od mala.
A ty, pokud ti priroda mozna nenadelila , jak pises, by ses mela spis pokusit s tim neco udelat. Rika se nakonec, ze neni osklivych zen. Vzdy se da treba zhubnout, udelat pekny makeup, vlasy...ale i zmenit chovani. Zenu dela pritazlivou i to, co z ni vyzaruje. Kdyz budes zavistiva a zatrpkla, tak se to samozrejme odrazi.
Miluna to holt s chlapy docela umi. Tak si vsichni pockejme, co se stane. Kazdopadne je to zajimave.
* Samozrejme to zdaleka nejsou vsichni, ale najde se jich dost. ;)

Sany11 (St, 9. 1. 2019 - 13:01)

Miluna urcite v zivote moc stesti nema. Protoze i to, co se stestim muze zdat, muze nekomu jinemu pripadat jiz min stastne, nekomu dokonce jako nestesti. A to, ze vypada, jak vypada a chlapi na ni celkem leti (jelikoz jsou to v podstate jednodussi stvoreni*, prevazne myslici jednim organem), bylo doposud spis jeji zkazou. Uz od mala.
A ty, pokud ti priroda mozna nenadelila , jak pises, by ses mela spis pokusit s tim neco udelat. Rika se nakonec, ze neni osklivych zen. Vzdy se da treba zhubnout, udelat pekny makeup, vlasy...ale i zmenit chovani. Zenu dela pritazlivou i to, co z ni vyzaruje. Kdyz budes zavistiva a zatrpkla, tak se to samozrejme odrazi.
Miluna to holt s chlapy docela umi. Tak si vsichni pockejme, co se stane. Kazdopadne je to zajimave.
* Samozrejme to zdaleka nejsou vsichni, ale najde se jich dost. ;)

E. (St, 9. 1. 2019 - 13:01)

No jo,ale to by spíš chtělo novou fasádu obličeje celkově ,to ani makeup nezachránil.Já vylepšení před léty zkoušela a beztak jsem nachytala jen idioty.Blbce který jsou nakonec přítěží a ne rovnným partnerem o kterého se žena může opřít.Teď je mi 45 a už to lepší nebude a do důchodu daleko.Ale nechci si tady stěžovat ,já se jen svěřila kvůli tomu kdyby náhodou tady byla žena podobného údělu jako já.Nechci tady být za závistivou a nepřející, ale přišlo mi to líto.

sany11 (St, 9. 1. 2019 - 14:01)

Moc nevim, co tou novou fasadou obliceje myslis. Jako treba zmensit nos, prifouknout rty, apod?
45 je nahodou dobry vek, deti uz mas urcite odrostlejsi, tak si obcas muzes doprat neco podnikat, atd. Akorat byt opatrna pri vyberu s kym. Ona Miluna mezi nami devcaty taky mela velmi casto "stesti" na typky, kteri ji jen stahovali na to dno. Sama o tom pise. A co bude ted, tak to si pockame, treba to bude jak v te cervene knihovne. No vzdyt by to bylo hezke. Neverim tomu tedy ani za mak, ale docela bych ji to prala.

ale (St, 9. 1. 2019 - 13:01)

podívej, Miluna tu fasádu nějakou má a co chytala a chytá. Počítám i toho doktůrka, musí být pakoš, jestli ví něco o ní a jde. Ještě počkám, jak se zachová, když se mu Miluna vrhne hned kolem krku. Ty méně atraktivní to mají trochu těžší najít partnera, ale chce to jít mezi lidi, psát i na tolik zatracované inzeráty, seznamky. A mít nadhled, nebrat to hopem. Nic ti neujíždí!! A líto ti to doopravdy nemusí být. Jestli hledáš vážnější známost. Rychlovku můžeš mít kdykoli, ale kdokoli na to nemáme povahu, že.

ab (St, 9. 1. 2019 - 12:01)

Štěstí? Snad nezávidíš? Takových frnknutí tady bylo a to co bude následovat není určitě štěstí.

E. (St, 9. 1. 2019 - 13:01)

Připadá mi ten pan doktor možná i do ní zaláskovanej ,tak já nevím.

počkej (St, 9. 1. 2019 - 13:01)

pár dní a uvidíš. I když miluně stačí málo

Miluno (St, 9. 1. 2019 - 11:01)

Tebe nezajímá,jestli má ženu,děti,ty jdeš prostě za jedním.Dnes mu nastavíš?

a (St, 9. 1. 2019 - 11:01)

Milunko, jak se říká to, co jim strkáš do zadku, když si je v předklonu postavíš před sebe?

:-) (St, 9. 1. 2019 - 11:01)

To má být pracovní otázka, nebo z osobního života?:-)

a (St, 9. 1. 2019 - 12:01)

Pouhá nehorázná zvědavost, zda bude stejný postup jako v jiných jejích případech, když má doktůrek nahradit fandu

haha (Út, 8. 1. 2019 - 23:01)

Fasinuje ho tvoje nevinnost, tím chce říct,že jsi úplně blbá hahaha, a chápeš to vůbec, on ví, že máš hifa píše o nevinnosti hahaha

Miluna (St, 9. 1. 2019 - 00:01)

Co má společnýho nevinnost s hifem? Hiv můžeš dostat i po odpanění a nebo někde i po transfúzi krve.Já už se nehodlam pořád podceňovat.Asi nejsem na tom tak špatně když mi chce takovej chlap a taky když sem tenkrát úspěšně dokončila ten kurz tak vlastně proč bych se měla pořád podceňovat.Na základce mi to ty sviňáci dělali a zbytečně kvůli nim sem dopadla špatně!!! Pak sem něco hledala v cikánech a všechno zbytečný.A teď tady takovej Muž s velkym M a tak mam důvod cítit všechno jinak.V práci už sem taky musela spolupracovat s doktorama jen ne zatim bohužel s nim ale ono se to někdy povede.

no (St, 9. 1. 2019 - 08:01)

Miluno, nabídnout doktorovi po dvou dnech psaní tykání, dokážeš jen ty. Tu trojku by snad také dal, co myslíš?

Reklama

Přidat komentář