Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Návštěvník (Po, 14. 1. 2019 - 08:01)

to je téma oblékat se podle počasí , jak jsem na tom se zdravím zda potřebuji více tepla nebo ne. Je třeba 2 stupně nad nulou ale pocitově při větru 20 tak nepůjdu v tričku. Otužilci chodí v kraťasech a koupu se ve Vltavě a jiných řekách.

Jan (Po, 14. 1. 2019 - 01:01)

Ahoj hledám nějakého gay bunďáka z Prahy

Lenkanabal... (St, 9. 1. 2019 - 15:01)

Napadnul čerstvý sníh,tak že náležitě vybavena a oblečená si ho jdu užít. Byli jste dneska někdo na nějakém výšlapu do zimní přírody?

Jiří (Čt, 10. 1. 2019 - 13:01)

Byl jsem dneska na procházce v přírodě oblečen v péřových kalhotách s péřovou bundou, přemýšlel jsem o péřové kombinéze, ale zase tolik nemrzlo, počkám až bude více mrznout a pak vytáhnu kombinézu, ale i tak to byla uchvatná procházka zasněženou přírodou, nádherná pastva pro oči, už se nemohu dočkat až pojedu na týden do Beskyd na dovolenou a budu si plnými doušky užívat procházky oblečený v péřovém oblečení a kochat se uchvatnou přírodou Beskyd, zastavím se na hřebenech v některé kolibě na oběd a svařák a pak budu pokračovat dále v procházce, jenom škoda že sám, několikrát jsem psal inzerát a sháněl někoho na procházky se mnou, ale nikdo nechce, nebo jsou lidi líní a zimouřivý.
Tak někdy na viděnou v péřovém oblečení v přírodě.
Zdar bunďáci!!!

Lukáš (So, 5. 1. 2019 - 04:01)

promenádují jen procházkou ale určitě tam nechodí kvůli mě náhoda já můžu jen potají honit a hledět na jejich bundy a při tom si to dělat se svoji bundou.

XXX (So, 5. 1. 2019 - 00:01)

Výzva !! Potřebuji se zbavit většího množství péřových bund a vest TNF 1 a něco málo TNF 2, tenkých TNF a Warmpeace. většinou jsem tak 1bundu a vestu za sezónu odpravil nošením všude a neustále. Měl jsem to spočítáno na průměr, co bych se měl asi tak dožít. Jenže přišlo zdrcující překvapení. Nejlepší by bylo, kdyby si to někdo odvezl vše a potom se zabýval rozprodejem. Pro mě už nějaké tisíce zisku nejsou prioritou a dělat se s rozprodejem se mi moc nechce. Nevíte někdo o někom? Když tak to na konci roku hodím do kontejneru. Bohužel čas letí jak splašený. Jméno jsem záměrně neuvedl, aby se to tady u nás nešířilo, to by drbny měly co dělat.

KM (So, 5. 1. 2019 - 16:01)

Ozvi se na [email protected] . Kdyz tak i pomuzu s prodejem pres vinted, nebo tak, at z toho neco mas.

XXX (Ne, 27. 1. 2019 - 14:01)

Omlouvám se, měl jsem chřipku jak prase, ani jsem nemohl koukat na monitor, jak mě pálili oči. Koukal jsem, že se ozval nějaký kritik, tak aby to nebyl nějaký problém.

Lukáš (Út, 8. 1. 2019 - 00:01)

vinted je nejhorší stránka jaká může být jestli ti můžu poradit rychle bych odešel administrátoři jsou takové svině že tě zablokují aniž by si něco udělal jsou tam někteří na palici a mají potřebu udávat a to i prkotiny a nikdo už se nezajimá jestli dotyčný lhal bohužel zablokovaný tam nemá žádná práva je to tvoje věc radím ti dobře dej na mě já mám dobré zkušenosti stou partou vinted jak si říkají jsou tam sice pěkné bundy ale některé uživatelky jsou hnusné svině a administrátoři též.

Lenkanabal... (Čt, 3. 1. 2019 - 11:01)

Dneska je krásné zimní počasí. Já mám dneska náhradní volno a kámoška jde až na odpolední,tak jsme si po sedmé ráno vyrazily patřičně oblečené a vybavené na procházku zimní přírodou za město.Byla to nádhera,zimní krajina,padající snížek a jen my dvě.Měla jsem na sobě kombi,kámoška oteplováky a péřovku,obě jsme měly přes pusiny slabý šátek a na něm vysoký pletený nákrčník + kulichy. Cestou byl i čas na nějaké to pomazlení a pusinkování,ovšem máme zásadu,že vždycky přes slabý šátek nebo rolák,tak že,ačkoliv nás to maxmálně vzrušuje si nemůžeme vstrčit jazyky hlboko do úst. Kéž by takovéto počasí pár dnů vydrželo.

Ivett (Čt, 3. 1. 2019 - 21:01)

Měla jsi plenkové kalhotky? Mezi svátky jsme byli na dva dny na horách a používala jsem je. Jednou jsem byla ráda,že je mám. Je to dobrá vychytávka.

Lukáš (Čt, 3. 1. 2019 - 11:01)

vás bych chtěl potkat

Lukáš (Čt, 3. 1. 2019 - 07:01)

a na bundě pokud je zaschnuté sperma se dá utřít nejdřív mokrou hadrou houbičkou a pak suchou hadrou sperma je jen tekutina která se dá lehce utřít bunda uschne a není nic vidět jako kluk jedné holce jsem se udělal do její péřovky na tajno utřel jsem a jak si ji později oblíkla nic nešlo vidět a nic nepoznala.

Lukáš (St, 2. 1. 2019 - 07:01)

taky mám rád zimní péřové bundy každý den takovou péřovku zimní kombinézu musím mít mezi nohama a dělat si to sní chtěl bych si to užít i se ženskou která by si na sebe vzala péřovku atd ale pro mě je to problém se seznámit mám strach se doznat občas si v zimě zajedu do Poděbrad u Olomouce k jezeru na nuda pláž a jak je tam živo a chodí tam hezké baby v pěkných bundách které jsou hladké naducané tak se vzruším a pozorují a začnu si ho honit takový malí adrenalin především se nenechám nachytat a vidět mě nikdo nemůže na to si dávám velký bacha občas nudapláží se nějací lidé prochází když mě tam uvidí nahého tak nikdo nic neřekne protože naháči se tam chodí koupat i v zimě já taky ale to je taková moje zástěrka já se tam sice koupu ale i honím s holkama je velký problém kdybych se chtěl udělat do péřovky nějaké holky tak by asi musela být na šrot tak že by si nic nepamatovala a nebo udělat ze sebe píču debila a udělat se spíš by mě lákalo aby těch holek bylo víc třeba kámošky si vyšli na prochajdu a jen tak bych si ho začal před nimi honit především se svoji zimní bundou a vzrušoval se pohledem na jejich bundách ale jak se znám nemám na to koule.

KM (Pá, 4. 1. 2019 - 19:01)

Na nudaplaz u Olomouce chodi v zime baby v lesklych naducanych bundach. No dobre, ale co tam delaji? To se koupou v tech bundach? Nebo tam maji promenadu?
A ty tam jsi nahy (a jako zaminku mas otuzilce) v zime a honis. Proc si teda taky nevezmes na sebe panskou naducanou bundu a nemusis byt nahy?

Lukáš (So, 5. 1. 2019 - 02:01)

proč nahý na nuda pláži v zimě ? protože se otužuji. Hezké holky tam prochází některé na prochajdu se psem některé bez chodí tam i jiní otužilci také nazí někteří mají plavky jiní zase ne okoupou se a oblečou a jdou pryč já mám výdrž dost velkou být nahý u nuda pláže vedou různé cestičky kama lidé prochází až na nuda pláži není ani noha a občas tam prochází lidé prostě náhodní kolemjdoucí což na ty náhodný jsem opatrný hlavně si dávám bacha na rodiny musím si hlídat všechny strany na který mám hezký výhled a když tam projdou holky a jak jsem schovaný ony nevidí mne zase já je ano to by bylo na dlouho vysvětlování ale spíš to myslím jak by šla skupinka nějakých neznámých holek a nebylo to poprvé co jsem tam viděl hezké holky po skupinkách některé sami no ono je to různé jak z nuda pláže zmiznou ti otužilci a jako jediný otužilec tam zůstane sám tak je potom má chvíle je tam i křový palachy u kterých jsem schovaný a na protější strany si ho honím a mám svou naducanou zimní bundu mezi nohama a dělá mi to dobře když se někdo blíží a jde projít na nudu tak dělám jako že nic vidí mě sice lidé nahatého nic neřeknou i různé rodiny a jak zmiznou tak můžu pokračovat jak mi stojí ručníkem to zakriji otočím se k palachům a dělám jako že se vysušuji prostě blbého ono se ví že tam někteří většinou honí že tam se chodí koupat i vzimě mě bylo řečeno že v rámci nuda pláže si můžu dělat co chci ten kdo zná Olomoucké poděbrady tak ví že tam jsou dvě pláže ta první ve které se nacházím já to bývá divočina a je chráněná palachy a keři ta druhá vedle je taková nevím jak to nazvat klidnější ta první je nejlepší a jak sem nahej a půjde tama třeba skupinka holek a budou mít na sobě hladké zimní bundy a budu se chtít rozhodnout tak před nimi bych si to dělal s mojí a byl připravený se udělat i jiné holce na bundu jak jsem se přesvědčil že jsou takové holky že by klidně půjčili svou bundu i když mě neznají a já je nebo že by si ji nechali na sobě a já se moh udělat ono to jde už jednou se mi to kdysi podařilo sice to nebylo na nudapláži ale někde v nějaké obci na samotě byli tam asi tři holky a jedna holka měla na sobě takovou bundu lesklou barevnou bundu jak se stahovalo šnurky ze spodu a v pase ony se řechtali jak splašený já jsem byl úplně nahý tenkrát nebyli telefony s fotákem tak se to tenkrát ještě dalo a jak jsem se udělal tak jsem zmizel jak pára nad hrncem a ten řehot mi byl ukradený ale to už je dávno.

WP (St, 2. 1. 2019 - 11:01)

Koukám, že je škoda, že nejsem holka, hned bych měl tu moji lesklou černou péřovku s kapucí a kožešinou pěkně zkrášlenou. Takhle si musím vystačit sám s tou svojí péřovkou. Jak by se to vyjímalo na kožíšku a na zádech. Pěkně to nechat zaschnout, žádné čištění. Ta krásně slepená kožešina a ty fleky. Jé, to by byla procházka a jak by všichni čuměli. Jako holka bych hned využil možnost a šel do toho a nechal tě stříkat až do vyždímání všeho co v sobě máš a pěkně každý den. A nikdy bych jí nevypral a koupil si novou. To by byla krásná bunda. Jenže je to sen chlapů a ne holek, takže smolík.

Lukáš (Čt, 3. 1. 2019 - 06:01)

smůla to je a spíš sen chlapa co je fetišista na hladké zimní péřové bundy i zimní kombinézy hlavně ty hladké šustivé ale každý chlap nemusí být fetišistou někdy si říkám jestli to mám risknout a udělat se nějaké holce na bundu na hulváta před skupinkou holek jako že by těch holek bylo víc třeba tři kámošky co si vyšli jen tak na prochajdu reakce těch holek by asi byla zajimavá kdyby mě přistihli jak si to dělám s mojí tlustou zimní bundou což asi reakce by byly pravděpodobný velký řehot a v tu chvíli bych to asi neřešil protože vím že ty holky by neznali mě a já je prostě náhoda holky by se zasmáli řekli by si úchyl co si dělá dobře s bundou třeba by mi pujčili horší je jen že by si to mohli natáčet na mobil fotili a umístit na sociální sítě atd to je horší a pak se dostaví obava že se to někde objeví.

Joe (St, 19. 12. 2018 - 16:12)

když tak čtu,jak se někteří zde stydí za svoje záliby. tak zde je to, co zajímá mne:

Možná to bude někoho zajímat, možná ne, ale já si myslím, že možná ano. Lidský mozek je dosud krajinou z velké části neznámou, i když již určité představy a teorie vznikají.
Tak bych chtěl zde krátce popsat, jak to u mne vznikalo a co mne zaujalo, bylo ono původní vyznání Lenky, že jí baví a dělá jí dobře nabalování se. Já mám podobnou zálibu, navíc spojenou s trampingem a pobytem v přírodě, zejména v zimě.
Ale u mne to vzniklo asi mnohem dřív, někdy kolem mých 4 let. Dostal jsem tehdy darem od táty, vášnivého koňaře a závodníka, malou kobylku, pony, jménem Valencie. To bylo něco, co jiní kluci neměli a tak jsem byl – jak by ne předmětem zájmu a jakýmsi učitelem jízdy na koni pro mé vrstevníky.
Jezdil jsem ve městě i mimo něj skoro denně (tehdy moc aut nejezdilo a koňský povoz nebyl v ulicích žádnou raritou, takž prcek na kobylce, která cválal ulicí, ani moc zájmu nevzbudil.
Ale, jak se říká o džbánu, ucho se utrhlo a já dostal dárkem před mými 6. narozeninami pořádný zápal plic. Tehdy žádný penicilin neexistoval a tak to byla nemoc velice vážná, často smrtelná. Jaksi jsem se z toho vylízal, ale mělo to za následek velkou starost rodičů, abych náhodou nenastydl a nemoc se neopakovala.
Podzim byl tehdy sychravý, někdy i mrazivý a tak mi moje babička ušila. Na cesty mezi školou a domem z jakési houně masivní kabát s kapoucí, těžký a neforemný a byl jsem nucen, navlečený v tomto monstru , zabalený v kapuci a se šálou přes pusu a kolem obličeje v tom chodit.. Z duše jsem to nenáviděl.
Byly to výstupy až hororové, když mne rodiče nutili to monstrum nosit a já to tvrdě odmítal.
Změna přišla díky babičce, šikovné krejčové, (tehdy mne zajímala letadla i železnice), která objevila v nějaké knížce kresbu nebo fotku pilota v letecké kombinéze, tehdy se tomu říkalo overal. Nenápadně mne na to upozornila s tím, že kdybych to chtěl…. No, který kluk by nechtěl si hrát na pilota, že ano. Babička slíbila, že mi to ušije, ale pod podmínkou, že když bude zima, tak v tom budu chodit místo toho kabátu, ostatně ten mi již byl trochu malý.
Dílo se povedlo, protože babka neuměla ušít leteckou kuklu, tak mne trikem dospělých přesvědčila, že někteří piloti taky nosí kapuce a ovazují si obličeje šálou.. Když to bylo hotové, tak se mi radostí až dech zatajil a hned jsem si postavil doma letadlo – tedy dvě kuchyňské židle za sebou a napříč položené žehlicí prkno jako křídlo., Bylo to opravdu jen symbolické, táta pak nechal u truhláře vyrobit něco, co sice nelétalo, ale dal se let i pasažérem jaksi improvizovat. Jako pasažéra jsem získal kamaráda ze sousedního dmu, který zdědil ten můj hrozný kabát a tak jsme v tom zařízení na dvoře postaveném. V naši fantazii létali, zabaleni a navlečeni – já v kombinéze a kamarád v kabátě, vždy pečlivě zakuklení. S jarem nás to trochu přešlo, já se vrátil k Valencii a Vlasta se odstěhoval jinam. Ovšem my rovněž a to do Prahy, na okraj Dejvic. Kobylka šla s námi, ustájení v kasárnách vládního vojska na náměstí Republiky, já si ji vždy po škole vyzvedl a k večeru ji odvedl tátův důstojnický sluha (tehdy takový relikt rakouské C.K. armády). Já jsem čekal na zimu dost netrpělivě a ona v roce 1942 opravdu přišla, tuhá a plná sněhu- Stavěli jsme pevnosti z hromad sněhu, které se neuklízely (nebyl benzin na auta), které jsme dovedli až na pokraj reality, s chodbami, střílnami, odkud jsme stříleli prakem po kolemjdoucích a prováděli jiná alotria. Moje pilotní kombinéza byla již v první zimě předmětem obdivu spolužáků a tak babka si zařídila malou dílničku, kde šila takové kombinézy pro další děti. Byl to celkem, jak předpokládám, dobrý kšeft. Tak vznikla uniformovaná armáda Dejvické Republiky, která vydržela až do konce války a vojsko bývalo předmětem obdivu dětí a nelibosti neustále si na nás stěžujících dospělých. Táta začátkem války zmizel do Anglie a vrátil se v hodnosti o něco vyšší, aby pak po Vítězném únoru skončil na dva roky v ubytovně oficírů, zvané „věznicí na hradě Mírou“, odkud se taní obyvatelé měli vrátit tehdy, až bude v Americe revoluce, jak jim bylo bachaři připomínáno. Kult osobnosti, Stalin, Gottwald a pod. se mnohem dříve té revoluce nedočkali….
Ovšem co bylo trvalé, byla ta dejvická armáda a tramping. To ve mně zůstalo, tedy ta druhá část, kdy jsem byl krátce po složení nováčkovského slibu u Skautů z oddílu coby rušivý element vyhozen. Nevadilo, tramping byl mnohem zajímavější. Protože za války jsme bydleli v bloku domů, kde jedna řada domů patřila Velitelství Říšské Branné Moci, tedy Wehrmachtu. V revolučním nadšení bylo vyhazováno z oken ledasco, od sádrových bust Hitlera přes náboje i pistole i občas (ne často) nějaký SS Mann, ještě živý.
Ale to jen tak na okraj, stejně je to už moc dlouhé---
No, zimy jsem procoural v kombinézách a taky jsem si našel jedno léto holku z party holek, co jezdívaly do chaty poblíž naší oblíbené hospody. Na podzim jsem si ji vzal, narodil se syn a tak trochu vznikly jiné potřeby. Ovšem , jakmile ho žena odstavila, svěřovala ho babičce a my vyráželi do divočiny. Začínala zima, my jsem bydleli u manželčiných rodičů, kteří měli starého, milého pejska Stellu a s ním jsme chodili ho večer venčit. Já jsem žene tehdy pořídil hezkou bundu s kapuci, uvnitř s umělotinou z imitace beránka a když začaly opravdová zima, vytáhl jsem moji starou trampskou kombinézu a ženu pořádně nabalil – nějak se to ve mně tak trochu probudilo. To již jsem zjistil, že jí to dělá nějak dobře a jednou mi řekla, že mi tu kombinézu závidí – to když jsme jeli vlakem na čundr a ve vlaku se netopilo. Tak jsem řekl, že by babka nám mohla něco spáchat, pokud by jí nevadilo v tom chodit. Zajásala, že prý vůbec ne. Tak do příští zimy jsme vyrazilo v nových kombinézách, manželka projevila přání, zda bych ji nemohl pomoci s oblečením a snesla hromadu svetrů, což se nedalo ani na sebe dostat. Tak jsem usoudil, že takto ne a nechal u jedné pražské firmy ušít dvě nové,peřím plněné kombinézy z pěkného materiálu, jaká v obchodech nebyl. Stálo mne to pár výplat, ale počátek byl na světě. Věděl jsem již z dřívějška, že je citlivá na vítr a na prochlazení obličeje, tak jsem již počítal s tím v návrhu. Aby jí to nebylo líto, tak jsem to tak nechal udělat i pro sebe.
Dělalo jí moc dobře, když se mohla – nebo se nechala - mnou navlékat. No a tak jsme si , možná oba, vypěstovali onu zálibu v nabalování a zakuklování a to nám vydrželo celých 50 let až do smrti ženy a mne to drží ještě dnes. Když je zima (je jí pomalu čím dál míň) tak vyrážím ven, i do ulic města a tiše se směji, když vidím polozmrzlé tvory, oblečené v poslední módě odkudsi z Afriky. Taky jsem za ta léta zjistil, že je to převážně lidem kolem zcela jedno a tak závěrem –

nebojte se, nestyďte se, nikdo se vám smát nebude, spíš vám budou závidět.

Marek (So, 15. 12. 2018 - 05:12)

Koupím hodně lesklou péřovou bundu a hodně lesklou péřovou kombinézu. Levně. Pánské, ale není podmínka, může být unisex. Na štíhlou postavu. Děkuji za nabídky :-) Prosím i s foto. Email: [email protected].

Reklama

Přidat komentář