Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

sdfg (Ne, 6. 1. 2019 - 21:01)

Klaus ml.: Být populistou je naprosto normální, je základ demokracie obracet se k lidem.
Zrůdička Klaus ml. je proti inkluzi...To už svědčí o rodině Klause,on je protekční ředitel soukromého gymnázia Porg,které financuje Klausův dobrodinec Kelner, za zásluhy jeho otce i kupónovou deformu a další období chránění a mhouření ok nad miliardáři.Přitom nikdo jiný by nemohl s jeho genetickou vadou učit, natož se stát ředitelem.
I proto nemohu volit nikoho z rodiny Klausů a je vypovídající samo o sobě, že Klause nikdo nikdy nevolil,ani jeho manželku livii,ani tohodle povedeného synátora, a stejně jsou v politice,stejně žvaní a stejně mají vliv, ačkoliv již dávno Klause nemá žádnou ověřenou podporu volbami.

aladin (Ne, 6. 1. 2019 - 21:01)

"USA ze Sýrie odejdou po porážce zbytků IS, uvedl Trumpův poradce"
A to se nikdy nestane, protože tam budeme cvičit a dodávat stále nové teroristy, cha,cha,cha !!!

aladin (Ne, 6. 1. 2019 - 21:01)

"Na východě Česka hrozí silné mrazy"
"...i pod minus 12 stupňů Celsia. " Cha, cha, cha to je síla jako hrom !!!

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2019 - 21:01)

Matějka: Referendum a odchod z EU jsou základním řešením všech oblastí...
To, že umřel, je problém toho kdo kouřil...Na argument Prof.Pafka,že negativní vlivy kouření jsou multifaktoriální a že 85% rakoviny plic je u kuřák.
No tak to snad opravdu ne...

aladin (Ne, 6. 1. 2019 - 21:01)

"Jsem na studenty hrdý. Ředitel gymnázia se ohradil proti „zvrácené genderové teorii“ poslance SPD"
Geyové na sebe rádi upozorńují !!! A pokud to nejsou geyové, tak to jsou KRETÉNI !!!

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2019 - 21:01)

Na své gendrově různorodé studenty je hrdý?!

sdfg (Ne, 6. 1. 2019 - 21:01)

Takových debilů co u nás leze do médií to je šílený.Např. jistý Matějka o kouření v máte slovo.Prý né v restauracích ,ale 80% kouření pro děti nebezpečné se děje u nich doma a ne v hopodách, kam nechodí děti s rodiči,když si tam občas jdou dát drink...
----------------------------------------------------------
Hausnumera tahá z kapsy jak Goebels a tváří se jak Heydrich.
Podnikatel-zřejmě majitel nějakého pajzlu nízké cenové kategorie, kde nutí lidi konzmovat a hrát na jeho automatech,aby měl na milenky a to je jeho smysl života...
----------------------------------------------------------
Mimochodem, kdybych byl kuřák a měl děti,tak rozhodně kouřím na balkoně a ne uvnitř,to už je anachronismus, to už dnes nikdo nedělá.

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2019 - 21:01)

Dnes jsem donucen skončit svoji smrtelně vážně myšlenou a po celý rok trvající performanci “kandidování na českého prezidenta”. Přírodožel se mně nepodařilo shromáždit potřebný počet podpisů od občanů, poslanců či senátorů, ale samozřejmě se za pár let, lépe připraven, pokusím opět kandidovat a zvítězit.

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2019 - 21:01)

Milan Kohout.TO je debil.

sardanapal* (Ne, 6. 1. 2019 - 20:01)

Ale , prohrám-li , tak taky demikraticky uznám vítězství druhé strany , do příštích voleb ...

sardanapal* (Ne, 6. 1. 2019 - 20:01)

Volte , keho chcete - hej , Joe : to je snad demokracie ...

sdfg (Ne, 6. 1. 2019 - 20:01)

No, jestli snad ty chceš volit muže s názory 82 letého konzervativce,patrně na 2 funkčí období, tak já to považuju za riziko státní ohrožení podobné před rozpadem Rakousko-uherské monarchie,kdy vládl taktéž osmdesátiletý Francz Josef.Jen blázen by po té hrůze na hradě zvolil znovu starce, stejně starého.

sardanapal* (Ne, 6. 1. 2019 - 20:01)

Ano stařec pevný , neoblomný co skála ...

sdfg (Ne, 6. 1. 2019 - 22:01)

Role Klause se víceméně přeceňuje, za kvalitu našeho státu i po roce 89,může to, že i před rokem 89 byla kvalita tohoto státu a čeští lidé jsou učenliví, zvídaví, vždy cestovali a cestují a rychle se vše ve svých oborech doučili.

sdfg (Ne, 6. 1. 2019 - 20:01)

Proti Klausovi mám výhrady.
A/není Kunďas-a pokud má velmi zvláštní vztah k ženám
B/je to kruťas-avizoval, že jeho cílem byla "kreativní destrukce" ekonomicky nehodících se(prý firem,ale firmy jsou především jejich zaměstnanci)
C/mluví zvláštním jazykem a tento je naprosto novátorský a proto nepochopitelná a já jsem velmi spokojen, že ho nemusím poslouchat.

sdfg (Ne, 6. 1. 2019 - 20:01)

Ladislav Jakl pro Svobodné rádio: Braňme se bruselské centralizaci .
Já na to:
Braňmě se Pražsko-české Jaklizaci!

sdfg (Ne, 6. 1. 2019 - 20:01)

Kuberovi bych koupil azbestový oblek a aby povině nosil vždy čistou roušku, protože ty zplodiny co do sebe neustále o přestávkách dostává on jistě fouká v senátu.Je celý jedovatý a způsobuje tzv. terciální kouření.To je když se kouř ukládá do nábytku, do koberce a pak škodí a uvolňuje se uživatelům místností.

sardanapal* (Ne, 6. 1. 2019 - 20:01)

Mě taky smrdí "kabát kouřem" , protože chodím do "klubu" , ale jinak pan Kubera má pro mě zatím dobré názory a přeji mu místo v naší druhé nejvyšší adzatd......

sdfg (Ne, 6. 1. 2019 - 20:01)

Já viděl asi třetí díl (ne)Máte slovo-máte ucho od konce z roku 2008 o kouření a tam citoval Prof.Pafko Kuberův šprým, který ukazoval zcela ohavnost a nebezpečnost jaký je nahý pravicový demagog typu ODS a Kubera.On normálně ohrozil celý let Boyngu někam do USA tím,že ačkoliv je přísně zakázáno z logických důvodů požáru rozdělávat oheň na palubě,protože je tam vše i na WC z platu,tak tento závislák se chlubil nepokrytě, tím, že hulil na záchodě v letadle, já bych ho normálně vyhodil ze Senátu.A to bylo v roce 2008,jenže on je nyní dokonce předsedou senátu.

sardanapal* (Ne, 6. 1. 2019 - 19:01)

A jakkoliv sem volič SOCDEM , tak mě opět imponoval rozhovor V. Klause na tv. Prima , nežli trapná obhajoba Babišova , kdy se premiér takhle nechá , jak makarón za fusekli , místo teho aby Moravcovi v přímém přenosu udělil odpovědi tzv. hlavičku ...

Reklama

Přidat komentář