Reklama

ANTIKONCEPCE - INJEKCE!!!! :(((

kATKA Pokorna (Čt, 25. 2. 2010 - 17:02)

Ahoj holky jemi 25 let brala jsem asi 8 ruznych antikoncepce stoho aji naplasti ponich jsem spinila a ty prasky me bylo furt spatne naladova atd chtela jsem se zeptat na tu injekci jestli byste miji doporucily kdyz jsem mela ty problemi a pribrala jsem po tech praskach dekuji za odpoved

tereza (Čt, 25. 2. 2010 - 04:02)

Slyšela jsem hodně o nebezpečnosti injekcí.. ale já s nimi byla velmi spokojená...vlastně nejlepší HA co jsem měla možnost vyzkoušet..začala jsem ji brát po narození prvního dítka ,brala dva roky a do druhého měsíce po vysazení jsem byla opět těhotná...žádné problémy..po druhém dítku jsem ji spokojeně brala ještě tři roky..než mi to doktor zatrhl prý pro nebezpečí snížení vápníku v kostech... mě s ní ale zmizely migrény a dokonce i fibrom z ňadra

Barbora (St, 24. 2. 2010 - 00:02)

Tuto amtikoncepci jsem již používala, když mi bylo 26 let, menstruace přestala, což bylo super hlavně v létě, když je člověk aktivnější. Po dobrání jsem neměla žádné problémy vše začalo fungovat jak mělo. Teď jsme ji začala opět brát po 4 letech a pevně doufám, že budu stejně spokojená.

Vlkca (Pá, 19. 2. 2010 - 16:02)

Chtěla jsem si tuto injekci...přesne já ji mela jen jednou a menstrulovala jsem pri ni pořád...zbytečne jsem utratila 300 kc a pak ješte 100 kc za ni DEPO PROVERA JE K HOVNU vysadila jsem jia beru na zastaveni a mentruluju jeste vice.

Vlkca (Pá, 19. 2. 2010 - 16:02)

Dobry den,chci se prosim...nikdy depo proveru at nebere

Eva (St, 17. 2. 2010 - 14:02)

Depo Provera je úžasný...Já brala Depo Proveru 3/4 roku a pak jsem ji vysadila, chtěla jsem druhý mimčo.Už je to rok a půl a mimčo nikde a menstruace, kterou jsem předtím neměla vůbec, tak ted se mi ZBLÁZNILA. Měsíc krvácim pak nic a doktorka už neví co se mnou.Pořád beru hormóny na upravení cyklu, ale ještě se to vůbec nesrovnalo. Antinku bych doporučila ženám, které už nechtějí mít mimčo ale jinak NÉ !!!

. (Út, 16. 2. 2010 - 20:02)

radši si ji nech píchnout ještě jednou, aby ses nerozmnožila,

tereza (Út, 16. 2. 2010 - 20:02)

doby dne je mozne ze kdis sem si nechala pichnout inekc ze bi sem mohla othotnit? kdis se muj pritel do mne udelal vickrat?

Alena (Út, 9. 2. 2010 - 20:02)

Dobry den,chci se prosim...Depo Provera je úžasný přípravek. Spolehlivě zabrání otěhotnění. Já sama jsem ji užívala přes 9 let a nemůžu si ji vynachválit. Úplně mi zmizela menstruace, což pro mě, jako člověka s velmi nízkým tlakem, bylo skvělé. Ale ráda bych upozornila na její negativní stránku. Tou je vysoká možnost ztráty kostní hmoty. Samozřejmě ne hned, ale u mě, kdy jsem ji užívala tak dlouho, tento problém nastal. Lékař mi doporučil ji vysadit. Už rok beru prášky (Mirelle) a teď jsem se rozhodla zkusit jinou metodu - injekční, ale podkožní injekci. Takže víc nevím. Ale Depo Proveru můžu jen doporučit právě těm ženám, které trpí velmi nízkým tlakem. S pozdravem, Alena.

kaca (Čt, 4. 2. 2010 - 10:02)

Dobry den chtela jsem se zeptat mela jsem asi 6 ruznych antikoncepci a mela jsem problemi a pak jsem mela naplasti a ponich jsem furt spinila uy nevim jak dal jeslti by jste me tu injekci doporucili po tech praskach me bylo furt spatne a bolelo me bricho mam problemi ze zaludkem a nesnesu ruzny prasky dekuji za odpoved

kakča (Po, 1. 2. 2010 - 11:02)

dobry den...brala jsem antikoncepční pilulky a moc jsem z nich přibrala...zajmalo by mě jestli ste injekční se taky přibírá...

natasa (So, 20. 4. 2013 - 18:04)

dobry den, mam kamaradku co ma bulimii lehkou, uz se leci, ale tim jak zvraci, je ucinnost antikoncepce nizsi? Ma pilukly minisiston... dekuju

hanna29 (St, 17. 4. 2013 - 23:04)

ahoj tak to já se též přidam k negativním nazorum, protože už též pres měsíc spiním a můj novy přítel nechápe a jen doufám ze to nebude trvat cele 3 měsíce to už by me fakt slehlo:-( už takhle to je urputne! je to skutečně normální ze na tu injekci jsou takové reakce ? děkuji

Iveta (Čt, 28. 3. 2013 - 18:03)

Dobrý den, potřebovala bych radu, nebo spíš se dozvědět okolo toho více. Je mi 16 let byla jsem těhotná ale v těhotenství mi byla píchnuta injekční antikoncepce, která vzpůsobila zánik podle mé doktorky. Byla jsem tedy na vyčištění v nemocnici a bylo to v pohodě, ale po týdnu jsem začla krvácet, a krvácela jsem okolo 6 měsíců + špinění, měla jsem strach tak jsem to nechala až takto dlouho. Ale před týdnem jsem si za ní došla dala mi prášky detralex , ale zjevně mi moc nepomáhají beru dva 2x denně. za 2 a půl dne je mám dobrat. A chci se zeptat jestli náhodou nevíte co by to mělo být? Když sem o tom mluvila s mojí o dost starší kamarádkou tak mi řekla, že z toho můžu mýt buť infekci nebo za nedlouho nádor. Bojím se také toho že jednou nebudu moct mýt děti, a to my vrtá hlavou dlouho. Děkuji předem za odpoveď, zatím naschledanou.

renata (Čt, 28. 3. 2013 - 10:03)

ahoj injekci mam pres mesic a celou dobu spinim nebo slabe krvacim nevim co mam delat ale urcite vim ze uz si ji nedam

sestrenka111 (Pá, 22. 2. 2013 - 10:02)

Ahoj a odpovim stručně.V...Jinak Katko-dej mi s tím neřádem pokoj.Mám ji píchlou 2 měsíc a končím.Stále špiním jen v noci ne.Vůbec se to nevyplatí a jako antikoncepce je to supr pač k tomu nedojde.celej den chodit s vložkou a brát 2x denně ascorutin,abych to zastavila-nemám zájem o další aplikaci.

sestrenka111 (Pá, 22. 2. 2013 - 10:02)

Prosím Vás nikde jsem se...Ahoj a odpovim stručně.V den,kdy si ji necháš píchnouut do dalšího týdne zase v ten samej den to trvá než začne učinkovat.Takže se musíš chránit celej týden.Př:injekce aplikována ve středu-do další středy se chraň.

Katka (Út, 19. 2. 2013 - 00:02)

Prosím Vás nikde jsem se nedočetla kdy žačíná injekce jako antikoncepce působit.Děkuji za odpověď.

Jolana (Čt, 31. 1. 2013 - 21:01)

Nikomu nedoporučuji,brala jsem ji 5let a ted mam veleke zdravotni problemi.Potize mam uz 10 mesicu

Renča (Po, 28. 12. 2009 - 22:12)

Ahoj lucko,bude nejlepší,když...Já naopak patřím mezi ty šťasnější. 6 let s injekcemi bez problémů. Akorát vždy před novou dávkou, což je po 3 měsících, 2-3 týdny špiním, normální menstruaci nemám. Takže pohoda.

Reklama

Přidat komentář