Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Šárka (St, 10. 12. 2008 - 22:12)

Všechny zdravím. Hledala jsem nějaké vhodné fórum, nevím, jestli tohleto je zrovna přesně ono, ale je tomu tak nejblíž. Nedávno jsme byli s manželem na návštěvě u našich přátel. Oni mají dvě holky, my páreček, už žádné malé děti, ale středoškoláky. Dostali jsme se při hovoru taky na téma cestování autem s dětmi, což má každá rodina spousty zážitků. A samozřejmě dost těch zážitků jsou různé nehody, nemyslím tedy dopravní, ale do kalhot. S menšími dětmi je na to člověk připraven a pojistí se třeba i plínkama, ale my se s přáteli shodli na tom, že už jsme obě rodiny řešily mokré sedačky v autě i ve starším věku. Nikdy mě nenapadlo dávat dceři, které se to stávalo oproti synovi i později, plínky, ale vždycky jsme z toho byli ona i my s manželem docela vykolejení (naposledy se jí to stalo v sedmnácti). Máte někdo podobné zážitky? A počítali jste s tím v duchu nějak, že se to může přihodit? My ne, proto nás to vždy zaskočilo.

PetrS (Pá, 14. 11. 2008 - 08:11)

Proč myslíš? Nejsem dáda a karel lukáš. No jo, každý má styl psaní.

Petr (Čt, 13. 11. 2008 - 23:11)

to je jasny...ty tri prispevky pode mnou jsou od toho samyho cloveka...

PetrS (Út, 11. 11. 2008 - 23:11)

Já taky používám plenky na lyžování, ale ty jsou měkké, že se budu používat občas.

Karel Lukáš (Út, 11. 11. 2008 - 21:11)

Dádo máš pravdu. Proč by Lenka měla být úchyl. Dyť je to přece normální nosit v zimě pod kombinézou plenkové kalhotky.

Dáda (Út, 11. 11. 2008 - 19:11)

Proč by měla být Lenka úchyl, hodně lidí nosí na lyže plenkové kalhotky pod kombinézy. Co je na tom jako špatného?

Petr (Út, 11. 11. 2008 - 19:11)

Lenka: Nekrm tady lidi laskave! Vim moc dobre ze nejsi zadna Lenka, ale uchyl co tenhle kec cpe porad nekde na forech!

Lenka (Po, 10. 11. 2008 - 08:11)

Jestli dávat větším dětem při cestování plenky nevím,ale já sama používám při lyžování pod kombinézu plenkové kalhotky a dávám je i jedenáctileté dceři,která si na to zvykla a nijak neprotestuje.Na vlastní kůži jsem zažila jaké to je když se s vámi v patnácti stupňovém mrazu zastaví na půl hodiny lanovka a potřebujete se vyčůrat.Od té doby bez plenek na lanovku a lyžování nechodím,neznamená to že je musím po každé použít,ale je to takové moje a dcerky tajemstvíčko a zároveň jistota.V teplejší,hezky zateplené kombinéze nejsou vidět.Na tohleto řešení mě přivedla kamarádka lékařka,která na lyžování nosí zavedenou cévku a sáček,ale z toho mám obavu.

Monča (St, 5. 11. 2008 - 13:11)

Spíš kvůli té závislosti na ní.

Kamil (St, 5. 11. 2008 - 08:11)

Mončo, ale proč to dělala? Aby si udržela co nejdéle tvou závislost na ní? Nebo si prostě neuvědomovala, proč to dělá a jak ti asi je?

Monča (So, 1. 11. 2008 - 15:11)

Následkem toho jsem měla problémy psychické a mamka mi hrozně snižovala sebevědomí, je to dost složité.

Renča (Pá, 31. 10. 2008 - 18:10)

A do kolika let? A to si ani neměla žádné problémy s močovým měchýřem? Takže z toho stejného důvodu jako měla máma Estel?

Monča (Pá, 31. 10. 2008 - 18:10)

No rozhodně mě nepřebalovala jako Estel, ale plíny jsem nosila hrozně dlouho.

Renča (Pá, 31. 10. 2008 - 16:10)

Mončo to chceš říc že tě máma přebalovala ještě dýl než ve 14ti???

Monča (Pá, 31. 10. 2008 - 15:10)

Kamile, tohle nemá člověk nikdy tak docela za sebou.
Estel tobě teda nezávidím to přebalování, ale zase jsi měla obrovské štěstí, že jsi se těch plínek zbavila už ve 14ti.

Kamil (Út, 28. 10. 2008 - 21:10)

Tak aspoň, že už to máš za sebou. Dětství by mělo být nejkrásnějším věkem, mít na co vzpomínat a ne, aby to člověk nejraději vymazal z paměti.

Monča (Út, 28. 10. 2008 - 15:10)

Měla :-(

Kamil (Út, 28. 10. 2008 - 10:10)

Monča: Nepovídej, že to máš podobné jako Estel.

Monča (Po, 27. 10. 2008 - 16:10)

Estel, teď jsi mě docela uklidnila, že nejsem jediná, kdo to má doma takhle blbé.

Marek (Ne, 26. 10. 2008 - 16:10)

Moji rodice nikdy nesli na tridni schuzky, i dluhy, ze neplatili intr na zakladce a ja byl ten posledni kdo mel pravo jist, to resili preze me. Na stredni rodice ani nevedeli, ze sem, jen mi tam soc. pracovnice vypravela, jak neodmaturuju, kdyz nezaplatim intr, co meli platit rodice.
No takze dnes uz rodice na schuzky asi nejezdi, vim, ze to bylo za komacu.

Reklama

Přidat komentář