Reklama

Zkušenosti s masáží

michal (Ne, 30. 8. 2009 - 20:08)

Mám problém - při normální masáži (relax, kalsická, apod.) se většinou vzruším a bývá to pro mě trapné. Prosím o názor masérek, jak na to koukají ony, jsem hodně citlivý a i nepřímé dotyk mě vzruší, přesto kvůli tomu nechci na masáže přestat chodit, psychicky mě velmi uvolňují.
Druhá část dotazu - je normální, když bych vyžadoval masáž prostaty od normální masérky? Podle mě se nejedná o erotickou, ale zdravotní prevenci, může to být i příjemné, ale není to pravidlo.

introvert4 (So, 11. 7. 2009 - 05:07)

při masáži mají ženy na sobě jenom kalhotky,celé telo kromě masírovanej části by mělo být přikryto ručníkem.Podprsenku si mužete sundat nebo jenom rozepnout když ležíte na břichu(při masáži zad a šíje).

milena (Pá, 10. 7. 2009 - 22:07)

jseš na masáži úplně nahá

Líza (Pá, 26. 6. 2009 - 00:06)

Poprve v životě mne masírovala v lázních šikovná, snaživá masérka.Masáže mne nebolely a spolu s dalšími lázeňskými procedurami včetně plynových injekcí, jsem se uvolnila a lázně mi pomohly.Byla jsem spokojená.
Nedávno jsem byla třikrát u maséra na bederní a krční páteř-leží se na břiše.Napřed jsem měla perličkovou koupel, takže svaly byly zvolněné.Ale stejně při rozmasírování podél lopatek, páteře, jsem se kousala do rtů.Přesně vyhmátl prsty zatuhlé a zanedbané partie.V ramení partii mi hlasitě lupalo.Jediné moje přání bylo, aby už byl konec, naprostá absence erotických myšlenek!..
Ale jsem rozhodnuta, až příště půjdu, vyberu si opět festovního maséra.Aby byl výsledek,chce to sílu a páru a jsem přesvědčená, že mužský vydrží masírovat bez únavy celou směnu stále stejně intezivně.
Můj muž je po dvojnásobné operaci páteře a prošel rukami x-masérů, tvrdí to samé.

Líza (Pá, 26. 6. 2009 - 00:06)

Jano, dodatčně ti poradit neumím, ale velmi dobrý masér, u kterého jsem byla několikrát na částečné masáži(krční+bederní páteř) mi vždy připomíná, co nejdříve po masáži do tepla a lehnout si alespoň na dvacet minut.A skutečně mne nikdy, ani po jeho doslova kruťáckém masírování, nic nebolí.
Bolavý sval bych asi natřela Festum gelem a teplo!

Jana (Čt, 25. 6. 2009 - 08:06)

Dobry den, chtela bych se zeptat, jaka je prvni pomoc po prehnane masazi nasledujici den, kdyz boli sval. Dekuji

Martin (Po, 15. 6. 2009 - 11:06)

Slepí číňané jsou super, ale kde je sehnat v centru Prahy?

Dost dobrý (St, 20. 5. 2009 - 16:05)

http://www.masaze.org/

Dobrý tip (Pá, 8. 5. 2009 - 00:05)

http://www.nebicko.net/masaze-a-ceniky

BBG (Ne, 29. 3. 2009 - 23:03)

Copak Partyšová...

LLL (Po, 9. 3. 2009 - 16:03)

To teda jo, chodí tam např. Partyšová a podobná havěť!

Ivetka (Po, 29. 10. 2012 - 15:10)

Jaké máte zkušenosti s...Ahoj, já jsem byla na masáži asi před týdnem ( konkrétně u fymc.cz ) a musim říct že to je nadpřirozený relax těla a zároveň duše.

pety007 (So, 8. 9. 2012 - 09:09)

Dobrý den, můžu se zeptat,...Ahojte, mám taky tip, nové masáže v Brně na Štefánikove - www.masaze.kksport.cz . Gábina (masérka) je taková pohoda holka a fakt umí. Záda+šíje – byla jsem spokojená. Kdo je z okolí, tak třeba někdy zkuste.

Jindra (So, 16. 6. 2012 - 21:06)

Ja byl na masáži..erekci jsem teda nedostal ale za to jsme měl mokrej flek na slipech.Asi jak mě masírovala masérka na kříži.Cítil jsem se trapně protože si toho všimla že si dávám ruku před přirození a říkala že nic že to je v pořádku.
Ale cítil jsme se hrozně teda.

Pája (So, 10. 3. 2012 - 20:03)

Máte někdo zkušenost s lymfomasáži v Brně? http://vitalizio.cz/sekce/relaxace-a-masaze/ http://vitalizio.cz/sekce/relaxace-a-masaze/

Franta (Ne, 8. 1. 2012 - 22:01)

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s masážemi v Ostravě? Kdyby jste mi mohli doporučit nějaký salón či masérku, s kterou máte jen dobre zkušenosti, byl bych velmi rád. Nemusí se jednat jen o profesionály, pokud víte o někom, kdo masíruje třeba doma, prosím napiště, díky.

Pavel (St, 7. 12. 2011 - 00:12)

Máte někdo zkušenost s masáží v centru Tereza v Ústí nad Labem?

Petrik (St, 2. 11. 2011 - 14:11)

Já jsem povětšinou byl na masáži nahej, vždy se ptám masérky jak moc se vysvléct. Jednou jsem ale byl na masáži u nějaké mladé holky, asi to nedělala dlouho a bolely mě třísla. O tom jsem ji řekl a ona mě tam projížděla, jako by nic. Ikdyž se to tam nemasíruje a já to věděl bylo to tak příjemné, že jsem ji nechal. No a co se asi tak stalo. Přikrytý ručníkem se mi zvednul jako nic a stál. Ručník z něj klouzal a ona dále masírovala stehna zepředu a zajížděla k tříslům a pokaždé se ho letmo dotkla. To vzrušení bylo šílené, ale na jediné co jsem se zmohl bylo, že se omlouvám a ona, že v klidu, že se to často stává. Potom si už jen pamatuju, že mě dále masírovala nohy a ručník jsem měl dole a ležel nahej a vzrušenej. Pak už mi ale fakt bylo trapně :-) No a po masáži jsem viděl jak pro ni přišel típek, takový ten typ 100 kg mohutný svalnatý borec, tak jsem byl i docela rád, že jsem ji nic neřekl :-) Už jsem tam pak nešel, fakt mě tohle stačilo na dlouho :-)

Ivan (Po, 31. 10. 2011 - 21:10)

Jaké máte zkušenosti s...Masáž je jedne z nejlepších vynálezů :). V srpnu sem začal chodit na thajské masáže a je to fakt zážitek. Jestli ste z Prahy můžu doporučit Gregorova 2115/10,Praha 4 - Chodov. Mají i webovky http://www.goldenkinnaree.cz/

janek (Út, 11. 10. 2011 - 00:10)

Dobrý den, můžu se zeptat,...kbys byl z Prahy , tak bych doporučil masáže u tebe doma, podívej se na www.masazefilip.cz

Reklama

Přidat komentář