Reklama

Lázně Luhačovice

lukášek (Ne, 6. 7. 2014 - 15:07)

byl jsem v Luhačovicích 2x, lázně jsou ucházející. Šukačku nahradilo štěstí ve hře, v karbanu každý den 10 a 15 tisíc! Varlovy Vary jsou lepší. ,,výnosnější"

Steve (Pá, 4. 7. 2014 - 01:07)

Jen pěšky (zufuss)výletně ze Zlína 2x :-) Ty vody k pití nic moc, lázně celkem malé. Jednou jsme tam se školním orchestem koncertovali - víc nevím.

Myslím že lepší jsou Mariánky nebo Frantovky.

Láďa (Pá, 2. 5. 2014 - 09:05)

Vždycky jsem byl v Třeboni.

Láďa (Pá, 2. 5. 2014 - 09:05)

hele co to tady propaguješ. Do lázní se jezdí léčit a ne šoustat. V lázních jsem byl třikrát a co tam ty ženský dělají po chlapech je až nechutný. Mladý holky tam nejsou a starý hajtry sotva lezou ale jak jsou z domova tak jsou jak utržený ze řetězu. Co jsi tam moh splašit. A navíc bych se bál pohlavní nemoci. Takový debil jako ty by si to zasloužil.

lázně Luhačovic (Pá, 2. 5. 2014 - 08:05)

mi pomohly po všech stránkách. Potkal jsem tam sluníčko svého života.

fenka (Pá, 2. 5. 2014 - 01:05)

V Luhačovicích jsem si...Pes který štěká nekouše a o tom ostatním si každý udělá názor...

Jebáč (Čt, 13. 3. 2014 - 20:03)

V Luhačovicích jsem si fantasticky zamrdal. Měl jsem tam tři vdané paničky.

Pavla (Ne, 9. 3. 2014 - 19:03)

Ja do Luhačovic jezdím už...Dobrý den, mohu se zeptat zda je kolem Luhačovic dost turistických tras pro děti 5 a 8 let, jedeme do lázní koncem léta a trochu mám strach, abychom se tam nenudili po odpolednách. Moc děkuji za odpověď. Pavla

Pavla Havlinova (Út, 10. 1. 2012 - 08:01)

Ahoj,zajímalo by mě,jestli...Ja do Luhačovic jezdím už let každé prázdniny. Miluju to tam myslím že jsou to jedny z nejlepších lázní a určitě doporučuju. Jezdím na lečebnu Miramonti. V nešní době se opravdu hodně zlepšila máme nové inhalatory take klubovny vany na přísadové koupele jsou už na budově zasuvky už na všech pokojích. Myslím si že lukačovice jsou správna volba pro lidi ¨co se jedou lečit do lázní na astma!!!

Liba (Po, 2. 1. 2012 - 21:01)

Zřejmě jedete na dovolenou...ahoj, do Luhačovic jezdím každý rok na měsíc na léčení, mimo to se tam několikrát ráda vracím na prodloužené víkendy i během roku, je tam moc krásně a můžu jen a jen doporučit. Příroda, kulturu, společenské vyžití, sport ubytování, restaurace - všeho opravdu dost a jídlo seženeš i levnější MENU jako v Brně. Opravdu úžasné. Mimochodem jezdím tam již 17 let

Reklama

Přidat komentář