Reklama

Muži a erotické pomůcky

Anett (So, 12. 1. 2019 - 12:01)

Tak to se Jolčo spokojíte celkem s málem :) a pro sebe nemáš nic ? :)

Jolana (So, 5. 1. 2019 - 14:01)

Nějlepší jsou pouta, roubík a bičík. To pak manžel poslouchá a sex je jedna báseň a těch orgasmů.

Václava (So, 5. 1. 2019 - 14:01)

Právě že existuje a já už jsem si to teda objednala, takže v příštím týdnu netrpělivě očekávám balíček :P

Terezka (St, 2. 1. 2019 - 19:01)

Hej, ne, ale počkej, to jako existuje? Já úplně miluju orálni sex, takže tohle by byla ideální hračka pro mě :) Já ji musím zkusit, koupit a pak dám vědět, jak to funguje.

Václava (Út, 1. 1. 2019 - 22:01)

Holky, zkoušela jsem některá ty simulátory orálního sexu? Jsou to tyto https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/simulatory-oralniho-sexu. Já jsem docela v šoku, že něco takového je, nevěděla jsem to. Moc ráda bych to vyzkoušela...

Ivan (Ne, 30. 12. 2018 - 19:12)

Sestra má tříletýho syna, když ho sprchuje, tak mu vždycky stahuje předkožku, to mi máma a sestra dělaly taky, ona je starší jak já o 8 let. Jenže ona mu s tou předkožkou pak vzadu jezdí přes žalud, až mu pindík stojí. Pak když ho mydlí, tak mu stojí, jak mu mne žalud tou pěnou. Já se až styděl. Sestra mi říkala, že mu ho nejdřív musí postavit, aby ho mohla pořádně umýt. Klukovi se to líbí, zůstane mu stát ještě nějakou dobu potom. Přijde vám to normální?

Kika (Ne, 30. 12. 2018 - 15:12)

Obchodů je dost ale ve směs nejlíp cenově se pohybují tady www.e-kondomy.cz a taky mi přijde že toho mají mnohem víc.

Nikola (Čt, 27. 12. 2018 - 18:12)

Nějaký dobrý obchod? Nebo stránka na inspiraci erotických hraček, oblečků a tak? :)

Kika (Pá, 21. 12. 2018 - 16:12)

vibrační kroužek máme s manželem vyzkoušený a super, máme taky za sebou i jiné erotické hračky, docela rádi experimentujeme a je to fajn :)

Kačenka (Čt, 20. 12. 2018 - 07:12)

Mrkněte na sexshop Růžový slon. Spoustu věciček tam můžete vidět v akci na videu. Fakt perfektní sexshop. Nakupvání je zábavou.

Barbora (St, 19. 12. 2018 - 19:12)

Já bych se chtěla zeptat, jestli vašemu partnerovi navadí vibrační kroužek?

Julia (Po, 17. 12. 2018 - 18:12)

moc se ve vibrátorech nevyznám, ale také přemýšlím o jeho koupi. Který je nejlepší? A kde se takový vibráto dá sehnat na internetu? Nechci moc do obchodu.

Saša (Út, 18. 12. 2018 - 20:12)

Na internetu dneska seženeš všechno ;) zkoukni eshopy, třeba nahoře několikrát zmiňované ekondomy a tam je toho spousta. Nejlepší, to je těžko říct, co si budeme povídat, každé vyhovuje něco jiného. Záleží, kolik do toho chceš investovat. Já mám ráda G-spot vibrátory

Jasmínka (Ne, 16. 12. 2018 - 20:12)

Chtěla bych ho na běžné používání, nic speciálního

Fifi (Čt, 13. 12. 2018 - 16:12)

Já mám doma 3 vibrátory, každý na něco jiného. Zálěží na co byste ho chtěla používat :)

Hanča (Út, 11. 12. 2018 - 19:12)

Můžu vám doporučit ten co mám já a jsem spokojená ;) https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/klasicke-vibratory/close2you-passione-ruzova

Jasminka (Ne, 9. 12. 2018 - 16:12)

A máte nějaké zkušenosti s vibrátory?

Darija (Čt, 6. 12. 2018 - 20:12)

nevidím na tom nic špatného ba naopak ... na oživení nebo zpestření vztahu je to super záležitost

Lennie (Po, 3. 12. 2018 - 06:12)

Hoďte sem nějaké příklady toho co máte doma ať se můžu inspirovat, hm ??

Kačenka (St, 5. 12. 2018 - 16:12)

Máme doma nepřeberné množství pomůcek. Za dvacet let manželství jsme se vždycky snažili, aby nám sex nezevšedněl a proto jsme koupili každou zajímavější hračku. Nemohu vypisovat všechny, to by bylo čtení na hodinu, ale za všechny pomůcky bych vyzvedla vibrátory pro manžela pro masáže prostaty. Nejenom že to jemu přináší extatické orgasmy,ale na mě to zpětne působí také velmi vzrušivě, když ho vidím v rauši. Kdyby vás toto inspirovalo, doporučuji zakoupit takový, který bude v zadečku partnera po zasunutí sám držet. Brzy zjistíte, že přidržovat nedržící vibrátor během soulože není zrovna moc nejlepší. Zrovna tak pro ženu. Neznáme nic krásnějšího, než souložení s vibrátorem v jeho i mém zadečku a ještě přidat vibrační kroužek na penis. Zezačátku bude muž zřejmě velmi brzy stříkat, ale pravidelným opakováním se to zvládne.

Reklama

Přidat komentář