Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Tomik (Út, 27. 6. 2017 - 09:06)

Máte nějaký tip, jak holce...To nevim jak to říct.

NoName (Po, 19. 6. 2017 - 14:06)

Máte nějaký tip, jak holce říct tu svoji zálibu? Neumím lhát, že mám inkontinenci, litoval bych toho. Jak to sdělit, aby to pochopila? Zkusil jsem to říci známé od kamarádky (která to chápe) a byla to chyba, že jsem to řekl narychlo. Mým trestem byl měsíc, než jsem zapomněl na to peklo.

Tom (Út, 16. 5. 2017 - 16:05)

Karle,nestyďte se a nechte...Moc rád by jsem si jstebou napsal můj email je [email protected]

Tomik (Út, 16. 5. 2017 - 09:05)

Karle ,na FB nejsem, ale zde...Ahoj Marku jsem ti napsal Email rád by jsem jstebou kamarádil ?

voki190789 (Po, 15. 5. 2017 - 16:05)

Máš facebook ? chci jstebou...Karle ,na FB nejsem, ale zde je můj email [email protected]

Miminko (St, 1. 8. 2018 - 00:08)

Dneska jsem se byl projít po městě jen tak v bodíčku a plenkách a a dudal dudlik lidi co jsem potkal se smáli a klepali na hlavu nechali proč když je takové horko miminka přece nosí bodíčka a mě bylo fajn užil jsem si to a dokonce jsem se i pokakal

Miminko (St, 1. 8. 2018 - 00:08)

Dneska jsem se byl projít po městě jen tak v bodíčku a plenkách a a dudal dudlik lidi co jsem potkal se smáli a klepali na hlavu nechali proč když je takové horko miminka přece nosí bodíčka a mě bylo fajn užil jsem si to a dokonce jsem se i pokakal

Miminko (St, 1. 8. 2018 - 00:08)

Dneska jsem se byl projít po městě jen tak v bodíčku a plenkách a a dudal dudlik lidi co jsem potkal se smáli a klepali na hlavu nechali proč když je takové horko miminka přece nosí bodíčka a mě bylo fajn užil jsem si to a dokonce jsem se i pokakal

Karel (So, 29. 4. 2017 - 13:04)

Karle,nestyďte se a nechte...Máš facebook ? chci jstebou kamarádit ?

K (Pá, 27. 7. 2018 - 14:07)

Smutna plenkarko, rad si s...Petře je správná adresa,kterou tady uvádíš. Chtěla jsem Ti napsat,ale nefunguje.

Jirka (So, 21. 7. 2018 - 19:07)

Napiš na mail. [email protected]

Jirka (So, 21. 7. 2018 - 19:07)

Nikdo nepokeca?Napiš na mail. [email protected]

voki190789 (St, 19. 4. 2017 - 12:04)

Pred casem jsem musel...Karle,nestyďte se a nechte si je napsat lékařem na poukaz .Máte na ně nárok bez placrní .

voki190789 (St, 19. 4. 2017 - 12:04)

Pred casem jsem musel...Taky jsem rád,že jednorázové pleny ABRI FORM M4 pro nás inkontinentní jsou . Z počátku jsem se styděl , ale musel jsem si zvyknout a nosím je již 11 roků (od svých 16i let ) , neboť jsem po úrazu paraplegik a inkontinentní . Vím , o čem Karle píšete a plnně Vás chápu .

Dan (St, 19. 4. 2017 - 10:04)

Já mam hrozně rád ,když se vykajdím a vyčůrám do plíny a potom v tom hodně dlouho sedím.Kdyby ste viděly jak to po tom vypadá.Mě to vzrušuje.Rád si nad tim honim pindíka.Nejlepší je zabořit ruku do plíny,Vybrat co největší množství směsi a potom si tou rukou honit,Když stříkám tak se mi zbarví ruka do takové barvy,že je to pro mne o to větší slast

J (Út, 18. 4. 2017 - 23:04)

Kam spěje tohle téma? Co nejošklivěji to tu znepříjemnit podrobnými popisy nechutností?Nebo s prostě jen svěřit, že nosíme plínky?

Plenkar (So, 15. 4. 2017 - 15:04)

Dnes jsem se odhodlal a vzal...jsem tolerance sama,ale tohle je hnus fialovej! Jiste,ze vim i o kaviaru,ale ikdyz si davam pleny,tak hlavne na pocurani,nebo na ejakulat, ale pokud na me jde velka potreba,tak se snazim,aby neskoncila v plinach. Takovi labuznici by snad meli mit i nejake svoje stranky, protoze po precteni ztracim chut k jidlu. Na hubnuti dobry.

Perverzní praso (So, 15. 4. 2017 - 14:04)

Dnes jsem se odhodlal a vzal jsem na sebe před obědem plénu.Sedl jsem na gauč k přítelkyni a začal srát.Po chvíli začala přítelkyně řešit, že smrdim.Řekl jsem,že jsem se před chvíli posral.Skončilo to tak,že jsme si mé ho na roztíraly po obličeji. Ach

J (So, 15. 4. 2017 - 08:04)

Není nad klasiku, bílé látkové plenky jako dřív, ne nějaký papírový odpad

(Ne, 2. 4. 2017 - 17:04)

syn nosí ty se šmoulama z berta . nevíte jestli se dělají i pro dospělí aby jsme ladili ?

Reklama

Přidat komentář