Reklama

Amputace penisu

Erika (Út, 8. 5. 2018 - 18:05)

V hladomorni boli 2 väzni, tak si jeden odrezal penis a zjedol. Druhý mu vyčíta že prečo ho nenechal postaviť, že boli by sa najedli dvaja.

Tony (Út, 8. 5. 2018 - 15:05)

Nám zase tvrdil učitel autoškoly, že jeho známý o něho přišel při úrazu v base na šachtě, kam se dostal proto, že řídil vožralej a chytli ho cliftoni. To nám říkal v roce 1980. Tehdy se ještě muselo v base tvrdě makat a nikdo se s muklama nemazlil.

. (Út, 8. 5. 2018 - 14:05)

Já jsem slyšel že jednomu co dělal v pivovaru ho utrhl pás,nevím co je na tom pravdy.

. (Út, 8. 5. 2018 - 14:05)

Neomarxisté penisy...Oni asi někomu ztupírují hlavu slimáci, až se sem navezou.

. (Út, 8. 5. 2018 - 14:05)

Neomarxisté penisy...Oni asi někomu ztupírují hlavu slimáci, až se sem navezou.

Mno (Po, 7. 5. 2018 - 22:05)

Neomarxisté penisy netupírují sobě, ale spíš hlavinky royalistům.

Tony (Po, 7. 5. 2018 - 22:05)

Najdou se tací,ale...Je to nepřirozené ale s neomarxistickým popíráním přirozeného pohlaví a přiznáváním volitelného genderu mezi mnohými mladíly vznikne opět po amputaci vnějšího pohlaví včetně penisu mnohá poptávka.

V antice byli tací, kteří vážili dlouhou cestu, aby jim to udělali. Tehdy to bylo nebezpečné kvůli infekcím. Věřím, že mezi doktory jsou takoví chirurgové, kteří se přímo tetelí blahem až se jim příležitost k takovému kšeftu otevře. Zatím mnozí tací profitují pouze na obřízkách, teď budou moci přejít na vyšší level.

luci (Po, 7. 5. 2018 - 22:05)

Zakoupil jsem si kdysi knihu...Najdou se tací,ale nevěřím,že mnozí. Dříve se prováděly rituální kastrace z náboženských důvodů,za účelem získání sopránových hlasů pro kostelní a chrámové sbory/to ještě před pubertou/,u sluhů a strážců v harémech orientálních panovníků a čínských císařů.Je to degradace muže,přestává být mužem. Je to /bezpohlavní osoba/eunuch.

Tony (Po, 7. 5. 2018 - 15:05)

Kdybych tu knihu od Barbary de Angelis nečetl, tak by mi byly zcela nesrozumitelné některé pasáže v románu Jeremiáš - Slyšte hlas od Franze Werfela. Jde o to, že knéží babylónské bohyně Ištar byli všichni "černí" eunuši. Tedy i bez penisu.

Tony (Po, 7. 5. 2018 - 15:05)

tomu říkám ušlechtilý...Hodně lidí je zvědavých. Ta kniha byla velmi brzo vyprodaná.

no (Po, 7. 5. 2018 - 15:05)

Zakoupil jsem si kdysi knihu...tomu říkám ušlechtilý zájem

Tony (Po, 7. 5. 2018 - 00:05)

Zakoupil jsem si kdysi knihu od Barbary de Angelis o eunuších. Jenže mě to jaksi strašilo, tak jsem ji dal pryč. Ačkoliv to byla téměř čerstvě vydaná kniha, tak mi ji nechtěli vzít v Brně ani do atikvariátu, a tak jsem ji nechal ležet na ulici. Dnes těžce lituju, že jsem si ji neponechal. Měl bych tu na diskuzích na doktorce na jejím základě střelivo. Jestli to bude takto pokračovat, tak bude novodobých eunuchů přibývat, a bude jak tomu bylo ve starověku. Mnozí mladíci budou dychtit po tom, aby jim byla amputována nejen varlata ale i penis.

Tony (Po, 7. 5. 2018 - 00:05)

Zakoupil jsem si kdysi knihu od Barbary de Angelis o eunuších. Jenže mě to jaksi strašilo, tak jsem ji dal pryč. Ačkoliv to byla téměř čerstvě vydaná kniha, tak mi ji nechtěli vzít v Brně ani do atikvariátu, a tak jsem ji nechal ležet na ulici. Dnes těžce lituju, že jsem si ji neponechal. Měl bych tu na diskuzích na doktorce na jejím základě střelivo. Jestli to bude takto pokračovat, tak bude novodobých eunuchů přibývat, a bude jak tomu bylo ve starověku. Mnozí mladíci budou dychtit po tom, aby jim byla amputována nejen varlata ale i penis.

luci (Po, 7. 5. 2018 - 00:05)

Jak Ti to dopadlo toho...Asi nic moc,když se neozval. Ono ale není čím se chlubit. Být vyřezán jako vůl,nebo vepř,to nikomu na sebevědomí nepřidá.

Zkoumal (Ne, 6. 5. 2018 - 21:05)

Pokud se nenecháte včas obřezat, tak vás ta amputace penisu nemine. Nejlepší je, když je klučík obřezaný, pokud je ještě malinký.

frc (Ne, 6. 5. 2018 - 21:05)

Na dvacátého prosince mi...Jak Ti to dopadlo toho 20.prosince?

Jirka (Pá, 30. 3. 2018 - 22:03)

Chtela bych amputaci nohou...jdeme do toho?

??? (Čt, 13. 10. 2016 - 09:10)

Jenom aby nevzal drátěnej kartáč?

Janička (Út, 11. 10. 2016 - 12:10)

Ahoj. Máte někdo nějaké zkušenosti s amputací penisu. Buď jen žuludu nebo celého. Viděla jsem na netu pár videí s těmito chudáky a měly bych dotaz, jestli má někdo podobný problém či se s někým takovým setkal. Mě by se líbylo mít takového doma, byl by mi na 100% věrný a dělal by mi to jen jazykem a prstama.

Robert (So, 28. 1. 2023 - 13:01)

Když mi ho ufikneš, jsem ti k dispozici.

Reklama

Přidat komentář