Reklama

....JAKÉ PLAVKY SE LÍBÍ....

Péťa (So, 9. 9. 2017 - 17:09)

Mně tyto...ukecala jsem...Na pohled vypadají super ale nevím jaký je v nich pocit a jak dlouho schnou.Jediné co se mi na všech plavkách nelíbí jsou kapsy.Myslím to z hygienického hlediska.Co má u sebe ve vodě člověk v plavkách,které mají tři kapsy?

Tomáš (So, 9. 9. 2017 - 16:09)

není pravda, proto to jsou...Z bermud teče voda ještě deset minut, tak jak píše michal, je to hnus jak se to lepí na tělo a studí.

to (So, 9. 9. 2017 - 16:09)

Strašné . Další ucorane...není pravda, proto to jsou plavky. Suché do 10 minut. Mám je.

Michal (So, 9. 9. 2017 - 14:09)

Strašné . Další ucorane trencle co znich teče voda ještě za hodinu

Michal (So, 9. 9. 2017 - 14:09)

Mně tyto...ukecala jsem...Strašné . Další ucorane trencle co znich teče voda ještě za hodinu

hm... (So, 9. 9. 2017 - 10:09)

Vypadají super ale jak jsem...souhlas, parádní, i ty mužské předtím....

Pavla (Pá, 8. 9. 2017 - 20:09)

Mně tyto...ukecala jsem...Vypadají super ale jak jsem uviděla tyto, tak jsem se zamilovala :-*
https://www.astratex.cz/damske-jednodilne-plavky-ocean/plavky

Kristýna (Pá, 8. 9. 2017 - 20:09)

Otázka pro ženy-Jaké...Mně tyto...ukecala jsem přítele, má dvoje, druhé zelené a paráda, všechny ženy zíraly.
www.astratex.cz/panske-luxusni-plavky-rene-zaffiro/plavky#

Péťa (Pá, 8. 9. 2017 - 19:09)

Otázka pro ženy-Jaké plavky se Vám nejvíc líbí na mužích?

Tereza (Pá, 8. 9. 2017 - 16:09)

Rada se ukazuji naha. Libi se mi,kdyz me chlapi ocumuji a obdivuji. A chteji me prcat. Parada, kdyz klukovi stoji a pritomvedi, ze sukat se nebude, huci jimv klacku.

Eduard Nud (Pá, 8. 9. 2017 - 10:09)

Jaké plavky se mi líbí na ženách? Žádné. A jestli to neprojde, tak tanga. Nahoře bez, dole šeřík.

warp (St, 23. 8. 2017 - 11:08)

Samozřejmě že na ženách se mi nejvíc líbí plavky Wicked Weasel. Jenom smůla, že manželka jak přibrala už se je stydí nosit.

pavel (St, 23. 8. 2017 - 09:08)

nejlepší je se koupat nahej , ale když už se musím někdy oblíknout tak jedině světle modrý kalhotky . a to že sou průsvitný když se namočí doteď nevadilo nikomu.

Monika (Út, 22. 8. 2017 - 21:08)

já mám modré (laguna)v celku s bílím lemem , no a ?

Petr (Út, 22. 8. 2017 - 20:08)

Ahoj, já mám bílá tanga a...A co my s tím???

KATA (Út, 22. 8. 2017 - 20:08)

Ahoj, já mám bílá tanga a bílou podprsenku - oboje z Calzedonie. Sedí pěkně a mužům se líbím. Zítra se budu koupat v Jihlavě.

jana (Čt, 22. 6. 2017 - 08:06)

Já si kupuji jednobarevné duď žluté nebo světle zelené vršky bez vycpávek spodky mám ráda vyší k pasu ,ale co nejužší vpředu vzadu buď tanga nebo normální manžel po mě chce ať vystříhám tu bílou podkladovou látku ,aby lépe vynikly bradavky a čárka mezi mymi stydkýmy pysky, které mám dost vyvinuté ty velké, rád pozoruje reakce okolí jinak jsme nudist to je ale jiná

Irča (Pá, 19. 5. 2017 - 18:05)

Cože? A co jsi myslela....Já mám taky čistě bílé - z Calzedonie. Vršek trojúhelníčkový a spodek tanga. A nejsou průhledná. I tak ale v bazénu chlapy koukají, to je pravda.

Petra (Út, 26. 11. 2013 - 11:11)

Minulý rok jsem si koupila...Mně se stalo něco podobného,na teambulding jsem si vzala jediné nové plavky, taky nepodšité. Nic netušíc jsem vylezla z vody a sedla si u bazénu s kluky. No všimla jsem si, že někteří mají pěknou erekci a červenají se....no kdyby prosvítaly jen bradavky jak píšeš, ale ono mi to pěkně prosvítalo i v rozkroku....

Radas (Út, 20. 8. 2013 - 10:08)

Určitě dvojdílné, jednodílné se mi nelíbí a barevnost? To si nemyslím, že je tak podstatné, každé ženě sluší jiná barva a chlapi až tak neřeší barvu, jako obsah :) Ale jinak asi klasický střih. Každopádně si kupujte plavky, které vám hlavně sedí, ne které se líbí ostatním. Mně se líbí třeba tyto http://plavky-triola.cz/katalog-plavek.php je to první fotka zleva na třetím řádku.

Reklama

Přidat komentář