Reklama

Roláky a šátky

Erik (Út, 8. 1. 2019 - 16:01)

Já bych takovou taky rád poznal, ovšem dominantní role bych se zhostil sám :)

Šárka (Po, 1. 7. 2013 - 07:07)

Letošní léto až na několik dní počasím připomína jaro . Nedávno jsem si na aukru koupila rolák bez rukávů s vysokým rolákem (20cm), materiál je slabý a roláček pěkně sedí .

Mik (Po, 28. 12. 2015 - 08:12)

Nemůžete dělat vůbec nic....tak to mám velmi podobné představy...akorát já si dovedu představit být i na dominantní straně a svazovat si někoho ve svetrech nebo v kožichu...je škoda, že je málo holek, které to mají rády nebo se neprojevují...

Jiří (Čt, 17. 12. 2015 - 19:12)

Dobrý večer třeba mi tady...Nemůžete dělat vůbec nic. Je to v něm. Já jsem tímto též postižen už od mala, dejme tomu od 4 let, kdy se mi prostě líbilo v pleteném, chlupatém, příjemně kousavém i přiléhavém oblečení od hlavy až k patě. A musím zmínit, že se mi líbilo i zabalování do dek a vlastně takové omezování v pohybu a vnímání okolí. Takže jsem vlastně k tomu submisivní povahy a sním o ženě, která mě třeba sváže v těchto oblečcích a pohraje si se mnou či znásilní ;-) Sám nevím, kde se to ve mně vzalo a proč.

veronika (Pá, 4. 12. 2015 - 19:12)

Dobrý večer třeba mi tady někdo odpoví. Načapala jsem mého syna v mé ložnici jak si honí ptáka nad mím oblečením konkrétně měl vzatý rolák stahoval si předkožku a třel si žalud o můj rolák. Dveře byli pootevřeny dělala jsem jako že jsem nic neviděla. Co mám dělat delší dobu pozoruji že mám po oblečení divné skvrny a pach

martin (So, 14. 11. 2015 - 21:11)

včera jsem pomáhal kámošce v jednom podniku byla tam šatna hosté jsi tam odkládali oblečení přišla tam hezká bruneta hned mě tlačilo něco v rozkroku dala jsi tam bundu a pod bundou měla nádherný sexi rolák ten si taky nechala na šatně uschovat prostě neodolal jsem potaji jsem vzal rolák a masturboval jsem sním nádhera.....

Zdena (St, 28. 10. 2015 - 18:10)

Dnes jsem byla celé dopoledne venku,bylo docela chladno,tak že jsem měla pod bundou rolák a na krku pod rolákem ještě šátek. Šátek jsem měla až k puse,chtěla jsem aby byl pod vyším rolákem vidět.Bylo mi krásně teplo,občas jsem schovala pusu do šátku.Dcera když ráno viděla,že co si beru na sebe,vzala si pod bundu svetr a nový velký mohérový šátek,který si nedávno koupila.

sweater_1@yahoo (Čt, 15. 10. 2015 - 18:10)

pardon, reagoval som na prispevok od Zdenky... :-)

sweater_@yahoo. (Čt, 15. 10. 2015 - 18:10)

Ano,také miluji...... tak s tebou by som si rad vysiel na prechadzku, najma v zime!!! :-)

Anna (Pá, 9. 10. 2015 - 22:10)

Já jsem před třemi roky...ideální pro vás bude asi burka, brzy se dočkáte. Možná vám budou koukat jen oči, vlasy pečlivě schované, ty jsou zváště hříšné, to bude paráda, že, hlavně v takovém létu jaké bylo letos.

jožka (Pá, 9. 10. 2015 - 18:10)

šárko vaše roláky bych chtěl vidět

Šárka (Pá, 9. 10. 2015 - 05:10)

A můžu se zeptat,nosíš...Roláky přes pusu nenosím , ale s vysokým rolákem jich mám několik (s nejdelším rolákem cca 75cm) , občas je nosím vytažené přes hlavu (místo kukly).

Zdena (Čt, 8. 10. 2015 - 08:10)

Já jsem před třemi roky...A můžu se zeptat,nosíš také roláky přes pusu? Jak se ti líbí dýchání přes rolák? Máš nějaké pěkné kousky s vysokým rolákem? Díky.

Šárka (Ne, 4. 10. 2015 - 11:10)

Ano,také miluji...Já jsem před třemi roky probrala šatník , nechala jsem v něm jen oblečení s rolákem a stojáčkem . Roláky jsou moje stálé oblečení po celý rok , jsem spokojená a okolí si zvyklo . Přes teplé až tropické počasí nosím roláky z jemného vzdušného materiálu , který je příjemný . Moje čtrnáctiletá dcera na zpočátku koukala přes prsty , ale letošní léto šla v mích stopách a byla spokojená .

jožka (Pá, 2. 10. 2015 - 21:10)

dámy slečny paní máte některá skušenost že váš muž přítel si tře žalud penis o váš svetr rolák

Zdena (Po, 21. 9. 2015 - 14:09)

Zdravím. Našla jsem tuhle...Ano,také miluji roláky,úplně nejraději mám,když mám za rolákem schovanou pusu a rty se dotýkají měkoučké vlny do které dýchám. Vzrušuje mne to až k zbláznění.Teď přes léto jsem si občas vzala děrovaný svetřík bez rukávů ale s vysokým rolákem.K tomu černé sluneční brýle a byla jsem blahem bez sebe.Asi se to líbilo i ostatním,kluci po mě pokukovali. Těším se na zimu,to si klidně vezmu i pletenou kukličku přes obličej.

Jana (Čt, 17. 9. 2015 - 13:09)

Zdravím. Našla jsem tuhle diskuzi úplnou náhodou. Manžel je taky ujetý na moje svetry. Zezačátku mi to vadilo ale postupem času jsem si už zvykla. Vezmem si roláky a ten sex je i takový bouřlivější než bez nich. Jsem ráda že i někteří lidé jsou stejně "postižení"

lojza (Ne, 23. 8. 2015 - 10:08)

kdyby tu chtela nejaká holka nebo paní postříkat její svetrík rolák tak napište klidně i poslat poštou

sweater_1 (Ne, 23. 8. 2015 - 09:08)

čaub znáš nějaké forum...www.woolfreaks.de

jožka (Ne, 16. 8. 2015 - 20:08)

Mám taky problém s dámskýma svetříkama třu si penis o sestřin svetřík, ale mamky mne nenapadlo jdu to vyzkoušet

Reklama

Přidat komentář