Reklama

Výprask před diváky

xt (Čt, 21. 12. 2017 - 10:12)

Můj muž je hodný a...velice krásná rodinná idylka. Líbí se mi. Má těch prohřešků hodně za ten měsíc? Neměl by ten výprask mít velikost podle množství prohřešků? A jen tak, to je na jeho žádost nebo je to nápad starostlivé manželky, aby manžel nezvlčil?

Starostlivá žen (Čt, 21. 12. 2017 - 08:12)

Můj muž je hodný a chytrý. Vážím si ho. Jednou měsíčně se však "promění" v malého kluka. To se musí přede mnou a mou mamkou svléknout donaha. Řekne nám své prohřešky, za které zaslouží výprask. My ho pošleme pro rákosku, která visí na stěně v kuchyni. On se pak ohne přes stůl a dá ruce dopředu. Mamka mu drží ruce a já mu vysázím na zadek rákoskou 15 ran. Pak se vyměníme. Já držím ruce a mamka mu dá zbylých 10 ran, aby měl celých 25. Když skončíme, odvedeme ho ke zdi, kde klečí 30 minut.

Pepa (St, 13. 12. 2017 - 10:12)

Pěkná povídka,pokud by to...Tak záleží, kdy by se takový případ stal. Pokud to bylo před rokem 1989, tak v umírněné podobě se to stávalo, alespoň ve školce a na prvním stupni základky. Fyzické tresty jsou zakázané ve škole snad tak 100 let, přitom se v jisté podobě tolerovaly i potom. Sám jsem zažil, že učitelka nasekala třem holkám na holou před celou třídou. Sice rukou a ne nějak moc, takže ani nebrečely, ovšem učitelka sázela právě na tu ostudu, že na holou a před třídou. Bylo to ale počátkem 80. let, takže to je už tak 35 let nazpět, jestli dobře počítám.

luci (St, 13. 12. 2017 - 10:12)

Toho kantora zavřít....Pěkná povídka,pokud by to byla pravda,tak ta kantorka dávno sedí a po odpykání trestu by jí nezaměstnali ani u krav natož ve škole.

Zdeněk (St, 13. 12. 2017 - 08:12)

Já bych řekl, že...Tak zde je asi hlavní problém, že co člověk, to zcela jiný vkus. Na tom Aryonovi je toho strašně moc a zdaleka ne všechno odpovídá mému vkusu.
Jinak daleko víc takových příběhů je v angličtině samozřejmě. Mě je třeba blízké to, co píše nějaký Pat Greenham (v překladu zelená šunka, tak se to dá zapamatovat:)) Dá se to najít na googlu, takže netřeba odkazu.

Tonda (St, 13. 12. 2017 - 02:12)

U nás je na tohle určitě...Já bych řekl, že nejlepší byly dříve stránky Dr. Schertela, které jsou již zrušené, nicméně většina příběhů a povídek odtamtud je teď na stránkách zadky.blogspot.cz
Na Aryonovo stránkách jsou většinou příběhy takové příliš přitažený za vlasy, takové trošku křečovité. Je to otázka názoru. Na dřívější verzi Aryonových stránek jsem oceňoval spíš tu rubriku Vaše zážitky s výprasky, kam psali čtenáři svoje reálné zážitky. Nejvíc se mi tam líbil ten příběh Lenky Š. o tom, jak občas dostávali spolu s bratrem od svého otce. Možná si ještě někdo na tuto rubriku vzpomene.

Karel (Út, 12. 12. 2017 - 16:12)

Toho kantora zavřít....Za předpokladu, že ten příběh je pravdivý, což je asi stejně pravděpodobné, jakože prezidentem bude Hannig.

Josef (Út, 12. 12. 2017 - 15:12)

Ahoj xy, dik ze mne veris,...Toho kantora zavřít. Slyšel jsem, že sexuální devianti a lidé, kteří se dopustili násilí na dětech, jsou ve věznicích obzvláště "oblíbení". Vsadil bych se, že při prvním sprchování "uklouzne" a spadne na radiátor...

Josef (Út, 12. 12. 2017 - 15:12)

Ve čtvrté třídě dostal...Učitelku zavřít.

PPB (Út, 12. 12. 2017 - 14:12)

Pavlíno, chceš cítit mužnou převahu, plnit úkoly, být trestána kdykoli a kdekoli, oblečená i nahá?
Napiš na [email protected]
a pošli svoji nahou fotku.

PPB (Út, 12. 12. 2017 - 14:12)

Hledám kamaráda na spanking...Pavlíno, chceš cítit mužnou převahu, plnit úkoly, být trestána kdykoli a kdekoli, oblečená i nahá?
Napiš na [email protected]
a pošli svoji nahou fotku.

Zdeněk (Út, 12. 12. 2017 - 13:12)

Na stránkách...U nás je na tohle určitě nejlepší Aronův spankingový deník.

Tonda (Út, 12. 12. 2017 - 13:12)

Jenom pokecá? Hledám...Na stránkách zadky.blogspot.cz se v jedné povídce (Jak jsem nakládal s Františkou) taktéž píše o jisté Pavlíně, ale to asi nebudeš ty. Každopádně doporučuji k přečtení

Petr (Út, 12. 12. 2017 - 13:12)

Hledám kamaráda na spanking...Zkus napsat na [email protected]

Jan (Út, 12. 12. 2017 - 12:12)

Hledám kamaráda na spanking...Napiš email

Radek (Út, 12. 12. 2017 - 12:12)

Souhlasím. Mě se tato...Jako že by ses chtěla taky dívat nebo bys chtěla být ta trestaná?

Pavlína (Út, 12. 12. 2017 - 12:12)

Hledám kamaráda na spanking hrátky. Výprasky na zadek, přes prsa a lehké fackování. Nejdříve se trochu poznat přes e-maily, pak osobně. Je mi 30, baculka, Střední Čechy.

Pavlína (Út, 12. 12. 2017 - 12:12)

Pokecá nějáká holka o...Jenom pokecá? Hledám kamaráda na spanking hrátky. Výprask já od něj.

Jan (Út, 12. 12. 2017 - 12:12)

Už jsi dostala naplacano na holou?
Sex bez bolesti je jako jídlo bez chuti.

Pavlína (Út, 12. 12. 2017 - 11:12)

Tak mě by třeba bavilo se...Souhlasím. Mě se tato představa taky líbí.

Reklama

Přidat komentář