Reklama

Polykání spermatu

Milada (Ne, 12. 6. 2016 - 22:06)

Jsem asi ta sperma upírka, protože mi moc sperma chutná a voní, že jsem z toho úplně unešená.

Návštěvník (St, 23. 8. 2023 - 13:08)

Prodám antikoncepci Calleto. Dvě platíčka za 300 Kč. V případě zájmu pište na e-mail [email protected] Převzetí buď Praha (nejlépe metro) nebo možno poslat poštou.

Návštěvník (St, 23. 8. 2023 - 13:08)

Prodám antikoncepci Calleto. Dvě platíčka za 300 Kč. V případě zájmu pište na e-mail [email protected] Převzetí buď Praha (nejlépe metro) nebo možno poslat poštou.

Návštěvník (Čt, 7. 4. 2022 - 05:04)

zkus to znovu http://files.zsadamov-prevence.webnode.cz/200000014-2d8a32e842/002.jpg

Návštěvník (Út, 8. 3. 2022 - 11:03)

Já taky baví mě to comu předchází a nemám stim problém

otta (Po, 7. 3. 2022 - 10:03)

Chlapi dnes potřebují...Olinko chtěl bych to s tebou zažit a lízat a lízat tvou .....

chtíč chtěl bych (Po, 7. 3. 2022 - 07:03)

Ať je noc anebo den, mrdka musí z kouli ven !

Návštěvník (Po, 7. 3. 2022 - 07:03)

To jste nemrdali? Jenom jsi se kvůli jejímu apetýtu honil?

Dana (So, 11. 6. 2016 - 17:06)

Nech si ho honit po orgasmu...Tomu mému se tak po třech minutách honění po orgasmu zase postaví a může znovu. Je multiorgastický.

ota (So, 11. 6. 2016 - 16:06)

Chlapi dnes potřebují...Olinko chtěl bych to s tebou zažit a lízat a lízat tvou .....

Eva (Pá, 10. 6. 2016 - 21:06)

Nech si ho honit po orgasmu ještě pět minut a pochopíš :-)

pro fantastu (Pá, 10. 6. 2016 - 16:06)

Chlapi dnes potřebují...A jak to dělá? Myslím řvaní a lízání dohromady :))).

Olina B (Pá, 10. 6. 2016 - 16:06)

Přesně. Dnes žena musí...Chlapi dnes potřebují aktivní ženy, to máš pravdu. Mě moc baví kouřit mu ho a honit a těsně před přestat a kroutit mu tak minutu bradavkama a z penisu mu vyteče trošku spermatu ale neudělá se. Dělám to tak pětkrát, než ho udělám pořádně a potom ho ještě chvíli jemně honím a kouřím, a on řve a kroutí se a nemůže utéct, protože mu sedím na obličeji a musí mi jí lízat.

Julie (Ne, 5. 6. 2016 - 07:06)

Když děláš před chlapem,...Přesně. Dnes žena musí být aktivní, jinak dobrého chlapa neudrží dlouho.
Ráno mu při odchodu poškádlím bradavky, aby na mě myslel a jdu spát, abych byla na večer odpočatá a divoká.
A večer mu jí musím strčit k obličeji, protože jak jí ucétí a uvidí, tak se vzruší a zaměří na mě. I když je šéf, tak když mu řeknu: lehnisi na zem a kleknu si nad něj, tak poslechne a je štastněj. A pak se krásně milujeme celý večer. A další den přinese lístky do kina, nebo koupí dovolenou u moře. Jen je nutné to dělat alespoň tak pětkrát týdně, aby byl vyskákaný a neodloudila mi ho nějaká potvora.

Petr (Út, 7. 12. 2021 - 09:12)

Takze Julco delas to stylem plny zaludek a prazdny koule...

simča (Pá, 3. 6. 2016 - 17:06)

Od té doby, co si hrajeme s...Olinko mě to můžeš prozradit jak to dělaš - moc mě to zajímá a vzrušuje - napiš mi něco o tom

Bobo (Pá, 3. 6. 2016 - 09:06)

Já bych ještě do toho dal králičí bobky a kvašený kuřince.

Volin (Pá, 3. 6. 2016 - 08:06)

Obalme to trošku...Vatikánská směs, výborně. Název by byl. Nyní vyhlašuji nábor pracovníků na pozici produktor tělesných tekutin. Předběžně se hlaste zde

Ester (Pá, 3. 6. 2016 - 08:06)

S pissem to neznám, chlapi...Když děláš před chlapem, že jsi nepolíbená, tak von taky hraje slušnýho troubu. A za pár let zjistíš, že nežijete spolu, ale vedle sebe. To je velká chyba. Chlapi toho maj dnes hodně a potřebujou se odreagovat a nejlépe příjemnou formou.Pak musí být žena aktivní, protože jinak se cestou z práce staví v hambinci, a za talíř se nechá vošuk.t, a je v pohodě. No a za chvíli se rozejdete.
Když naopak děláš divočárny a chceš sex, milování a JEHO, tak je spokojený a ty si můžeš dělat co chceš a živí tě a miluje.

Daniela (Čt, 2. 6. 2016 - 14:06)

Od té doby, co si hrajeme s...S pissem to neznám, chlapi jsou většinou strašný puritáni, tak musím dělat pomalu nepolíbenou, ale sperma na pleť opravdu funguje. nejdřív jsem to tradičně zkoušela mazat na obličej, ale lepší je polykat a nechat to působit zevnitř. A mám taky nádhernou pleť.

Reklama

Přidat komentář