Reklama

Polykání spermatu

Bohunka (Út, 6. 6. 2017 - 12:06)

Proč s kokosovým olejem?...Děvčata, já ten kokosový olej také hojně používím když manželovi honím. Báječně klouže, voní a je jedlý. Takže mu ho mohu při honění i pokouřit a když se vystříká, mám už směs semene a oleje skoro připravenou. Používáme ho i na promazání kundičky před zásunem. Lepší po všech stránkách než umělé gely. Jedinou nevýhodu vidíme v tom, že se nesmí používat na pomůcky. Kondomy neřešíme.

lenka (St, 31. 5. 2017 - 12:05)

Přijde mi, že když...ahoj Kačko, funguje to, s tím přitahování chlapů to může být podobné,ten můj by mne chtěl neustále lízat,prý mu strašně chutná štávička,vždy mne vylíže do sucha.Přitom mne samotné to chutné moc nepřipadá.

Julka (Ne, 28. 5. 2017 - 16:05)

Proč s kokosovým olejem? není to lepší s měsíčkovou mastí?

Kačka (Ne, 28. 5. 2017 - 12:05)

Přijde mi, že když používam sperma na obličej, že to na pleť bezvadně funguje. Poslední dobou ho míchám půl na půl s panenským kokosovým olejem a nikdy jsem neměla tak nádhernou pleť. A ještě mi přijde, že to chlapi cítí a od té doby, co to dělám mě víc vycházejí vstříc, usmívají se na mě a chtějí se se mnou seznamovat. Jestli to nějak cítí, či co nevím, ale ten rozdíl, jak je teď zajímám je tak 500%

Iveta (Ne, 28. 5. 2017 - 11:05)

Ahoj,i já používám tuto pletovou masku,jak je semeno husté,tak se dobře roztírá,a funguje to.Nechávám to na obličeji zaschnout a ono se to vstřebá do pokožky.Nejlepší přírodní kosmetika.

Hanka (Pá, 26. 5. 2017 - 08:05)

Tak TO Šárko vřele...Semeno na plet taky používam. Mohu potvrdit ,že to funguje. Tomu mému se do toho ze začátku moc nechtělo aby mě to nastříkal na obličej,přeci jenom má to raději do pusy ale nakonec ukázal že není sobec a materiál na pleťovou masku mě poskytuje.

lenka (Pá, 26. 5. 2017 - 08:05)

Sperma určitě má na pleť...Tak TO Šárko vřele doporučuji ,já si dopřávám pletovou masku,jak je to jen možné,každý den to ale nejde.nejlepší je to tak po 5 dnech,to je miláček hodně nadržený a jeho semeno mi stačí na celý obličej a ještě steče trochu na prsa.

Šárka (Po, 22. 5. 2017 - 09:05)

Sperma určitě má na pleť dobrý efekt. Zkoušela jsem to na dekoltu, protože už jsem tam měla jemné vrásky a úplně zmizely a pleť je krásná a jemná. Začnu to zkoušet i na obličej a uvidím.

no (So, 20. 5. 2017 - 15:05)

Já semeno někdy polykám,...a jak to technicky děláš?

no (So, 20. 5. 2017 - 15:05)

Podľa mňa to musí byť pre...tak nezapomeň pořádně lízat. A až se ta tvoje udělá, tak lízej a do sucha.

Jarmila (So, 20. 5. 2017 - 15:05)

Dělám to taky a pleť je...Já semeno někdy polykám, za předpokladu že mám orgasmus a manžel v tu chvíli začne stříkat, tedy v okamžiku největšího vzrušení. Jinak ho taky raději na pleť.

Filip1985 (So, 20. 5. 2017 - 13:05)

Podľa mňa to musí byť pre ženu vzrušujúce, že ma možnosť byť pri najintímnejšej chvíľke muža a cítiť v puse ako jej to tam pumpuje vzrušením do jej len pre jej šikovnosť.... :) Myslím, že spermia v jej puse je ako kompliment pre ženu, že ho spravila... Ako muž som ich chutnal v celkom v pohode... dá sa....

Návštěvník (Po, 14. 8. 2023 - 20:08)

Podľa mňa to musí byť pre...tak nezapomeň pořádně lízat. A až se ta tvoje udělá, tak lízej a do sucha.

Alena 58 let (Pá, 19. 5. 2017 - 13:05)

Používám sperma jako...Dělám to taky a pleť je jemná a krásná. Už jsem úplně přestala kupovat všechny krémy a pod, protože jsou plné chemie a mé pleti vždy spíš ublížily. Sperma je nejlepší pleťová maska na obličej i dekolt.
Lidé mi hádají tak 40 let.

Predator (Ne, 14. 5. 2017 - 14:05)

Dnes bude ma drahá polovička polykat,pak jí vystříkám kundičku a naposledy ji postříkám kozy!

Ida (So, 13. 5. 2017 - 21:05)

Používám sperma jako pleťovou masku a mám pleť jako v 17.

petr (So, 13. 5. 2017 - 10:05)

Já osobně sperma přímo...I mě to chutná.

Návštěvník (So, 12. 8. 2023 - 12:08)

To jste nemrdali? Jenom jsi se kvůli jejímu apetýtu honil?

Martina (Pá, 12. 5. 2017 - 20:05)

Já osobně sperma přímo miluji.Jen je ho pro mě vždy málo.Nedávno jsem,ale přemluvila přítele,aby mi stříkal do malé půlitrové pet lahve.Už máme menší polovinu.Těším se až to doplníme a já se budu moc z plna hrdla napít a ještě mi i zbyde.

Návštěvník (St, 9. 8. 2023 - 12:08)

nebo když nechci moc kouřit po sexu tam je už toho min ta konzistence taky záleží hustota je to skoro stejné

Reklama

Přidat komentář