Reklama

alkoholismus

JohnyHallyday (Út, 4. 12. 2018 - 10:12)

Chlašču litr kouřauky?Jsem již alkoholik?Když řídím tak piju tak do 10 s po dořížení, chápu se láhve jak psu s vyzunknuji do dna.To když se musí přemístit železným ořem.

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 7. 12. 2018 - 22:12)

a nyní báseň sdfg......nežli trpět žízní,pivo Rumem řízni

Návštěvník (Po, 3. 12. 2018 - 16:12)

To už je lepší otylost.

sdfg (Po, 3. 12. 2018 - 15:12)

Obezita nadměrně zatěžuje srdce a ledviny,hrozí infarkt myokardu, protože srdce je baboptnalé, má potíž přečerpávat tolik makat a ledviny jsou také zvětšené, obalené tukem a mají sklon přestávat fungovat a zavinit tím cukrovku.
Takže pití s kouřením je zlo.Zvlášť kouření.To způsobí víc lidem rakovinunež obezita.Ale obezita tas víc způsobé jiné neduhy a smrt je též výsledkem.

Tony (Po, 3. 12. 2018 - 15:12)

Já, když jsem ještě kouřil, tak to bylo jenom nárazově v paluši. Někdy jem tam vyhulil pře čtyřicet špínek a ráno mi bylo tak blbě, že jsem se na špínky nemohl ani podívat. Teď už několik let nekouřím vůbec.

sdfg (Po, 3. 12. 2018 - 15:12)

Mělo by být všude na hospodách varování : "ministerstvo zdravtnictví varuje, že alkohol škodí zdraví i v malém pravidelném množství"!

Slávek (Po, 3. 12. 2018 - 08:12)

Jsem alkoholik?,Já myslim, že ne, dělám to takhle celý život a ještě jsem na to nezemřel, jak tvrdí a to hulim 60 cigaret tvrdejch denně.

Karel (Po, 3. 12. 2018 - 15:12)

Pokud by kouřil jen ty cigarety, patrně ba tom bude hůře bez alkoholu než s ním.Alkohol rozšiřuje cévy a způsobuje protichůdně k nikotinu, který cévy stahuje,estli se nepletu.Navíc ten člověk patrně nebude tolik hulit u toho pití.Nebo naopak bude hulit hlavně u pití?
Lepší je to nedělat ani jedno a ste v klidu, chlast je nejhorší a řízená sebevražda i těch nejinteligentnějších lidí.

Tony (Po, 3. 12. 2018 - 13:12)

Blázen si nikdy nepřipustí, že je blázen a u některých alkáčů je to obdobné.

Slávek (Po, 3. 12. 2018 - 08:12)

Uf,tak nez raníhoi panáka, nemohu doját pro piva do krámu,tal naštěstí tam zbylo.

Karel (Ne, 2. 12. 2018 - 18:12)

Chlast je nezdravější, než obezita.
Kdo chlastá a hulí tak se nedožije tolik jako ten kdo nechlastá, nehulí,ale je obézní.

Karel (So, 1. 12. 2018 - 22:12)

Kdo má kinderstube, nechlastá jak Čech nebo Dán, ale alespoň jako Ital,že pak ještě má chuť na sex a ne se jen svalit na zem do polohy ležmo a spát, tak tak si stáhnout boty, bundu a kalhoty a "padnout za vlast."

sdfg (So, 1. 12. 2018 - 15:12)

Alkoholismus se nedá přežít, v podstatě to nejodolnější a těch přežijí alkoholismus v pravda zbědovaném tělesném stavu své schránky a to za pomoci jiných drog jako tabáku a vynechávání jídel.Jsou to takové vyjímky potvrzující pravidlo, ale jinak platí, že alkoholismus se přežít nedá.
Ta vyjímka jsou většinou úspěšní umělci,hudebníci.

sdfg (So, 1. 12. 2018 - 15:12)

Mají to vyvážené, koncertováním, úspěchem u žen a finanční odměnou.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 15:11)

Mají to vyvážené, koncertováním, úspěchem u žen a finanční odměnou.

sdfg (So, 1. 12. 2018 - 11:12)

Chcete-li brzy umřít na jícnové varixy a vykrvácení do žaludku,tak holdujte alkoholu v nezměrné míře,nejezte, a to nejlépe od mládí jako dětský herec ve 12-ti letech obsazený a vybraný Karle Kachyňou do filmu Už zase skáču přes kaluže, tedy v době, kdy zemřel (52 let) měl K. Kachyňa před sebou ještě 24 celovečerních filmů!Trochu krátký věk na herce, smlouva s ďáblem alkoholem byla pro V.Dlouhého neúprosná, zanechal začínající rodinu a kojence, umřel naprosto zbytečně brzo.

Karel (Pá, 30. 11. 2018 - 16:11)

Mluvit korektně je blbost.
Ovšem dělat věci korektně, či zabránit nekoretním činům je zřejmé a upravují to kodexy práv od nepaměti.Ať už Chamurapiho zákoník nebo zákoník Ruská pravda.
Užívání drog je nově smrtelným hříchem.Je to totiž fyzická činnost vlastnímu tělu a ubližování společnosti a hlavně vašim blízkým.

Petr (Pá, 30. 11. 2018 - 11:11)

Konečná, tak maximum co se dá ještě použít, je radikální změna životního stylu.
Jako jedna která od 14-ti brala drogy a v 30-ti pomáhá a dostala se z toho, ale neustále je v boji "v plné polní" a založila svépomocné fitness, kde dělají moderní posilování, kross-fitness,pover-yoga atd. a tvrdí, že jedině posilování a zvedání vah mělo pro ní vždy vyšší prioritu a sílu ji dostat z drog, že to dělala od mládí(asi fetovala a cvičila dohromady?! v mládí).
Z toho ale plyne, že jedině něco co je pro vás důležitější aktivita vás může dostat z chlastu atd...!

Karel (Pá, 30. 11. 2018 - 09:11)

Tuhý, je to tuhý, byl mladý a teď je tuhý, musí jít za tátou, za dědou , za synem Božím....
Měl jsem bejt tvrdší na drogy...
Už je pozdě, teď jen černý taxík...

sdfg (Čt, 29. 11. 2018 - 21:11)

Co jsem četl o té marihuaně, tak závislých je trvale až 6-10%.
To znamená, že to je normálně droga stejná jako alkohol, tam je také podobný počet závislých oproti, rekreačním, společenským, občasným konzumentům. Tím společenským konzumentem samozřejmě není myšleno, že chodí pravidelně do hospody za kumpány a tam se opíjí u řečí, ale to, že jde na nějakou větší akci mimořádné,kde hlavním cílem není alkoholové opíjení ve skupině,maskované za družná hovor a setkání přátel.
Protože tak to, je v hospodě končí jen aalkoholici, kteří tam chodí společně ukájet a konejšít svou závislost, stejným způsobem jako když někdo jiný chodí na tenis nebo na fotbal.

Reklama

Přidat komentář