Reklama

plenková disciplína

Návštěvník (So, 8. 9. 2018 - 10:09)

Proč ne plinky prostě dostane za zlobeni nemá to dělat mému synovi jsem dala jen punčocháče má je už od včerejška ale zatím bez plenek včera začal zlobit ve škole měl i punčochy na noční spaní tak uvidíme jak vstane jestli bude mokrý či nikoliv občas se pomocuje mám kdyžtak vše připravené látkové pleny a gumové kalhotky a už prý vstává a dcera mne říká že bratříček je celý pocurany i možná pokadeny že to v pokojíčku trochu páchne tak já tam hold musím jíti abych se koukla co se vůbec stalo ona totiž i dcera se občas pokadi a svede to na svého bratra dcera není ještě školou povina chodí ještě do školky a tak jsem přišla do pokoje a úplná spoušť syn byl durch promaceny i s posteli pokadeny i pocurany a dcera byla také pomocena a tak jsem se rozhodla že jim dám plinky oboum jak synovi a i dceři jak přes den tak i v noci bahňáka jsem je oba do koupelny aby se umyli od svých výkalů a řekla jsem přítelovi aby připravil přebalovací podložky na posteli v ložnici že se budou dávat pleny naším dětem rozhodla jsem se že jim dám každýmu dvě látkové pleny a přesně jedno razovky a bodicka a už si vzali bodycka nejdříve přišel syn a omlouval se že to příště už neudělá že plinky nechce ale já stim nesouhlasím dostaneš je teď do ních muzez dělat potřebu jak je libo ale na noc když ti dám plenky Pampers a jestli ráno bude suchá tak pleny nebudeme dávat a on plně souhlasil. a tak jsem mu dala pleny a přesně punčocháče a to bodycko.a už se hlásí dcera a já slyším posměchu jako pocuranek musí mít plenky punčochy a bodycko.A já jí říkám pojď sem ke mne lehni si zde na postel a dostaneš přesně to samé co má tvůj bratr a ona že není malé miminko abych jí pleny nedávala a já jí říkám že to má za trest za posměch sice se vzteká ale už jsem ji nasadila látkové pleny a teď dávám jednorázovou plenu a už dokončují s puncochaci a jeje zapomněla jsem jí dát gumové kalhotky tak je dostane přes punčocháče a pak to bodycko přes ně. a tak jsem vše vzladla a můžou vše co udělali do posteli tak půjdou převlékat a mít své postele nejsem jejich služka abych po nich prevlikala a myla postele.prebalovani je něco jiného to je klidně prebalim i 5x denně.

souhlas (Út, 12. 12. 2017 - 16:12)

Aha, tak to jste chorá vy. přesně. bud je ženská blázen a šikanuje děcko nebo to jsou jen úchyláci píšící svoje fantazie a představy. Doufám, že to druhý.

. (Út, 12. 12. 2017 - 16:12)

Ne, nevím, proč by měly...Aha, tak to jste chorá vy.

Jarmila (Út, 12. 12. 2017 - 15:12)

Vaše děti jsou postižené?...Ne, nevím, proč by měly být postižené nebo nepohyblivé. Nevím jak pro vás, ale pro mě je dvanáctiletý kluk ještě dítě.

. (Út, 12. 12. 2017 - 12:12)

Ano, připadá mi to...Vaše děti jsou postižené? nepohyblivé? Když ne, troufám si napsat, že jste úchyl.

Jarmila (Út, 12. 12. 2017 - 12:12)

A přebalovat dvanáctiletý...Ano, připadá mi to normální. Nevím, jaké zkušenosti s péčí o děti máte vy, ale kluci jsou mnohem méně samostatní, než holky. Klukovi to nevadí, naopak je rád, že mu pomáhám a když potřebuje vyměnit plenku, sám si o to řekne.
Holka si vložky bere sama a v tomhle směru jí naprosto důvěřuji. S přebalováním syna mi dokonce pomáhá, což je dobře, protože až jednou bude mít vlastní děti, alespoň už bude vědět, jak na to. Klukovi to nevadí, když byli menší, tak koupali společně a s rozdíly se u nás nikdy nedělaly zbytečné tajnosti.

Plenkar (So, 9. 12. 2017 - 21:12)

A přebalovat dvanáctiletý...Zase najakej chytrolin. Nikdy se neprebalis tak dobre a rychle sam, jako kdyz te prbali zkusena zena. Schvalne si to zkus. Bud lepitka pretahnes a budou te drit, skrtit v trislech a rozlepovat se, nebo je nechas volnejsi a plenka,jak potem a pocuranim zvlacni potom spatne tesni a sleza dolu na stehna, tak to pak je, jako kdyby si ji nemel.A taky zkontroluje, zda nejsou nekde opruzeniny a muze je osetrit. To nikdo sam nevidi, ledaze by se prohlizel zrcadlem. A na zkouknuti zadku jedno zrcadlo nestaci. Takze nech Jarmilu na pokoji-ona vi co dela a proc to dela.A na nejaky chytraky a radily nejsme zvedavi. Hlavne abys dokazal vzdycky poradit hlavne sam sobe - plenkovy odborniku!

EF (So, 9. 12. 2017 - 20:12)

A přebalovat dvanáctiletý "dítě" (pokud není ochrnutý nebo postižený) vám normální příjde?

Jarmila K. (So, 9. 12. 2017 - 18:12)

Náš syn se ve dvanácti letech začal najednou zase počurávat, takže to řešíme papírovými plenami. Je to hygienické, máme na to i speciální odpadkový koš, do kterého se použitá plena vhodí a otočením víka se zabalí do fólie.
Jednou, když jsem klukovi vyměňovala plenku, se na nás dívala o dva roky starší dcera, začala se hihňat a řekla, že brácha je „pochcánek“. Řekla jsem jí, že to není taková legrace, jak si myslí, a aby to pochopila, tak dostala za trest taky plenku. Kroutila se a fňukala, že to tak nemyslela, ale nebylo jí to nic platné, plenku dostala a musela jí na sobě mít tak dlouho, dokud se do ní nepočurala. Myslím, že holce to velice prospělo, protože díky tomu pochopila, jak se asi bráška cítí, a že to opravdu není žádná legrace, když někdo musí nosit plenky. Potom se mu dokonce sama omluvila a od té doby se mu neposmívá a dokonce mi občas pomáhá při jeho přebalování.

terez (So, 11. 11. 2017 - 23:11)

Ahoj klidně mi napiš Nikol....Pardon email je [email protected]

terez (So, 11. 11. 2017 - 22:11)

Uz od stredni skoly se mi...Ahoj klidně mi napiš Nikol. [email protected]

Plenkar (So, 11. 11. 2017 - 15:11)

Lepší je mít pochcanou...Ano s tim souhlasim, pliny hodne pomahaji udrzet obleceni i postel ciste a suche. U hodne malych deti to neni problem, protoze ty neodmlouvaji, ale pozdeji u vetsich deti a pubescentu uz je problem. Plenky nechteji, odmitaji je a kdyz je dostanou, tak se jich chteji silou moci zbavit. To pak je problem. Ale existuji i gumove kalhotky se retizkem v pase na zamecek, takze je nesunda bez odemceni. A americka firma Fetware sije takove celoigelitove body se zapinanim na ramenech, ktere ten plenkovy zabal drzi na svem miste pres den i v noci-hlavne kdyz jsou pliny hodne pocurane a tezke. Sice prebalovani je potom delsi a trochu slozitejsi, ale mam v planu si to bodycko na jare objednat. A taky chci vyzkouset damske elasticke body v telove barve z Ciny se zapinanim v rozkroku na hacky. To by mohlo byt take dost zajimave, protoze to ty pliny pritahne k telu a lepe nasaji vlhkost a taky je trochu stahovaci, tak ty pliny na verejnosti nebudou tak napadne.

99999 (Čt, 9. 11. 2017 - 19:11)

Lepší je mít pochcanou...Uchylák.

G4Ď (Čt, 9. 11. 2017 - 16:11)

Lepší je mít pochcanou plenu než kalhoty ono chodit s pochcanymi kalhoty po ulici tak mu dám radši plenku a je v pohodě a suchu a pak jse jednoduše přebali na prebalaku doma nosí látkové plenky a punčocháče a na ven papírový plenky Pampers active a má také punčocháče a gamase a nikdy místo gamasi má teplou kombinézu a doma na jak punčošky tak i overalek na noc a spaní na noc má 4 pleny látkové a přesně jednorazovku a pak overalek a punčocháče a tak spí jak miminko a občas dostane i dudlík ale i kojeneckou láhev že sunarem aby bylo komplet

nm16 (Čt, 9. 11. 2017 - 11:11)

chci se zeptat co to je a v čem spočívá ta plenková disciplina. děkuji

Plenkar 2 (St, 8. 11. 2017 - 17:11)

To se mne stalo minule nosím funkční kalhoty a měl jsem jednorázové pleny a křoví nikde tak mne mamka stáhla na ulici kalhoty a musela mne prebalit do čisté pleny byl jsem celý pomoceny a trochu pokadeny a horší bylo natom že jsem dostal látkovou plenku ta je v tyhlech kalhotách vydet já jsem myslel že to domů už vydržím ve špinavé plence ale ona mamka to ucítila a tak mne musela prebalit na ulici přímo jinak mne prebaluje doma na prebalovacim stole a to mám klasické látkové pleny a gumové kalhotky suprima a punčocháče já mám inktineci stolice a moči a je mne teprve 13 let ale prý do 18 let jse to změní prý bude operace tak ještě 6 let musím vydržet v plenkách ale nikdy i protestují že plenky už nechci ale vždy je stejně dostanu ve škole je mám také ale jednorázové od značky hagis, největší velikost to jsou asi 7 ale spíše mne jsou předepsaný od lékaře Tena XS junior a látkové plenky mám 80x80 ale nikdy je dostanu závazné i na draka že dostanu 3 složené látkové plenky mezi nohy a jedna je právě zavázána na draka a tak už nedostanu gumové kalhotky přes noc mám 3 plenky a přes den jen 2 s puncochaci a přesně dostanu ty gumové kalhotky suprima mám je zavazovaci na šňůrky aby pleny nepadaly a teď jsem zrovna pomoceny asi přes den 2 nestačí protože protekla na skrz že i punčocháče jdou mokré tak už mne mamka volá k prebalovacimu stolu a dostanu rovnou asi 3 plenky a čisté punčocháče.priste napíšu jak to dopadlo s prebalenim ale už musím fakt jít.

Plenkar (Út, 24. 10. 2017 - 09:10)

A to bys byl štěstím bez...To vis, ze by se mi to libilo, protoze pliny a gumove kalhotky si rad nasazuji a pouzivam hlavne pri svoji urgentni inkontinenci. Ale kdyby me do plen nekdo nutil, nasazoval/a/ mi je, kontroloval/a/, jestli je mam spravne nasazene a jestli uz jsem dostatecne pocurany na prebaleni. A to vse na verejnosti, aby me ztrapnil/a/ a ja se musel stydet. To by byl vyssi level a ja bych si to uzival.

Karolina (Po, 23. 10. 2017 - 23:10)

Ja jsi tím prožívám...Ahoj, a kolik ti je let? A to ti je mamka začala jen z ničeho nic dávat nebo jak se to stalo? Pokud se ti nechce mluvit tady tak mi napiš na [email protected]

tesim se

Jana (St, 18. 10. 2017 - 23:10)

Tady se bavime o trestani...Ja jsi tím prožívám právě teť.
A to nejhorší ze ty plenky musim mít i do školy
A to jeste dva tydny, prebale me matak jen rano a musim je celej den používat zrovna tet ma v nich peknou nálož je to fak na houby

GE710 (Út, 17. 10. 2017 - 14:10)

Tady se bavime o trestani...A to bys byl štěstím bez sebe, viď?

Reklama

Přidat komentář