Reklama

Výprask před diváky

Monika (Pá, 14. 12. 2018 - 13:12)

Anonymně se s vámi podělím o zkušenost s výpraskem před naší sousedkou. Byl to první výprask na holou v 16 letech. Dostala jsem ho od mamky v mém pokojíčku, původne měl být naprosto diskrétní jen mezi námi. Musela jsem se vyslict úplně do naha a ohnout se přes kolena. Byla jsem nervózní a celá spocená, hlavně v intimních partiích. Ležela jsem úplně nahá s vyšpulenou prckou před mámou. Nejhorší byl ten pocit že jsem nahá a ještě jsem musela vyšpulit ten nahý zadek. Hrozně moc jsem se před mámou styděla. Jak mi začala plácat po zadku, dělalo to docela rámus a vtu chvíli otevřela dveře od pokoje naše sousedka. Viděla mě úplně nahou, jak jsem ohnutá přes kolena. Neskutečný pocit ponížení. Viděla všechno, mou vagínu, chloupky okolo, kakací dírku a vůbec celý vyšpulený zadek a prsa. Bylo jí to trapné a hned zase dveře zavřela. Dodnes se potkáváme a vždycky se před ní stydím

kamila (Út, 11. 12. 2018 - 23:12)

jádostavám od přítelkyně výprasky pravidelně,většinou vařečkou,ale včera překvapila, že si k tomu pozvala svojí kamarádku.no seřezali mě paradně.a ten pocit překvapení.užila jsem si to.

Ľubica (St, 12. 12. 2018 - 10:12)

To si viem predstaviť. Mňa sem tam vyplieska po zadku manžel, samozrejme iba v súkromí. No raz nás pri tom na spoločnej dovolenke pristihla nedopatrením náhodou moja sestra... A bol to naozaj zážitok. Hrozne som sa hanbila, no zároveň som bola z celej tej situácie aj trochu vzrušená. Takú vypätú situáciu som dávno nezažila :-)

Katka (Po, 29. 10. 2018 - 06:10)

To je pravda . Můj manžel...u nás je to to stejný. Jen u toho nikdo není. :-) jen já s rákoskou v ruce

B. (Po, 29. 10. 2018 - 06:10)

Barčo a když rákoska...ne to už fakt ne. jen vždy řekne, že to bylo ještě málo, že měla přidat .. :-)

Eva (So, 27. 10. 2018 - 06:10)

Výprask před diváky je...To je pravda . Můj manžel ma rád vyprasky na holou a nejvíc ho vzrusi když u toho je i někdo další.

Mirek (Pá, 26. 10. 2018 - 16:10)

tak nějak....i týdenBarčo a když rákoska pořád visí u vašich na zdi, nemáš při pohledu na ni strach, že ji máma sundá za výchovným účelem?

luci (Pá, 26. 10. 2018 - 11:10)

Výprask před diváky třeba...Výprask před diváky je někdy sexuální předehrou exhibujících masochistů. Ale má sloužit k jitření smyslů a k vzrušení , ne k umučení dotyčného.

Barča (Pá, 26. 10. 2018 - 11:10)

Pak barevný zadek a od...tak nějak....i týden

Mirek (Pá, 26. 10. 2018 - 10:10)

jo jo...i nás sem tam kromě...Pak barevný zadek a od rákosky jelita.

Barča (Pá, 26. 10. 2018 - 10:10)

Ano. To bolelo. Vařečka...jo jo...i nás sem tam kromě rákosky kabel...prý aby si zadek moc nezvykl...

Mirek (Pá, 26. 10. 2018 - 10:10)

no my taky...ještě v...Ano. To bolelo. Vařečka nebo rákoska.

mices (Pá, 26. 10. 2018 - 09:10)

Výprask před diváky třeba devítiocasou kočkou jsme mohli vidět ve filmu umučení krista. Ten jich teda dostal, až měl i vyrvané maso ze žeber, stovky trhanců po zádech a žeber. Pouštěl jsem si to několikrát :-)

Barča (Pá, 26. 10. 2018 - 08:10)

Já ještě v 19 doma...no my taky...ještě v prváku na výšce...:-) bohužel. Hrozně to bolelo, hrozně

Mirek (Pá, 26. 10. 2018 - 08:10)

My dostávali se ségrou a...Já ještě v 19 doma dostával výprasky na holou.

Barča (Pá, 26. 10. 2018 - 07:10)

My dostávali se ségrou a často i spolu. Obě ohnuté s holým zadkem přes kraj stolu a mamina nás na střídačku švihala přes zadek. doteď rákoska u našich visí na zdi...

Milena (Po, 27. 8. 2018 - 10:08)

Nejhorsi je,kdyz vas preda po vyprasku nechaj lezet,tak ze lezim na zadech,nohy vzhuru,skrcene a roztazene.Musim si je drzet a studem a vzteky brecim.Obcas nejaka prilitne,ja zarvu a musim porad tak lezet a nechat se ocumovat brachou.Minule u nas byla kamaradka,ja takhle pred ni dostala a ona mne vyfotila na mobil.Kdxz jsem se pak videla,s roztazenou dirou,hrozne jsem se stydela.Vcera jsem dostala,a ja si furt predstavovala,jaky maj na mne pohled,jak jsem videla v mobilu a mela jsem vztek,ze jim musim ukazovat roztyzenou diru,zaroven mi to vzrusilo.

Docent Lukáš (St, 15. 8. 2018 - 09:08)

A jsem to říkal doktorce a...Přesně tak vystrčit zadek výprask 200 ran .Kubo kolik tvich spolužáků taky dostává.

Docent Lukáš (St, 15. 8. 2018 - 09:08)

Ahoj Jano já dostal jednou...Kolik ti je dnes

luci (Čt, 28. 12. 2017 - 22:12)

Samozřejmě je to...Někdy by ses divil co se děje v rodinách.Za dveře nikdo nevidí a přes spuštěné žaluzie také ne.

Reklama

Přidat komentář