Reklama

Výprask před diváky

Milena (Po, 27. 8. 2018 - 10:08)

Nejhorsi je,kdyz vas preda po vyprasku nechaj lezet,tak ze lezim na zadech,nohy vzhuru,skrcene a roztazene.Musim si je drzet a studem a vzteky brecim.Obcas nejaka prilitne,ja zarvu a musim porad tak lezet a nechat se ocumovat brachou.Minule u nas byla kamaradka,ja takhle pred ni dostala a ona mne vyfotila na mobil.Kdxz jsem se pak videla,s roztazenou dirou,hrozne jsem se stydela.Vcera jsem dostala,a ja si furt predstavovala,jaky maj na mne pohled,jak jsem videla v mobilu a mela jsem vztek,ze jim musim ukazovat roztyzenou diru,zaroven mi to vzrusilo.

Docent Lukáš (St, 15. 8. 2018 - 09:08)

A jsem to říkal doktorce a...Přesně tak vystrčit zadek výprask 200 ran .Kubo kolik tvich spolužáků taky dostává.

Docent Lukáš (St, 15. 8. 2018 - 09:08)

Ahoj Jano já dostal jednou...Kolik ti je dnes

luci (Čt, 28. 12. 2017 - 22:12)

Samozřejmě je to...Někdy by ses divil co se děje v rodinách.Za dveře nikdo nevidí a přes spuštěné žaluzie také ne.

Jan (Čt, 28. 12. 2017 - 21:12)

Pokud to není fabulace,tak...Samozřejmě je to vymyšlené. Takto zaměřené akce existují, ovšem těžko to bude v rodině.

luci (Čt, 28. 12. 2017 - 18:12)

To si vymýšlíte. Kde žije...Pokud to není fabulace,tak jsou to masochisté a výprask je vzrušuje až uspokojuje.Podle popisovaného nástupu a gradace erekce u mužů to tomu nasvědčuje.U žen masochistek to funguje také,ženě zvlhne,muži ztvrdne.Je to předehra v jejich pojetí.

Jan (Čt, 28. 12. 2017 - 17:12)

Byl jsem letos na Štědrý...Na Nový rok bych být tebou sešlehal vyšpulený holý zadek matky tvé přítelkyně. Důvod jí můžeš třeba říct, že chceš mít představu jak bude vypadat holý zadek tvé přítelkyně za 25 let.

Tonda (St, 27. 12. 2017 - 01:12)

Byl jsem letos na Štědrý...To si vymýšlíte. Kde žije taková rodina? Mají koně nebo se opravdu bičují vzájemně? To napište na nějaké spankingové stránky, tam by to mohli otisknout, i když tomu asi reálně věřit nebudou. Třeba na aryonovy stránky nebo zadky.blogspot.cz

Honza (Út, 26. 12. 2017 - 12:12)

Byl jsem letos na Štědrý večer poprvé u sve přítelkyně s jejími rodiči . Při rozdávání dárků dostala má budoucí tchýně jezdecký bičík. Poděkovala a že ho musí hned vyzkoušet. Její manžel bezeslova vstal a začal se svlékat. Nevěřil jsem svým očím ale má přítelkyně i její matka se jen mlčky dívaly a usmívaly. Když byl úplně nahý tak si kleknul na všechny čtyři a vystrčil zadek. Jeho žena vstala a švihla ho bycikem přes prdel. Jen siknul a dál klečel. Dostal jich deset a pořád poslušně klečel. Všiml jsem si že má při tom erekci ale raději jsem mlčel. Tak kdo další chce okusit můj nový bycik ? Chvíli bylo ticho a pak se ozvala má přítelkyně. Tak třeba já. A hned se začala svlékat. Když byla nahá klekla si vedle svého otce a vystrcila také svůj zadek. Její matka ji uštědřila také deset ran
Pohled na její krásný zadečekek mě vzrušil. No tak kdo bude další ? Zeptala sea tchýně a poklepavala si bycikem do dlaně. Moc se mi nechtelo styděl jsem se ale zároveň mě to vzrušovalo. Svlékl jsem se a s erekcí která nesla přehlédnout jsem si klekl vedle své přítelkyně. To uzi přistála na zadku první rána. Au zaskucel jsem. No no si chlap tak něco vydržíš. Dostal jsem jich také deset a můj pták ztvrdnul ještě víc. Potom odešla. Mi jsme vstaly oblékly se a bylo ticho. Už se těším na Velikonoce.

Pavlína (Po, 25. 12. 2017 - 23:12)

Napiš emailA ten e-mail? :-)

Pavlína (Po, 25. 12. 2017 - 22:12)

Jako že by ses chtěla taky...Klidně obojí :-)

xt (Pá, 22. 12. 2017 - 11:12)

Jak to vypadá,tak ten tvůj...a s kým by ten sex měl následovat? S manželkou, nebo s tchyní, nebo jako trojka? Mě by spíše zajímalo, jak manžel přednáší ty své prohřešky. Zda si je sám vymýšlí, nebo je má sepsané od manželky a tchýně a jen je recituje. A zda má ten měsíční výprask nějaký pozitivní dopad na jeho chování.

luci (Čt, 21. 12. 2017 - 20:12)

Že bude pravidelně takto...Jak to vypadá,tak ten tvůj manžílek je zřejmě masochista, výprask ho vzrušuje.Také by mne zajímalo jestli následuje sex,nebo mu k uspokojení stačí ten výprask.Choutky lidí jsou různé.

Radek (Čt, 21. 12. 2017 - 15:12)

Že bude pravidelně takto...U nás se to stalo naopak. Manželka je dost hysterka a asi před týdnem mi udělala scénu v kuchyni. Mě už s tím došla trpělivost, tak jsem ji popadl, odnesl do obýváku. Tam jsem si sednul na židli a přehnul jsem jí přes koleno. Samozřejmě ječela a nadávala. Ale nebylo jí to nic platné. Krátce jsem jí oznámil, že dostane výprask, když se neumí chovat. Nadávala pořád, ale rychle jí to přešlo, neboť jsem jí oznámil, že aby se pořádně styděla, tak že ten výprask bude na holou! To přestala ječet a snažila se tomu zabránit. Ona je totiž poměrně stydlivá. Nebylo jí to nic platné, kalhoty šly ke kolenům a kalhotky také. Asi se styděla hodně, neboť její vystrčený holý zadek jsem měl přímo před očima. Pak jsem jí pořádně rukou naplácal, až měla celý zadek rudý a horký. Ječela že to bolí, ale nebylo jí to nic platné, nasekal jsem jí že ke konci až brečela.

Martin (Čt, 21. 12. 2017 - 14:12)

Tak záleží, kdy by se...Já tomu moc nevěřím že to bylo až takhle.Taky sem chodil na základku v osmdesátých letech a výprasků na holý zadek sem několik viděl i dostal.Na prvním stupni to bylo hlavně od starších vychovatelek ve školní družině tím zeleným plastovým pravítkem.Nebolelo to skoro vůbec ale efekt toho všeho byl že máte kalhoty i slipy stažené ke kotníkům jste ohnutý a na všechny vystrkujete holý zadek.Nikoho dalšího k tomu nevolali a neříkali pojdte se všichni podívat.Dnes to zní možná neuvěřitelně ale tenkrát se to stávalo, doma mi taky máma stáhla kalhoty a dostal sem na holou tak mi to asi nepřipadalo tak nenormální.Ale je to už 35 let.

A poktačuje (Čt, 21. 12. 2017 - 12:12)

to někdy sexem??

Starostlivá žen (Čt, 21. 12. 2017 - 11:12)

velice krásná rodinná...Že bude pravidelně takto trestán tak nějak vyplynulo. Částečně i jeho nápad. Dostává vždy stejně - 25 rákoskou na holou. Jen je rozdíl v tom, že někdy šviháme s větší silou, a to má pak silnější jelita. Nahý je aby se při trestu víc styděl.

xt (Čt, 21. 12. 2017 - 10:12)

Můj muž je hodný a...velice krásná rodinná idylka. Líbí se mi. Má těch prohřešků hodně za ten měsíc? Neměl by ten výprask mít velikost podle množství prohřešků? A jen tak, to je na jeho žádost nebo je to nápad starostlivé manželky, aby manžel nezvlčil?

Starostlivá žen (Čt, 21. 12. 2017 - 08:12)

Můj muž je hodný a chytrý. Vážím si ho. Jednou měsíčně se však "promění" v malého kluka. To se musí přede mnou a mou mamkou svléknout donaha. Řekne nám své prohřešky, za které zaslouží výprask. My ho pošleme pro rákosku, která visí na stěně v kuchyni. On se pak ohne přes stůl a dá ruce dopředu. Mamka mu drží ruce a já mu vysázím na zadek rákoskou 15 ran. Pak se vyměníme. Já držím ruce a mamka mu dá zbylých 10 ran, aby měl celých 25. Když skončíme, odvedeme ho ke zdi, kde klečí 30 minut.

Pepa (St, 13. 12. 2017 - 10:12)

Pěkná povídka,pokud by to...Tak záleží, kdy by se takový případ stal. Pokud to bylo před rokem 1989, tak v umírněné podobě se to stávalo, alespoň ve školce a na prvním stupni základky. Fyzické tresty jsou zakázané ve škole snad tak 100 let, přitom se v jisté podobě tolerovaly i potom. Sám jsem zažil, že učitelka nasekala třem holkám na holou před celou třídou. Sice rukou a ne nějak moc, takže ani nebrečely, ovšem učitelka sázela právě na tu ostudu, že na holou a před třídou. Bylo to ale počátkem 80. let, takže to je už tak 35 let nazpět, jestli dobře počítám.

Reklama

Přidat komentář